Skoči na vsebino

Joyride


LabiGT

Priporočeno sporočilo

se dober da je offtopic tema...

danes sem se vozil mal po sloveniji (na koncu sem spraznil tank), in sem vozu po eni cesti kjer me ni blo doooolg casa..in sicer. LJ-avtocesta-izhod Logatec-Col-Crni Vrh-Godovic-Ajdovscina-Nova Gorica....(ce kdo pozna ve kaj mislim)

pozabil sem kako kultna je ta cesta....in to kar ze dolgo vem: podvozje M6 je res vrhunsko (edin skoda ker ni znizano :(

Na koncu pristal na Blejskem jezeru...ni se mrzla voda :)

all in all..temu se rece business and pleasure :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ovinki in to kaksni :rispekt:

prvi del Logatec-Godovic je super asfalt, pa ni kakih vzponov...sami ovinki (tam se voz po 120km/h, motorist (bla je repsol pobarvana honda) ni mogel sledit temu tempu :)

drugi del je pa Godovic - Crni Vrh ki je ze kar rally Monte Carlo (velik ostrih ovinkov, pa vzponov....s slabim avtom je ze problem)

tretji del je pa dol do Ajdovscine....mal sirsa cesta vseen pa treba pazit pri zaviranju ker gre dol.

Iz Ajdovscine do Gorice je pa full speed or nothing :)

 

najboljse pri tej cesti je to da je cist prazna....bi lahko rekel da je to zadnja oaza za avtomobiliste (in motoriste).

:bravo:

 

asfalt je pa super...z motorjem ni nobenga problema (prej uzitek bi rekel)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pridte enkrat Gori?ko raziskovat, vas bom jaz pelal okrog :P

 

boste vsaj podvozje razmigali :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pridte enkrat Gori?ko raziskovat, vas bom jaz pelal okrog :P

 

boste vsaj podvozje razmigali :P

aja kaalman ti verjetno poznas: ceprav tud tam nisem bil dooolg casa.

cesta ki gre od murske sobote do hodosa....tam so tud lepi ovinki :bravo: v bistvu taka cesta pol se nadaljuje do balatona (madzarske)..

upam da bom kdaj spet tam

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JA za to cesto od logatca lahko sam potrdim da je zakon....dostikrat grem namesto od lj do postojne po avtocesti...po stari cesti logatec postojna.....ej zakon!!!!!

 

Sicer pa treba na dolo?enih to?kah pazit na :policaj: .... ker sem jih ?e po?teno pla?al tam.....Labi....Sej ve? kje....hihihihi

 

 

 

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa treba na dolo?enih to?kah pazit na :policaj: .... ker sem jih ?e po?teno pla?al tam.....Labi....Sej ve? kje....hihihihi

 

..in tocno tam sem se spomnu nate in sem vozu tok pocas da me je na koncu prehitu traktor :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pridte enkrat Gori?ko raziskovat, vas bom jaz pelal okrog :P

 

boste vsaj podvozje razmigali :P

@Kaalman - pridem...ti prej javim..okidoki??

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sem se vozil mal po sloveniji (na koncu sem spraznil tank), in sem vozu po eni cesti kjer me ni blo doooolg casa..in sicer. LJ-avtocesta-izhod Logatec-Col-Crni Vrh-Godovic-Ajdovscina-Nova Gorica....(ce kdo pozna ve kaj mislim)

 

Verjetno si mislil Logatec-Godovi?-?rni vrh-Col-Ajdov??ina :P

 

 

Druga?e je pa v tem delu ?e ena bolj?a cesta s parimi ?ikanami in sicer Logatec-Kalce-Podkraj-Col-Ajdov??ina. Asfalt je bil tam na novo polo?en ene par let nazaj tako, da je odli?en in ravno tako skoraj traffic free, ?e pa le koga dohiti? je pa vseeno dovolj mest za prehitevanje :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Kaalman - pridem...ti prej javim..okidoki??

probljem njiet spljoh :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@kaalman - baje da na na?em in va?em koncu ne bo kaj preve? de?ja...bi se najavil za soboto ali nedeljo...bo? kaj doma?? Itak se sli?iva prej...lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@kaalman - baje da na na?em in va?em koncu ne bo kaj preve? de?ja...bi se najavil za soboto ali nedeljo...bo? kaj doma?? Itak se sli?iva prej...lp vuk

v soboto grem v MB (shopping kao... ) tak da bom jaz TEBE poklical ?e bo prilika :P

 

v nedeljo pa povej... pa lahko ! ;)

 

pa ?e ?e kdo pride zraven ni blema... Labi ! :)

 

mogo?e, ampak res mogo?e se bo dala zrihtat kaka moving cake :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@kaalman - a ti si tud v shoppingu v soboto...jaz sem tud moral spremenit bojni plan...kaj pa ?e mojo in tvojo skup po?ljema v shopping, midva pa na kak?no :cheers: sko?iva :D:D

Al igra? vlogo nosa?a kot jaz??

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@kaalman - a ti si tud v shoppingu v soboto...jaz sem tud moral spremenit bojni plan...kaj pa ?e mojo in tvojo skup po?ljema v shopping, midva pa na kak?no :cheers: sko?iva :D:D

Al igra? vlogo nosa?a kot jaz??

sramezljiv:zvizga:

 

ka pa vem.. se sli?mo jutr ;)midva greva okrog pol osmih od doma

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo ?tajersko-prekmurski meeting ta vikend ali kaj?? ?zmeden?  Pol pridem ?e jaz!! :D  :cheers:

?itaj forum, ?tajerci nimate dale? prek mure ;)

 

se boma z Vuk-om zmenla, pa bo eden zve?er v soboto gor napisal :)

 

druga?e pa, ?e ma kdo voljo pridet, naj javi prek sporo?ila na forumu, pa se zmenimo ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je kdo kdaj vozil po stari cesti ?ez ?rni kal, do postojne - logatca - ?ez rovte - ?iri - ?kofjo loko ? Cesta od logatca do ?irov je zakon, ovinki vzpon in ZELO grob safalt in dr?i kot pri norcih. Jaz se tam vozim najmanj 1X na teden, ustreza mi z avtom in nagibalnikom, vedno ga spravljam na mejo. :policaj: pa ni :ouje: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evo danes u?ereje stestiral ?e eno cesto.....prav joy ride..... Nova Gorica- Tolmin!!!

 

Cesta s ful ovinki....in vsi ovinki so hitri.... NORO.... Prava u?ivancija....

 

 

 

 

 

:bravo::bravo:

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.