Skoči na vsebino

Pepsi cola 1.5 l; minus 50%


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zdravo Mazda?i!

 

Ker vem, da zelo ?tevil?no pijete :pepsi: , nekateri ste pravi odvisniki. :D

 

Zato vam sporo?am, da je v trgovinah Spar in Interspar Pepsi v embala?i 1,5 litra na voljo za le 0,54?.

 

Ceno sta baje zni?ala Vip in Pero v svojem ?ovu pretekli wikend. :notworth:

 

Jaz sem kupil le 3 plastenke, da mi jetrc na fertig ne raz?re, tako da kasneje raj?i na ka?no doma?e :cheers:

 

Vam pa ?elim ugoden nakup in prijetno popoldne!

 

LP!

 

Borut

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sory ko pi?em zmaj.. ampak a je treba tako spam temo odpret.. komot bi pod kak?no temo v krneki.. al kak pohvalite se dal.. ne pa novo temo..

 

pa brez zamere prosm:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, ni zamere, ampak sem pa? opozoril Mazda?e (nekateri obo?ujejo to pija?o), da je cena strahovito ugodna. :cheers:

 

P.S. - saj tema vendar je v KR'NEKI predelu foruma. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Tisti, ki obo?ujete :pepsi: , sem ravnokar v Mercatorju opazil, da je cena za 1.5L samo 0,75?. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti, ki obo?ujete :pepsi: , sem ravnokar v Mercatorju opazil, da je cena za 1.5L samo 0,75?. :prstgor:

 

?e pa imate torkove ali pa ?etrtkove upokojenske popuste je pa ?e 10% dol tako, da ljubitelji :pepsi: zdele se spva?a...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noben pa ne opaz, da so ob?utno dvignil ceno :) in ne samo pepsiju tudi koka koli se je dvignila za skoraj 10centov

 

 

Mislim, da je ?la cena za skoraj 20 centov gor in razlog naj bi bil dvig DDVja <_<

 

v ponedeljek grem v Budimpe?to...nabava pepsi lemon :pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Sparu je tud -50% s kartico.

 

to je poteklo

 

 

http://bevasarlas.tesco.hu/en-GB/ProductDe...l/2004007052435

0,95? = 2L :punk:

 

hrva?ka

http://www.mercator.hr/trgovina/sok-pepsi-twist-2l_8086

1,30? = 2L

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noben pa ne opaz, da so ob?utno dvignil ceno :) in ne samo pepsiju tudi koka koli se je dvignila za skoraj 10centov

 

 

Mislim, da je ?la cena za skoraj 20 centov gor in razlog naj bi bil dvig DDVja <_<

 

Hehe, kolko mislte da bo cena ?ez par let? x2, x3...

 

Lahko bi ?ez 5 let spet osve?ili temo pa kako primerjavo nardil...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kolko mislte da bo cena ?ez par let? x2, x3...

 

Lahko bi ?ez 5 let spet osve?ili temo pa kako primerjavo nardil...

 

Mislim, da ne bi bili preve? dobre volje. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kolko mislte da bo cena ?ez par let? x2, x3...

 

Lahko bi ?ez 5 let spet osve?ili temo pa kako primerjavo nardil...

 

da na goriva sploh ne pomisli? Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da na goriva sploh ne pomisli? Objavljena slika

 

Ja v?asih nakup goriva res ni bil ne vem kak problem - ve?ji problem je bil to nato?t v kak?en spodoben avto. Kljub pla?i sem v za?etku 90-ih lahko kupil le 12 let starega razjahanega Peugeota 305 s katerim sem zamenjal 11 let starega zgnilega Yugota in potem sem si zdel najve?ji car, ker sem si privo??il 5 let starega Wartburga. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

?e si kdo ?eli :pepsi: , sem ravnokar videl v Lidlu, da je cena za 2litra samo 89 centov. :prstgor:

 

v Tu?u pa pija?a Stil (polni radenska) v redni ceni 2l 69 centov :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba se je zavedat, da to kar je 'poceni' te lahko ubije...

 

Doma imamo najbolj zdravo pija?o in to zastonj :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba se je zavedat, da to kar je 'poceni' te lahko ubije...

 

Doma imamo najbolj zdravo pija?o in to zastonj :)

 

sm bral mal kaj vsebuje not in ni n? ?kodljivga, za razliko od raznih Cocacol... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm bral mal kaj vsebuje not in ni n? ?kodljivga, za razliko od raznih Cocacol... ;)

 

Saj se heca? a ne?

 

notri je sladkor, pa tudi ?e ga je manj, oran?na pa zelena barva pa ne prideta ravno od sadja....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj se heca? a ne?

 

notri je sladkor, pa tudi ?e ga je manj, oran?na pa zelena barva pa ne prideta ravno od sadja....

 

To je tok enga cukra noter, da se nam ?e sanja ne, ?e v mali plo?evinki (0,33litra) je ne vem al 10 al 15 ?ajnih ?li?k. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je tok enga cukra noter, da se nam ?e sanja ne, ?e v mali plo?evinki (0,33litra) je ne vem al 10 al 15 ?ajnih ?li?k. :ninja:

 

to in okus, pa nas premami da kupujemo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
    • Jaz sem še brez FL-ja, tak da so analogni števci in manjši ekran.
    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.