Skoči na vsebino

Bose sistem nagaja M6


Priporočeno sporočilo

Problem se je pojavil v?eraj.

Zgodilo se je pa takole. Pridem do avta in sli?im neko ropotanje v avtu (avto je bil ugasnjen) sli?ati je bilo kot da nekdo v avtu brca v vrata.... bum bum bum... odklenim avto in je zvok prihajal iz zvo?nikov. avto na?gem in potem je bil ceu halo to je ropotalo cvililo vse mo?ni zvoki razen muzike ni bilo izklopim vufer in bilo isto,... najdem varovalko in ?e zmeraj isto... nazadnje razmontiram armaturo in izklopim radijo ter ga ponovno priklopim ter ?e vedno isto....

Kaj bi bil lahko vzrok????

Pomo? prosim .....

Gre se pa za mazdo 6 letnik 08

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem se je pojavil v?eraj.

Zgodilo se je pa takole. Pridem do avta in sli?im neko ropotanje v avtu (avto je bil ugasnjen) sli?ati je bilo kot da nekdo v avtu brca v vrata.... bum bum bum... odklenim avto in je zvok prihajal iz zvo?nikov. avto na?gem in potem je bil ceu halo to je ropotalo cvililo vse mo?ni zvoki razen muzike ni bilo izklopim vufer in bilo isto,... najdem varovalko in ?e zmeraj isto... nazadnje razmontiram armaturo in izklopim radijo ter ga ponovno priklopim ter ?e vedno isto....

Kaj bi bil lahko vzrok????

Pomo? prosim .....

Gre se pa za mazdo 6 letnik 08

 

Pri trojki je oja?evalec pod voznikovim sede?em. Glede na simptome bi sam sklepal na ?ice in konektorje pri oja?evalcu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri trojki je oja?evalec pod voznikovim sede?em. Glede na simptome bi sam sklepal na ?ice in konektorje pri oja?evalcu.

 

 

 

 

Pri ?estki je pod sovoznikovim sede?em bose oja?evalec...

Upo?teval tvoj nasvet izklopil vse tri konektorje ter ponovno vklopil,...

Zadeva ?e vedno ne deluje :( :( :(:(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mogo?e komu volja da mi posodi bose oja?evalec, da vidim ?e je sploh to krivo preden grem po novega (560?)

da ne vr?em stran ??? .

demonta?a in priklop nazaj je lahko pri vas doma ( skupaj bo trajalo max 15min,...)

S sabo prinesem sixpack :D

Hvala lp

edini pogoj je da ima tri konektorje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti priporo?am, da raje poskusi dobil enga rtv majstra, mogo?e je samo kak?en hladen spoj za pocinit alpa prebit kak?en kondenzator... Mu da? par ? in bo stvar ?pilala :punk:

 

lp

 

 

 

Tudi to sem ?e sprobal, pa se vsi neki branjo pa izgovarjajo... po doma? povedan se jim ne da poglabljat v to :hudicek::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi to sem ?e sprobal, pa se vsi neki branjo pa izgovarjajo... po doma? povedan se jim ne da poglabljat v to :hudicek::hudicek:

 

A pri tebi isto? Sem nesel home surround trem pa joj, veste to ne vem ce se splaca, ufff taje pa LG tega pa ne vem......vceraj sem ga nesel na servis v Rovinj v tri pm, ker sem ga hotel v Lj spotoma na morje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pri tebi isto? Sem nesel home surround trem pa joj, veste to ne vem ce se splaca, ufff taje pa LG tega pa ne vem......vceraj sem ga nesel na servis v Rovinj v tri pm, ker sem ga hotel v Lj spotoma na morje.

 

Si zrihtal potem? Meni isto home 5.1 neki piska use. O?itno oja?evalec ?el. Mogo?e kdo ve kater element (kondenzatorji, tuljave,..) je fu? da samo piska iz skoraj useh zvo?nikov??

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si zrihtal potem? Meni isto home 5.1 neki piska use. O?itno oja?evalec ?el. Mogo?e kdo ve kater element (kondenzatorji, tuljave,..) je fu? da samo piska iz skoraj useh zvo?nikov??

 

Sred tedna poklicejo. Pri men se ne pali, ledica pa sveti - neki na napajanju

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni kot ka?e je procesor fu?... :hudicek::hudicek:

Nov je zelo drag tak da ne vem kaj naj naredim...

Razmi?lam o varijanti, da bi zvezali brez oja?evalca sam je spet potem problem najdet vse ?ice...

Pa poslovil se bom od wooferja.... :(

 

Si gledal ebay?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ne razumem. Na AVTO.NET-u je 18 razbitih mazd, od tega jih je 6 z BOSE sistemom.

Garantirano jih polovica ne ve, da je oja?evalec pod zicom. Kaj ni la?je poklicat na te naslove, ker so v Sloveniji, kot pa naro?at, kos iz ?irnega sveta.

 

Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ne razumem. Na AVTO.NET-u je 18 razbitih mazd, od tega jih je 6 z BOSE sistemom.

Garantirano jih polovica ne ve, da je oja?evalec pod zicom. Kaj ni la?je poklicat na te naslove, ker so v Sloveniji, kot pa naro?at, kos iz ?irnega sveta.

 

Uro?.

 

Lazje ze ampak pri mas so zlatarji zaposleni na odpadih...moj webasto je bil iz nemcije s postnino 50?, torej na dom, najboljsa ponudba odpada 250? in sravfaj sam.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ne razumem. Na AVTO.NET-u je 18 razbitih mazd, od tega jih je 6 z BOSE sistemom.

Garantirano jih polovica ne ve, da je oja?evalec pod zicom. Kaj ni la?je poklicat na te naslove, ker so v Sloveniji, kot pa naro?at, kos iz ?irnega sveta.

 

Uro?.

 

 

 

ja jih je ja sam vse te mazde imajo druga?en priklop (na dva konektorja za sistem 6+1. Jaz imam priklop na tri konektorje in sistem 7+1,...)

se pravi ?e preve?em na dva konektorja in s tem izgubim en zvo?nik posledi?no mi pa ?e noben ne zna garantirat da bo to ?pilalo...

 

ja na?i avtoodpadi so ?e stopni?ko vi?je kot zlatarji !!!

sploh za stvari ki so iskane so v ve?ini dra?je k nove razen ?e ma? sre?o.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo. Naredil en kup ?tudij glede tega oja?evalca...

Vsi samo govorijo naj zamenjam ampak cenovno ne bom...

Ko se pri?ne ?ola nesem oja?evalec elektrotehnikom in bodo ugotovili kje ti?i napaka...

Za silo sam doma prevezu brez oja?evalca in gadeva deluje res pa je da imam zdaj samo 1/3 zvoka in skoraj brez basu.

Naj povem ?e da je eden najbolj?ih ki je v?asih hodil na tekmovanja v avtoakustiki in ima tudi trgovino s tem ni najdu napake in tudi ni znal zvezat brez oja?evalca.... SRAMOTA

Sam sem najdu levo in desno stran sprednji zadnji sistem in vse deluje!

 

 

 

 

 

?e bo kdo v bodo?e imel ali pa vedel za kak bose oja?evalec kontabilen za bluetooth in navigacijo za sistem 7+1 ga kupim!

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.