Skoči na vsebino

Mazda Mazda6 Sport Combi CD140


zorkob

Priporočeno sporočilo

Na drugih forumih ga hvalijo, tale se ?e nekaj ?asa prodaja, imel je 2 z vso opremo vklju?no z navigacijo in so ?le v tednu dni. Glede zgodovine....pojdi do prodajalca, vzemi VIN ?tevilko avtomobila in na Mazda servis kjer ti bodo izpisali servise.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da ima 120.000 km., je prvo in klju?no vpra?anje ali ima narejen veliki servis. ?e ga nima si takoj dodaj ?e 1000 eur. iz tvojega ?epa.

Pa ne samo vpra?at, ampak preveri.

Ker je uvo?en iz Italije, je malo verjetno, da je bil ta servis opravljen.

 

Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, da ne odpiram nove teme:

 

Tudi jaz i??em rabljeno 6-ko dizl, pa mi je v o?i padla tale:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6492072&show=1

 

?el sem na Mazda servis in dobil izpisek, kjer sicer pravi, da je veliki servis bil narejen, ampak to ?e julija LANI. To pomeni, da je

a ) avto eno leto stal,

b ) da so kilometri zlagani.

 

Kak?no mnenje?

 

 

 

P.s.: Upam, da to ni proti pravilom, ?e je bom absolutno odstranil, ampak jaz prodajam mojo 323 F 1.6 s plinom:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7796214&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.