Skoči na vsebino

SPOILER MAZDA 6


curko

Priporočeno sporočilo

Marsikatere Mazda6 iz te tvoje generacije ima spojler gor ?e tovarni?ko (verjetno je bila to originalna dodatna oprema), tako da obstaja velika verjetnost, da te ne bi :policaj::policaj::policaj: "zahopsal" ravno zaradi te zadeve. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje, original del na avtu ima znakec MAZDA, katerikoli drugi del pa ima ?tevilko, ki se ponavadi za?ne s KBA....

 

 

deli ki nimajo znaka MAZDA, so podvr?eni homologaciji!!!!

 

ali pa:

 

Recimo, na moji GTA imam na zadnjih vratih spojler, ki ima ?tevilko KBA in pripadajo? dokument od uvoznika, da je dodatna oprema vgrajena tovarni?ko in velja kot originalna dodatna oprema, v tem primeru ni potrebna homologacija!

 

Tudi "originalna" dodatna oprema, ki nima MAZDA znaka, je podvr?ena homologaciji, ?e se jo dokupi v ?ivljenjski dobi avtomobila, in ne skupaj z novim avtom...?e se jo kupi skupaj z novim avtom, velja gornji odstavek, da mora obstajati dokument o dovoljeni vgradnji s strani ustanove, ki zadeve homologira ali s strani uvoznika, ki pa takih dokumentov ne more kar tak pisati naokrog :) !

 

aja, deli brez oznake ali ?tevilke nimajo in ne morejo imeti legalne dokumentacije, in tako tudi homologacija ni mogo?a ;)

 

to, ?e vam bodo :policaj: te?ili, in kdaj, pa vam bo Qwerty razlo?il, jaz npr. s prej?njo 6ko nisem nikoli imel te?av z opremo (ki je bila sicer vsa homologirana), Qwertyja so pa v prvem tednu na izrednega tehni?nega pelali...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Za moj okus tak?na "malenkost" izjemno spremeni izgled vozila, na bolj?e seveda. Pazi pa, da dobro za??iti? tamle ko si luknje navrtal, saj se bo druga?e zelo hitro pojavila rja, sovra?nik ?t.1 na?ih Mazdic. :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moj okus tak?na "malenkost" izjemno spremeni izgled vozila, na bolj?e seveda. Pazi pa, da dobro za??iti? tamle ko si luknje navrtal, saj se bo druga?e zelo hitro pojavila rja, sovra?nik ?t.1 na?ih Mazdic. :lol:

 

Seveda. To sem pa prvo naredil vse luknje dobro zatesnil... Tako da ne bo smelo biti problema z rjo.

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res spremeni izgled vozila... Jaz sem se na koncu v mojem primeru odlo?il za "nizko" varjanto :)

Sva pa z licarjem na koncu ugotovila, da ne bova nic vrtala, tako da je moj samo dobro prilepljen... ga lahko po ?elji tudi odstranim, brez kaksnih vecjih tezav...

Jaz nekako nisem bil navdu?en nad vrtanjem.. :)

 

No, uglavnem... cestitke za montazo!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda. To sem pa prvo naredil vse luknje dobro zatesnil... Tako da ne bo smelo biti problema z rjo.

 

Se ti kaj skozi ?kofjo loko fura? ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm...mogoce bi na mojo tut pasu spojler :)

 

BI, samo poglej kako se je Bla?eva 6-ka spremenila in to z malimi stro?ki. :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.