Skoči na vsebino

te?ave ob zagonu


Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Imam problem gre za mazdo6 diesel 143 letnik 2007(163000 prevo?enih) in sicer v zadnjem mesecu se mi je 2x nardil da ni hotla v prvo v?gati, v?gala je potem v tretje.lastnik sem 2 leti in do sedaj se mi to ni ?e nikoli zgodilo tudi drugih ve?jih problemov nisem imel,servis je bil narejen 4 tiso? kilometrov nazaj,menjan je bil filtr kabine,oljni filter in olje(pri pelkotu) a je mozno da je kaj v zvezi z filtrom goriva

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti ekran na armaturi ka?e zunanjo temperaturo...sem imel primer, ko je crnknilo tipalo zunanje temperature in je motor te?ko u?igal. v bistvu tisto tipalo daje motorju podatke o zunanji temperaturi...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da malo popravim opis te?ave avto v?ge normalno ampak takoj zanihajo obrati tam do 1000 obrato nato pa padejo in avto se ugasne ,?e malo pomagamz gasom se obrati obdr?ijo in laufa normalno naprej,kot sem malo bral po forumu naj bi slo za IMV ventil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Meni Mazda6 2,0 DC (140 KM) 2009 letnik zadnje ?ase (posebej danes zjutraj) takoj po zagonu v prostem teku, ko je ma?ina mrzla nekaj "trza" oz. "cuka". Ko se ogreje je brez problema.

Se komu kaj sanja kaj je to?

Poraba se sicer ni ni? pove?ala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tam v "tips and tricks" pi?e: "Connect the pin in the red circle 5 times within 5 sec. to earth (chassis)."

 

Saj to ne morem jaz sam narediti. Ali kaj?

To bi moral verjetno imeti neko napravo, da bi jo vklopil. A ne?

 

Ali ve kdo kje mi to lahko naredijo za ?im ceneje?

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.