Skoči na vsebino

Glasovno vodenje preko Bluetootha na M6 ne dela


Priporočeno sporočilo

Imam GSM Nokio N82 starej?i model (vgrajen GPS, Garmin XT in AR zadnjo verzijo) katero imam preko Bluetooth povezave uparjeno z M6 (11/2008) in dela brez te?av. Pri uporabi aplikacije Garmin XT pa mi ne deluje glasovno vodenje. Ugotovil sem, da ko je GSM uparjen preko Bluetootha glasovno vodenje ne dela ko pa ni povezave glasovno vodenje dela. Glasovno vodenje mi deluje preko GSM-a. Kako re?iti problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam GSM Nokio N82 starej?i model (vgrajen GPS, Garmin XT in AR zadnjo verzijo) katero imam preko Bluetooth povezave uparjeno z M6 (11/2008) in dela brez te?av. Pri uporabi aplikacije Garmin XT pa mi ne deluje glasovno vodenje. Ugotovil sem, da ko je GSM uparjen preko Bluetootha glasovno vodenje ne dela ko pa ni povezave glasovno vodenje dela. Glasovno vodenje mi deluje preko GSM-a. Kako re?iti problem.

 

Ko je 'uparjen ' si pregledal vse nastavitve zvoka v telefonu IN Garminu, program ima svoje nastavitve zvoka? Muzika drugace dela s telefona na avtu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je 'uparjen ' si pregledal vse nastavitve zvoka v telefonu IN Garminu, program ima svoje nastavitve zvoka? Muzika drugace dela s telefona na avtu?

 

Tudi to sem pregledal in ob uparitvi imam vse nastavljeno kot mora biti, glasovno vodenje imam vklopljeno tudi v Garmin XT aplikacija Adria Route 4.10 pa je le zemljevid, glasbe pa s telefona ne predvajam v avtu niti ne vem kako se to izvede.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi to sem pregledal in ob uparitvi imam vse nastavljeno kot mora biti, glasovno vodenje imam vklopljeno tudi v Garmin XT aplikacija Adria Route 4.10 pa je le zemljevid, glasbe pa s telefona ne predvajam v avtu niti ne vem kako se to izvede.

 

Samo na aux das in play na telefonu. A das na aux oz bt meni - tam kjer je Bt na avtoradiu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo na aux das in play na telefonu. A das na aux oz bt meni - tam kjer je Bt na avtoradiu?

 

Verjetno ne bo ?lo. Mazda ta letnik (pred faceliftom) ni podpirala music over BT. Telefon se spari in delajo klici, muske pa ne more? predvajat preko BT-ja. Verjetno iz istega razloga ne gre vodenje preko navigacije.

 

Za svoj telefon in avto pa lahko preveri? na: http://www.mazdahandsfree.co.uk/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ne bo ?lo. Mazda ta letnik (pred faceliftom) ni podpirala music over BT. Telefon se spari in delajo klici, muske pa ne more? predvajat preko BT-ja. Verjetno iz istega razloga ne gre vodenje preko navigacije.

 

Za svoj telefon in avto pa lahko preveri? na: http://www.mazdahandsfree.co.uk/

 

Jah ce nina a2d podporo potem pozabi ja.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ce nina a2d podporo potem pozabi ja.

 

Res je... pred FL radio ni imel podpore za AD2P (ali A2DP oz. Stereo BT profil) ...

Lahko ga prikljuci edino preko AUX vhoda s kablom...samo potem med navigiranjem ne more poslusati radija... ampak samo glasbo preko telefona ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zanimivo je, da mi je pred ponovnim uparjanjem GSM - Mazda (preko Bluetootha) glasovna navigacija na GSM-u delovala , ker pa se mi je vmes povezava (Bluetooth) enkrat sesula pa mi ta govorni del - glasovna navigacije po ponovni nastavitvi povezave ne deluje ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zanimivo je, da mi je pred ponovnim uparjanjem GSM - Mazda (preko Bluetootha) glasovna navigacija na GSM-u delovala , ker pa se mi je vmes povezava (Bluetooth) enkrat sesula pa mi ta govorni del - glasovna navigacije po ponovni nastavitvi povezave ne deluje ve?.

 

Sodec po podpisu imas ze novejso varianto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.