Skoči na vsebino

Format glasbenih datotek


simon.kuplenk

Priporočeno sporočilo

ja ce nima mp3 pol lahko igras samo dvdje in sicer bluray :P

 

hehe =) Sej ?e kdo ne ve ni problem, nobenga ne silm v neko dodatno znanje, mam pa? OSX in nimam WMP da bi kr sam pretvoru, ne bi pa rd zasvinjou sistema z nekimi programi. ?e pa noben ne ve, mi tut informacija o dvdjih ne pomaga =)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uredu, narejeno. Pri iTunes zape?e? playlisto in ti izbere audio cd. Format je pa .aiff. Bom rabu, da bom en konverter uporabu, ker ne gre na en cd in bom spremenu k?n parameter in bo na enem cdju (ura pa pol muske).

Hvala

 

 

Jst se nisem nikoli pretirano ukvarjal s tem. Ker sem pekel z Nerotom, sem samo izbral opcijo audio CD, konverter je pa sam vklopil, ?e ga je rabil. Tako, da je direktno iz mp3 delal audio CD. Edino malo ve? ?asa je trajalo, ker je bila ?e konverzija vmes.

 

80 min so obi?ajni CD-ji. 90 min (1,5 h) ?e te?ko najde?, pa ?e izven standarda so.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mor? tut pazit da ne bo? zapeku do konca vseh 80 min... js sm zapisoval z nerotom in WMP, in vsaki? ko sm zapeku skoraj do konca so skladbe preskakovale.. Mor? jim par min lufta pustiti, ni vredi do konca zapisat :) pa sm imel verbatimove cdje, sam je fajn zapisat do kakih 72-75 min, da ne bos mel kasnej tezav pa bos lohk sam cd stran fukno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mor? tut pazit da ne bo? zapeku do konca vseh 80 min... js sm zapisoval z nerotom in WMP, in vsaki? ko sm zapeku skoraj do konca so skladbe preskakovale.. Mor? jim par min lufta pustiti, ni vredi do konca zapisat :) pa sm imel verbatimove cdje, sam je fajn zapisat do kakih 72-75 min, da ne bos mel kasnej tezav pa bos lohk sam cd stran fukno

 

 

Verbatimovi CD-ji so krep od krepa. Zanje jih dela, ?e se prav spomnim - CMC magnetics. (DVD-je pa dela MCC in Tayo Yuden, kar je popolnoma druga zgodba in so ?e precej let najbolj?i). Poskusi z drugo znamko CD-jev, recimo Omega, Philips, Plextor.

 

@twins: Kak?en WMP? Ko da? opcijo audio CD, za?ne sam pretvarjat v pravo obliko, ne glede na to kateri format je bil prej.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe =) Sej ?e kdo ne ve ni problem, nobenga ne silm v neko dodatno znanje, mam pa? OSX in nimam WMP da bi kr sam pretvoru, ne bi pa rd zasvinjou sistema z nekimi programi. ?e pa noben ne ve, mi tut informacija o dvdjih ne pomaga =)

 

To pa le pazi, ker baje OSX fuuuul ob?utljiv na ..... :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verbatimovi CD-ji so krep od krepa. Zanje jih dela, ?e se prav spomnim - CMC magnetics. (DVD-je pa dela MCC in Tayo Yuden, kar je popolnoma druga zgodba in so ?e precej let najbolj?i). Poskusi z drugo znamko CD-jev, recimo Omega, Philips, Plextor.

 

@twins: Kak?en WMP? Ko da? opcijo audio CD, za?ne sam pretvarjat v pravo obliko, ne glede na to kateri format je bil prej.

 

WMP - windows media player :) ma na voljo zapisovanje v audio cd.. kr uporabna stvar kr deluje dobro in ni treba nic druga in?talirat pa se pol z krekanjem jebat :) js najve?krat z WMPjem zapisujem, kr je simpl, pa vedno so mi cdji delal na vseh predvajalnikih...

ja sm opazu da so verbatimovi za en k... ko sm kupi v lidlu mislim da 50 cdjev za ene 6?, sem mel z njimi majn problemov kot z velik drazjimi verbatimovimi... tut Omega dela enako kot Verbatimov, ce se gor zape?e nad priblizno 74 min bo zacel preskakovat..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na CDje za v avto vedno zapisoval ?ez predpisano koli?ino, a razen pri zadnjem komadu (ki se je pred?asno kon?al) nikoli nisem imel problemov. Ne glede na medij, softwer je bil pa ve?inoma K3B.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.