Skoči na vsebino

Razlitje akumulatorske kisline


Priporočeno sporočilo

Evo eno pra?anje glede razlitja acc kisline. In sicer kako oz s ?im odstanit hudi?a, preproge ne ra?re, je pa ?e 1 teden mokra, ra?rlo mi je pa eno majico ?isto slu?ajno, potem sem pa neko ?otorko vrgel notr pa je kar ?ez usekalo, ruzaka kateri je bil gor pa niti ne upam gledat koliko ga manjka :(

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo eno pra?anje glede razlitja acc kisline. In sicer kako oz s ?im odstanit hudi?a, preproge ne ra?re, je pa ?e 1 teden mokra, ra?rlo mi je pa eno majico ?isto slu?ajno, potem sem pa neko ?otorko vrgel notr pa je kar ?ez usekalo, ruzaka kateri je bil gor pa niti ne upam gledat koliko ga manjka :(

 

destilirana voda... razdred?i? ene parkrat potem postane pa hlapljiva...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najboljs je pesek, ki je tut za razlitje olja, posujes pocakas par minut in pometes, to mi na siht dostkrat uporablamo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pozabil sem napisat da se je razlila v prtla?niku po preprogi, zato sem omenil preprogo ki je ?e 1 teden mokra.

 

S peskom bom bolj te?ko po preprogi, bom probal destl. vodo ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pozabil sem napisat da se je razlila v prtla?niku po preprogi, zato sem omenil preprogo ki je ?e 1 teden mokra.

 

S peskom bom bolj te?ko po preprogi, bom probal destl. vodo ;)

 

auuuuuuuu ?it! obvezno prever pleh pod preprogo, da ga nebo kej prejedl... nvem js na tvojem mestu bi fliknu to preprogo ven, pa novo not, ker s tam pa dvomim da bo? lohk spravu ven

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

destilirana voda... razdred?i? ene parkrat potem postane pa hlapljiva...

 

zakaj pa destilirana :)???

 

Vzemi posodo z vodo in gobo in spiraj pa spiraj pa ?e malo spiraj da ne bo ve? nevarnosti za raz?iranje ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.