Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zakaj je podno?je xenonke plasti?no - zato ker ?arnica oddaja svetlobo in ne toplote kot navadne al pa halogenske ?arnice.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"tist" kak?

"blaster" kaj je to?

Lej, poznam vse pokrove in blasterje, samo se spodobi za tak forum, da se potrudi? s Sloven??ino in malo strokovnosti v odgovorih. Pa ne mi zamerit, tud jaz ne pi?em perfektno :cheers:

 

Pizda mister i know eavrithing kaj pole sploh sprasujes pizda kaj kurac .. a ti morem po cisto slovensko al po ljubljansko pisat ? A ste sam tle na tem mazda forumu doloceni neki vzvisani al ki pizda ? Po ostalih forumij so drugi cisto bolj lagano in se da vse normalno zmenit in tocno ves kaj misle in on ve kaj ti misles sam tle na tem mazda forumu morte doloceni klincki vedno komplicirat ? Pa zbristeme boli me k. Mi nebo zal cene se bom pa sam.. oz. Sploh ka boste vi ki pisal pac vi doloceni nebom nc vc komentiru ka ste prow kmeti .. na piste zdej razpiste se ... komentirite !!!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda mister i know eavrithing kaj pole sploh sprasujes pizda kaj kurac .. a ti morem po cisto slovensko al po ljubljansko pisat ? A ste sam tle na tem mazda forumu doloceni neki vzvisani al ki pizda ? Po ostalih forumij so drugi cisto bolj lagano in se da vse normalno zmenit in tocno ves kaj misle in on ve kaj ti misles sam tle na tem mazda forumu morte doloceni klincki vedno komplicirat ? Pa zbristeme boli me k. Mi nebo zal cene se bom pa sam.. oz. Sploh ka boste vi ki pisal pac vi doloceni nebom nc vc komentiru ka ste prow kmeti .. na piste zdej razpiste se ... komentirite !!!

 

Majster kupi si BMWja in pojdi na BMW forum takole pisati. Bo? videl koliko ?asa bo? takole pisal.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za takele primere so pa predvideni Banovci....

 

Gone in 5 seconds.......

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda mister i know eavrithing kaj pole sploh sprasujes pizda kaj kurac .. a ti morem po cisto slovensko al po ljubljansko pisat ? A ste sam tle na tem mazda forumu doloceni neki vzvisani al ki pizda ? Po ostalih forumij so drugi cisto bolj lagano in se da vse normalno zmenit in tocno ves kaj misle in on ve kaj ti misles sam tle na tem mazda forumu morte doloceni klincki vedno komplicirat ? Pa zbristeme boli me k. Mi nebo zal cene se bom pa sam.. oz. Sploh ka boste vi ki pisal pac vi doloceni nebom nc vc komentiru ka ste prow kmeti .. na piste zdej razpiste se ... komentirite !!!

 

Jaz poizku?am samo obdr?ati tak nivo foruma, kot sem spoznal, ko sem vstopil v ta svet - strokovnost, zato sem tako napisal.

Pridru?il sem se konec leta 2010 in niti na misel mi ni pri?lo da bi napisal tak post, kot si ga zdaj ti, ?eprav sem bil prav tako enkrat malo opozorjen, ne spomnim pa se za kaj. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dovolite, bom rahlo zavil s teme, samo toliko v razmislek nekaterim! :D

 

A ni zanimivo, da tale forum obstaja ?e (reci in pi?i) 10 let - to smo obele?ili pred nekaj dnevi. V vsem tem ?asu je moderator oz. administrator blokiral ali trajno onemogo?il MANJ kot 5 oseb. Za vsakega izmed njih je imel tehten razlog. Toliko o (dobrih) medsebojnih odnosih uporabnikov tega foruma. :party0035:

 

?e na www.hribi.net, ki ga tudi spremljam, se uporabniki pogosteje "zapnejo", pa so po mojih dolgoletnih izku?njah planinci in ostali ljubitelji narave res miroljubna bitja, ki nikomur no?ejo storiti ni? ?alega. :P

 

POVZETEK; Mazda?i smo prijazna in tolerantna bitja. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ali kdo ve kak?ne so kaj te osramove D1S: http://www.kupci.com/avtomobilska-zarnica-...v-4008321184474

 

N? posebnega, ok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Kje se dobi Xenon kit ki ima svetilnost manj?o od 2000 lumnov in je legalen za vgradnjo v avte z klasi?nimi ?arnicami?

 

Tako ima baje ?koda Rapid brez regulacije vi?ine in pranja ?isto legalno

 

?e zakon UN ECE Regulation 48:

No cover or grille may be mounted in front of the headlamps.

Only if special approval has been received. If the headlamps

are equipped with light sources > 2,000 lumen (usually xenon)

(high and low-beam), an automatic control unit for

beamsetting and a headlamp cleaning system need to be

installed.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.