Skoči na vsebino

Nazaj na Mazdo


se-ma

Priporočeno sporočilo

Ker smo na hitro ostali brez avta ?t. 2 v na?i dru?ini (bli?nje sre?anje z tremi drevesi), na hitro potrebujem nekaj kupit. Ker mi trenutno finan?no stanje ne dopu??a, da bi kupil kaj novej?ega, sem se odlo?il, da se vrnem nazaj na preverjeno kakovost. Ogledal sem dve Mazdi 323F, pa me zanima ?e ta avta kateri ?lan foruma pozna?

 

Ta je na prvi vtis zelo solidna in lepa. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7781287&show=1

 

Tale ima pa skurjen motor, kako je z nabavo drugega motorja, malo sem gledal po bolhi, avto-net, autoscout24, e-bay, takih motorjev ni ravno veliko na razpolago, da bi pa generalno delal pa ... ne vem?!¨

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7796214&show=1

 

Starej?e od l 2000 nebi jemal, ravno tako ne dizla.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale za 1.480? se mi zdi super nakup. Na tvojem mestu bi ?el na ogled, pa ?e je tak?na kot izgleda na slikah, je za kupit. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo, vidim, da se pogovarjate o mojem avtu. (tarde?a 323f ka)

 

Motor je ?isto ok, samo ventili so fu? (kompresija samo 5, tretji cilinder kompresija 8). Avto je bil redno servisiran pri Pelkotu, tako da sem prepri?an da ga lahko pokli?ete in povpra?ate o njem. Mimogrede, na avtu so povsem novi injektorji za plin.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima.Se vidi posodica od olja. Sam mal jo je zaje.. na?timat da je cool.JVsaj jaz sem se kr naigral.. :S

 

Jaz to precej pogosto ?telam. Nekateri pravijo od 6 do 8 kapljic na minuto, Primo? iz Sigas-a pa pravi da za 2.3 in 2.5 motorje kar raj?i 10, to pomeni, da se preto?i 1 na vsakih 6 sekund. :cheers:

 

Pelko mi je zadnji? rekel, da nekateri imajo mazanje, ampak noter nobene teko?ine (ne govorim o tvojem primeru, da ne bo pomote), pa da jim bo po novem on tudi to dolival, da bodo ?li ?e bolj zadovoljni iz njegove delavnice in se bodo zato manjkrat sre?evali z njim. :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katalizatorja :P

 

Kolikor vem ga kar rabi? ker ni neke razlike v plinih na eno ali drugo gorivo, vsaj pri ve?ini parametrov.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na moj primer, bi rekel, da je kr malo odvisno od merilnih naprav; juresu v Kranju res niso namerili nobenih razlik med bencinom in LPGjem, ko pa sem eno leto kasneje ?el v Podgorje, so po 10ih minutah 'merjenja in za?udenih pogledov' majstri obupal in samo ?ez spustil. Zdj, al jim je senzor kej ?tekal, je bil kriv kak?en starej?i software/naprava al pa kej drugega..neki bi znal bit na tem. :ne vem:

 

Govora je seveda o istem avtu.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na moj primer, bi rekel, da je kr malo odvisno od merilnih naprav; juresu v Kranju res niso namerili nobenih razlik med bencinom in LPGjem, ko pa sem eno leto kasneje ?el v Podgorje, so po 10ih minutah 'merjenja in za?udenih pogledov' majstri obupal in samo ?ez spustil. Zdj, al jim je senzor kej ?tekal, je bil kriv kak?en starej?i software/naprava al pa kej drugega..neki bi znal bit na tem. :ne vem:

 

Govora je seveda o istem avtu.

 

pri meni je bil ?e stok lonec, a si imel ti ?e kak 'dodatek'?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz to precej pogosto ?telam. Nekateri pravijo od 6 do 8 kapljic na minuto, Primo? iz Sigas-a pa pravi da za 2.3 in 2.5 motorje kar raj?i 10, to pomeni, da se preto?i 1 na vsakih 6 sekund. :cheers:

 

Pelko mi je zadnji? rekel, da nekateri imajo mazanje, ampak noter nobene teko?ine (ne govorim o tvojem primeru, da ne bo pomote), pa da jim bo po novem on tudi to dolival, da bodo ?li ?e bolj zadovoljni iz njegove delavnice in se bodo zato manjkrat sre?evali z njim. :notworth:

 

Vgradite elektronsko regulirano mazanje, kot sem ga jaz v pre?njo in zadeva bo sama vedno delovala tako kot mora, ta "podtla?ni sistem" deloje ravno narobe ve? obratov manj mazanja - manj obratov ve? mazanja, elektronika pa deluje tako da ve? je obratov bolj ma?a, manj je obratov manj ma?e, pa ?e ?e se pele? na bencin NI mazanja, pri "podtla?nem sistemu" pa je VEDNO tudi ko ga ne potrebuje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko prosim nekdo hitro z ne?im pomaga?

 

Menim se za prodajo moje (zgoraj omenjene) Mazde 323 F letnik 2001 (prva registracija sep. 2001 v SLO), motor ZM (1.6 16v 72 kW). Ker bi rad moj kupec svojo novo pridobitev izvozil v Srbijo, me zanima, ali avto ustreza standrdom Euro 3. To mi nikjer ne pi?e v homologaciji / prometnem, pa bi rad prepre?il, da bi se ?lovek nategnil in zastonj vozil iz Srbije, ali pa ?e huje, da bi ga drkali na carini potem.

 

?e pa ?e ne obstaja nek hiter odgovor, pa vsaj kje bi to lahko ugotovil. Malo se mudi, ker bi rad ?lovek pri?el po avto v ponedeljek zjutraj.

 

Vnaprej hvala za pomo?.

 

LP,

B

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vgradite elektronsko regulirano mazanje, kot sem ga jaz v pre?njo in zadeva bo sama vedno delovala tako kot mora, ta "podtla?ni sistem" deloje ravno narobe ve? obratov manj mazanja - manj obratov ve? mazanja, elektronika pa deluje tako da ve? je obratov bolj ma?a, manj je obratov manj ma?e, pa ?e ?e se pele? na bencin NI mazanja, pri "podtla?nem sistemu" pa je VEDNO tudi ko ga ne potrebuje.

 

Se strinjam da tale sistem ni neki ja..Pa ?e z logiko je skregan ja! :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko prosim nekdo hitro z ne?im pomaga?

 

Menim se za prodajo moje (zgoraj omenjene) Mazde 323 F letnik 2001 (prva registracija sep. 2001 v SLO), motor ZM (1.6 16v 72 kW). Ker bi rad moj kupec svojo novo pridobitev izvozil v Srbijo, me zanima, ali avto ustreza standrdom Euro 3. To mi nikjer ne pi?e v homologaciji / prometnem, pa bi rad prepre?il, da bi se ?lovek nategnil in zastonj vozil iz Srbije, ali pa ?e huje, da bi ga drkali na carini potem.

 

?e pa ?e ne obstaja nek hiter odgovor, pa vsaj kje bi to lahko ugotovil. Malo se mudi, ker bi rad ?lovek pri?el po avto v ponedeljek zjutraj.

 

Vnaprej hvala za pomo?.

 

LP,

B

 

mislim, da je Euro3

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa, ?e pokli?e? na AMZS oz. neke tehni?ne? Nekdo to mora vedet, da ne bo potem kak?nih te?av, pa pohiti ker je sobota. :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.