Skoči na vsebino

izgubljen pokrov feltne Xedos 6


Priporočeno sporočilo

Par dni nazaj mi je na cesti odletel originalni pokrov feltne na mojem Xedosu 6, katere imam na zimskih gumah (letne gume so na ALU feltnah)

 

Najprej sem mislil, da je samo kak ve?ji kamen priletel izpod gume in nisem bil kaj dosti pozoren, potem pa vidim doma da ni pokrova. Naslednji dan sem ga ?el iskat pa ga ni bilo ve?. No ja nima veze.

 

Kje bi se dalo dobit 1 pokrov feltne, tak kot je na sliki spodaj, 14 colski? Na e-bayu ni ni? pametnega, vsaj sam ne najdem. Mogo?e komu v gara?i le?i kak?en pa ga ne rabi ve?, ali pa ga kdo od foruma?ev prodaja? ?e se kdo bolj spozna - kateri modeli so ?e imeli take pokrove, s starim Mazda znakom?

 

Objavljena slika

 

 

Zdej ?e za eno primerno ceno ne bi dobil enakega pokrova, bi ?el v nakup 4 novih. Pa me zanima - a je vseeno kake pokrove kupim, samo da so 14 colski? ?e ne, kateri 14 colski pokrovi so primerni.

 

Kolikor sem gledal cene so kar navite, tudi prek e-baya, kjer je draga po?tnina. I??em nekaj ?im cenej?ega in ?imbolj osnovni izgled, podoben originalnemu pokrovu, brez nekih imitacij alu felten in podobnih ri?astih zadev. Itak ti pred na?im blokom vse kar je lepega spizdijo, od brisalcev do kapc ventil?kov... <_<

 

So mi pa zanimivi pokrovi v ?rni barvi, samo glede na to, kako grdo izgleda ?rna feltna brez pokrova, sem malo v dvomih.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.