Skoči na vsebino

Bio Diesel


janik

Priporočeno sporočilo

Ali mogo?e kdo od vas ?e uporablja bio diesel v Mazdi? Ali je to sploh mogo?e? V zvezi s tem gorivom sem sli?al ?e marsikaj, zato me zanima ?e mnenje nekoga, ki to v resnici uporablja. Pri teh cenah nafte bo verjetno potrebno razmi?ljati ?e kaj v tej smeri.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< po mojem tudi ni to najbolj?a varijanta... :blink: ostani raje na ?rpalkah,kljub zadnji podra?itvi!! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z biodizlom je tako da mora biti ?e motor tako skonstruiran da je zmo?en obratovat samo na biodizel. pomeni druga?na bo?pumpa, izgorjevalni prostor pa ?e par stvari, ki se jih pa dele ne spomnm. ?eprav biodisel lahko me?a? z navadno nafto in ti samo za 5%( petrol je edini k me?a biodizel v nafto v sloveniji) kar je ve? ni preve? dobr ( sej veste da je mel petrol te?ave zdizlom v NM? zakaj, ker so preve? bio dizla notr me?al, reno je pa ?e posebi ob?utliv na nafto, tam pa renojev ne primankuje), no pa ?e ma? prilagojen motor na biodisel, mora? bolj pogosto delat servise, pa man mo?i ma?, pa povrhu vsega se mor? ?e velik vozt, kajti ?e ti avto stoji mislm da dan ali dva se pojavi neka reakcija al usedlina, ki je lahko zelo usdna za motor.

 

zdej morate pa mal razmislt ?e se vam spla?a delat bolj pogoste servise (mislm da se prepolovi ?as ali pa celo poza tretino kraj?i ?as za menjavo olja) ker se olje toliko prej uma?e in potem izgubi svoje vrednosti. povrhu vsega morate pa ?e vsaki? filter menjat.

 

to vem k mamo doma pobla??en servis in so te traktorji prilagojeni na bio dizel in so taki pogoji, samo ker nobeden ne uporablja biodizla, saj da bi vedu ne, so ti moji podatki bolj okvirni.

 

LP Toma?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.