Skoči na vsebino

dodatek k olju


ReDevil

Priporočeno sporočilo

 

Mazda 323

glede na odgovore "na splo?no" bi bil ?e ?as, da mal odraste? (v redu bo , ?e mal ostane? tud v plenicah), sam nikar pa ne pretiravaj - mo?ki ste itak "ve?ni otroci"....

 

 

 

?e ti tak re?e? te ?e bo tako, :bravo: pa kot izgleda sem trofno, diabeti?ne tortice je tudi mo?no papat, vendar vem da niso tako dobre kot klasika, samo zaradi tega ne rabi? na?emu Labiju vse spodna?at in naprej metat glede hrane ker pa? ti ne sme? ve?ina ?ivil zau?it, tak da ni Labi ni? kriv pa ?e poznas ga nena tak da, aja mene tudi nena..... Pa Pampers uporabljam :hohoho::bravo:

 

Kaj si vede?evalka? Ni? reklame telefonska pa tak....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 279
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ko govorimo o hibridnih pogonih avtomobilov, ni napa?na tudi zamisel Saba o pogonu 100% bioetanol+elektrika. Pri tem sistemu se ne?alijo. 330 skupnih KM in izjemni pospe?ki pri nula izpusta CO2. Ve? o tem na tej strani:

http://avtomoto.siol.net/default.asp?artic...010603301819400

 

:ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap, hvala Sirius za bonda in kasneje hvala ReDevil za dostavo. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sej bi ?lovk dav mazdiću kej druza za jest (pit), ampak o?itno je na olje tako navezana, da brez njega enostavno ne more, ?e huj? naravnost obo?uje ga! <_<:hohoho:

 

Ja Sirius, zadeva je prj k pa ne podobna kot dosedaj, va?no da pa tut ?e se slu?ajno poslab?uje, da se poslab?uje na bolj?, tko da kon?ni rezultat je v vsakem primeru bol?i kot 0! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bi ?lovk dav mazdiću kej druza za jest (pit), ampak o?itno je na olje tako navezana, da brez njega enostavno ne more, ?e huj? naravnost obo?uje ga! <_<:hohoho:

 

Ja Sirius, zadeva je prj k pa ne podobna kot dosedaj, va?no da pa tut ?e se slu?ajno poslab?uje, da se poslab?uje na bolj?, tko da kon?ni rezultat je v vsakem primeru bol?i kot 0! :jupiii:

 

Ne, da bi te?il, ampak obstajajo neke nelogo?nosti v rezultatih. ?e se prav spmnim, si navedel, da je olje pri 10.000km bilo zelo ?isto. To ka?e na dejstvo, da batni obro?ki tesnijo dobro. ?e ne bi bilo tako, bi pri pri ekspanziji del izgorelih plinov prodiral mimo obro?kov (saj je pritisk plinov veliko ve?ji od pritiska olja) in bi ( tudi zaradi) tega olje bilo zapacano.

Torej ponavljam vpra?anje: pred koliko km si menjal teflone in kako je s kompresijo ter, ali se pojavljajo pod avtomobilom, ?e je dlje ?asa parkiran, sledi olja? So kake kapljice oljha na zadku automobila po preganjanju?

:ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tko med vo?njo ?e ga po?teno pohodim se lahko vidi da kar malo pokadi (pri max obratih vsekakor), pa druga?e pod 0.5 l na 1000 km, nimam ?ans! :blink:

 

Sej tale moj motor je imel pomojem ?e po normativu ko je bil nov, kak?en deci na 1000 km da popije, zdej pa je dale? od novega! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem opazil v Intr?paru v BTCju, da imajo QMI, pa je za 500 ml cena malo pod 5 KIL na?ga dnarja, tista 750 ml, pa je slabih 6 Francetov, tko da ?e koga mika, naj poskusi ta preparat! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj mi nekaj dajo da meni nebo tolko olje pilo...seveda pa sem za to tudi kriv sam... :P

minimalno enkrat dnevno vidi obrate nad 5000 :)

kaj naj...to je ?portni avto in se mora tudi tako vozit :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

minimalno enkrat dnevno vidi obrate nad 5000 :)

kaj naj...to je ?portni avto in se mora tudi tako vozit :P

 

Ne bluzi, ker potem bi jaz imel porabo 1:1 (olje:bencin), ker se ve?krat dnevno obrne tudi nad 6500. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no sej to pa res, za Mazde pa 5.000 rpm res niso neki obrati, pri men vidi 5.000 kosov samo dokler je mrzla, potem se nogo poja?a, pa verjetno nas je kar ve? tak?nih! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Po nekaterih neuradnih novicah je RedDevil na Drag Race v SG dosegel visoko uvrstitev (ali celo zmagal). Ne glede na razveljavitev, je to za avtomobil s tako velikim ?tevilom mtevo?enih km izjemen rezultat. Ne dvomim v Devilove sposobnosti, ampak, z avtomobilom take starosti in s toloko poti pod kolesi je doseg takega rezultata bolj izjema, kot pravilo. Kateri aditiv smo ?e v tem avtomobilu testirali? ?e me spomin ne vara je to bil META007 OLD. Glede na to, da 007 ni prvi? pomagal k visokim uvrstitvam, oziroma zmagam, lahko zaklju?im, da je delno priponmogel tudi tokrat. Njegova veljavnost ?e posebej pride do izraza pri skrajnnjih zmogljivostih.

 

Rabimo ?e kaj ve? za dokaz uspe?nosti 007???? :jupiii::jupiii:B)

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po nekaterih neuradnih novicah je RedDevil na Drag Race v SG dosegel visoko uvrstitev (ali celo zmagal). Ne glede na razveljavitev, je to za avtomobil s tako velikim ?tevilom mtevo?enih km izjemen rezultat. Ne dvomim v Devilove sposobnosti, ampak, z avtomobilom take starosti in s toloko poti pod kolesi je doseg takega rezultata bolj izjema, kot pravilo. Kateri aditiv smo ?e v tem avtomobilu testirali? ?e me spomin ne vara je to bil META007 OLD. Glede na to, da 007 ni prvi? pomagal k visokim uvrstitvam, oziroma zmagam, lahko zaklju?im, da je delno priponmogel tudi tokrat. Njegova veljavnost ?e posebej pride do izraza pri skrajnnjih zmogljivostih.

 

Rabimo ?e kaj ve? za dokaz uspe?nosti 007???? :jupiii::jupiii:B)

 

Ma kaj lahko nehas?

To zdej je blo tko subjektivno in samohvalno, da mi gre kr na kozlanje.

 

Sej smo vsi razumeli, da bos hvalil do nezavesti produkte, ki jih prodajas, ma ni nam treba razbivat jajc s tem konstantno....dio bono...zdej se napisi, da je dosegel zmago samo v zahvalo rubi, ki jo prodajas, ceprav ni mel benza not.

 

Zmeni se z bostijem, da ti nardi banner, zmeni se za placilo, ma jeni ze enx s tem dei, ki bom zacel brisat vse taksne poste....

 

RedDevil tebi pa cestitke za rezultat!

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaj lahko nehas?

To zdej je blo tko subjektivno in samohvalno, da mi gre kr na kozlanje.

 

Sej smo vsi razumeli, da bos hvalil do nezavesti produkte, ki jih prodajas, ma ni nam treba razbivat jajc s tem konstantno....dio bono...zdej se napisi, da je dosegel zmago samo v zahvalo rubi, ki jo prodajas, ceprav ni mel benza not.

 

Zmeni se z bostijem, da ti nardi banner, zmeni se za placilo, ma jeni ze enx s tem dei, ki bom zacel brisat vse taksne poste....

 

RedDevil tebi pa cestitke za rezultat!

 

Kar se mene ti?e lahko zbri?e? vse, kar sem na forumu napisal v zvezi z omenjeno zadevo, samo potem bo? moral zbrisati tudi vse nasvete in tehni?na pojasnila, ki sem jih forumovcem podal, enastavno vse, kar je povezano Siriusem izbri?i, ker ti lahko IZBRI?E?, ker ti ima? MO?, ali ima? zanje in izku?nje ravne mojim, je pa veliko vpra?anje???!!!.

Pred tem pa povpra?aj tudi ostale forumovce, ali so za to.

Kak?na reklama je to, ?e govorimo v ?ifrah in ?e samo par forumovcev ve za kaj se gre?

?e si ?e MODERATOR in ima? MO? mora? biti tudi dorasel tej vlogi in po?teno reagirati vsakokrat, ko se na forumu dejansko reklamirajo stvari...

Lep pozdrav od Suriusa, ki te tako nervira, da ga bo?, kar IZBRISAL!!!

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se mene ti?e lahko zbri?e? vse, kar sem na forumu napisal v zvezi z omenjeno zadevo, samo potem bo? moral zbrisati tudi vse nasvete in tehni?na pojasnila, ki sem jih forumovcem podal, enastavno vse, kar je povezano Siriusem izbri?i, ker ti lahko IZBRI?E?, ker ti ima? MO?, ali ima? zanje in izku?nje ravne mojim, je pa veliko vpra?anje???!!!.

Pred tem pa povpra?aj tudi ostale forumovce, ali so za to.

Kak?na reklama je to, ?e govorimo v ?ifrah in ?e samo par forumovcev ve za kaj se gre?

?e si ?e MODERATOR in ima? MO? mora? biti tudi dorasel tej vlogi in po?teno reagirati vsakokrat, ko se na forumu dejansko reklamirajo stvari...

Lep pozdrav od Suriusa, ki te tako nervira, da ga bo?, kar IZBRISAL!!!

 

No ti bom napisal v zaporedju...sicer pa ne vem, kaj ti ni jasno???

 

A smo jasno napisali, da nehajte delat reklamo svojim izdelkom, ki jih prodajate? JA AL JA???

Nisi edini bo??ek na katerega sem se spravil, ne skrbi ne delam razlik. Sva mela tudi z uporabnikom Legenda podobno debato. Tebe ne bom/o obravnaval/i druga?e.

 

Tudi sam sodim v privatno sfero, pa tle nobenemu ne ponujam / reklamiram ali silim nasih storitev. Al se motim?

 

Kar se ti?e znanja in izku?enj, smo spet na samohvali. Mi je ?udno, da tega sam ne opazi?.

?e ve? na kak?nem podro?ju ve? kakor jaz, ?e ne pomeni, da si bolj pomemben ali pa pametnej?i...jaz pa mali ?rvi?ek.

Sam o?itno te ?ivljenje tega ?e ni izu?ilo.

 

Kar se ti?e samega reklamiranja, si nam ?e tolko napolnil glavo s tvojimi produkti, da cisto vsak ve o cem govoris in kaj kadarkoli le lahko prehvalis.

Pretiravas, ocitno, morda nezavedno.

 

Glede mojega dela in doraslosti, ne skrbi, ker ne ves in ne vidis vsega kar moderatorji delamo.

Imam pa tudi jaz, kot vsak moderator, nekoga nad sabo. In karkoli kiksnem, odgovarjam direkt Bostiju. To ti lahko tudi sam potrdi. Glede oglasevanja pa smo si enotni, verjemi.

 

Tudi tej tvoji OGLASEVALSKI PRIJEMI me ne tangirajo. Vsi ze poznamo te finte nakazovanja z velikimi tiskanimi, zato nehaj ze enx.

 

Zato te prosim, pa tudi vse ostale, ki bi jih kdaj taka oglasevalska kampanija morebiti prevzela, obnasajte se v skladu z navodili foruma, ker bomo moderatorji tecni.

 

Zakljucujem to debato z moje strani na tem topicu.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tem post bom uporabi marsikatero "so?no" besedo, ker ima poln KURAC vsega, tudi moja toleranca do tega reklamiranja je precej vi?ja od Mazde-mx3.

 

Ta metabond NI slab NI pa najbolj?i !!!!!!!!!!!!! Tako lepo P R O S I M, G Sirius, ?e neha? iskat vsako kocino in vsako ?pranjo da se pohvali? kaj vse zmorejo produkti ki jih ti prodaja?. NOBEDEN NI rekel da so slabi ali celo zani?

N O B D E N.

 

Samo s tem kar dela? na tem forumu ko to neprestano omenja?, lahko mi verjame?, samo izgublja? potencialne uporabnike-kupce th tvojih izdelkov, pomeni da ?koduje? sam sebi. Sam sem imel mo?nost preizkusit vse mogo?e preparate in aditive, pa ob tem NI nih?e delal take propagande ko ti, povrh vsega pa so vedno dali lepo koli?ino le teh v preizkus zastonj in brez da bi kaj kdo vpra?al.

Priznam tudi sam sem ga testiral(verjetno ga ?e bom kje) in rezultati so bili NE me?a se z vodo v NOBENEM razmerju, ?e direktno nama?e? sveder z njim se vrta veliko lep?e kot na suho,kar je normalno ni pa normalno da smrdi ko sam satan in sem po dveh 15 mm dolgih luknjah naprej lepo uporabil emulzijo katero vedno uporabljam, razlika z metabondom ali emulzijo je bila 12 sekund, pri enaki sili( na vzvod smo obesli enako ute?,vrtljaji svedra pa so tudi bili enaki). Potem je bilo govora o ra?unalni?kih ventilatorjih, ok v svojem serverju imam 2 popolnoma enaka ventilatorja, ki sta mi crknila v razmaku dveh mesecev, po nekem ?udnem naklju?ju ju nisem vrgel stran in lej ga zlomka imela sta samo za?tekani osi, enega nam?em z metabondom drugega pa z navadnim oljem za ?ivalne stroje, ju malo zavrtim naprej-nazaj in ju priklopim na tok oba se lepo tiho in brez problema vrtita ?a 1 mesec, ?akam da bo kateri "po?akal" potem bomo videli kaj je bolj?e, do takrat nebom komentiral.

 

Glede na to da si ?e marsikaj do?ivel in da veliko ve? oziroma se spozna? na avtomobilsko tehniko in vse kar spada zraven, je v?asih lepo imeti nekoga na forumu, ki te spomni na kaj kar si pozabil povedt oziroma te dopolni in ali obratno. Samo to da ob vsaki najmanj?i mo?nosti omeni? metabond produkte, pa me ?e po?asi R A Z P I Z D E V A in to ni fino ?e si poleg mene.

 

Tako ti predlagam da se resno zmeni? z bo?tijem, za banner-reklamo in PROSIM ?e neha? vedno takoj omenjat neke produkte(vseeno tvoje ali druge), v?asih teh stavri ni bilo in ?e vedno so na motorjih in menjalnikh mo?ne tudi mehanske okvare, ki pa jih ne re?i niti sveti peter pa tudi ?e si ga na roke rukne in "pridelek" nato?i v motor ali menjalnik. No?em bit nesramen samo res me nervira to konstantno metabond je nabolj?i, se je izkazal,so ugotovili in ...

 

?e enkrat PROSIM, ?e se to lahko NEHA !!!!

 

Pa nobede na forumi NI bog, vsi smo enaki, samo da pri pretiravanju, admini LAHKO ukrepamo, ostali pa se lahko postavijo na eno ali drugo stran.

Pa podatki in rezultati ki niso uradni so enaki ni?li, to je eno samo ugibanje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma rezultat je biv kakr?en je bil, sicer mi razred 17+ ne more bit glih v ponos! <_<

 

Je pa zanimivo sli?at kako avto "simpati?no" pokadi, ?e ga pohodim in nekdo za mano vozi, baje pa da ima tudi Kalman iste probleme in pa verjetno ?e marsikatera mazda, ker kot zmeri bolj ugotovaljam, ima marsikere zelo rada olje! :ne vem:

 

Ampak tolk pa ne kadi pomojm nobena mazda kot je pa R5ka GT turbo, ki je bila zraven mene v SGju, ker to je pa plavo ven sekal ?e v prostem teku, pol naprej pa ?e tolk bolj! :blink:

 

Aja druga? pa sem dal Bobiju Siriusov preparat, namenjen Pokicarju, tko da se nekako med sabo zaj 2 ?tajerca naj organizirata! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fanteki, bodite iskreni, vsak nekaj reklamira, sam jaz n?; (lahko bi kak?ne m.t.) :hohoho:

YavarYe X6V6 in mazda-mx3, kje sta bla, ko se je oglasil kafai s svojimi kitajskimi "unikati"?

sirius pa o?itno obvlada mojstrovino, ker, ?e je ne bi, ne bi bilo toliko vpogledov 4150 in tudi nekaj prodal;

?e ste vsi 4 administratorji in vsi 4 moderatorji spali dosedaj kot snegulj?ica-100 let , spite lepo prosim, ?e naprej. :bravo:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.