Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ker o?itno vedno slab?e vidim, pa tudi Mazdine lu?i niso kaj dosti vredne, me zanima kako je s temi xeon kiti ki se prodajajo po netu? Kar sem ?e prebral je to, da ?e ?e kupi? tak kit, mora? zdraven montirat ?e samodejno nastavljaje in pranje, da je vse uradno. Je to res? Opazil sem da prodajajo tudi le?e, bi to ?e pove?alo osvetlitev ali ne?Mnenja, predlogi. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker o?itno vedno slab?e vidim, pa tudi Mazdine lu?i niso kaj dosti vredne, me zanima kako je s temi xeon kiti ki se prodajajo po netu? Kar sem ?e prebral je to, da ?e ?e kupi? tak kit, mora? zdraven montirat ?e samodejno nastavljaje in pranje, da je vse uradno. Je to res? Opazil sem da prodajajo tudi le?e, bi to ?e pove?alo osvetlitev ali ne?Mnenja, predlogi. :cheers:

 

Hmm ja hvala enako jst sm si jih kupil na ebaju za male pare in ti povem da se zlo doro vid ne prej bla taka tma da nisi vidu nc pred sabo pac razlika je ocitna sam moje so 35w :glare:

Pomoje bi ble une 55w bols .. sam je reku en mazdas da ti zna s 55w stopit uno sipco ka ma mazda tm da ti bol zasenci kratke luci :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker o?itno vedno slab?e vidim, pa tudi Mazdine lu?i niso kaj dosti vredne, me zanima kako je s temi xeon kiti ki se prodajajo po netu? Kar sem ?e prebral je to, da ?e ?e kupi? tak kit, mora? zdraven montirat ?e samodejno nastavljaje in pranje, da je vse uradno. Je to res? Opazil sem da prodajajo tudi le?e, bi to ?e pove?alo osvetlitev ali ne?Mnenja, predlogi. :cheers:

 

?e ho?e? homologirat mora? vgraditi original mazdine lu?i z xenonom, pranje in regulacijo vi?ine. Takrat ti kit ni? ne pomaga. vse ostalo je nelegalno in ?e je napa?no nastavljeno nevarno za druge udele?ence.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari to je res samo ?e ima mazda original le?o pol je to bolj?e za xeon kit bolj?e sveti in ?e je potrebno ro?no z stikalom zni?a? snop svetlobe :prstgor: montirano pa more biti strokovno in dobro . :D to je potem osebna odlo?itev ... lp ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari to je res samo ?e ima mazda original le?o pol je to bolj?e za xeon kit bolj?e sveti in ?e je potrebno ro?no z stikalom zni?a? snop svetlobe :prstgor: montirano pa more biti strokovno in dobro . :D to je potem osebna odlo?itev ... lp ale?

 

Hvala. Vse razumem, samo na tehni?nem? Snamem dol? Kaj bi rekli policaji? ALi ?e kdo uporablja to re?itev? Katero sistem naj kupim, kaka znamka, na netu jih je malo morje razli?nih cenovnih razredov? Za strokovno monta?o bom poskrbel ob morebitnem nakupu kita ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari to je res samo ?e ima mazda original le?o pol je to bolj?e za xeon kit bolj?e sveti in ?e je potrebno ro?no z stikalom zni?a? snop svetlobe :prstgor: montirano pa more biti strokovno in dobro . :D to je potem osebna odlo?itev ... lp ale?

 

Hvala. Vse razumem, samo na tehni?nem? Snamem dol? Kaj bi rekli policaji? ALi ?e kdo uporablja to re?itev? Katero sistem naj kupim, kaka znamka, na netu jih je malo morje razli?nih cenovnih razredov? Za strokovno monta?o bom poskrbel ob morebitnem nakupu kita ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala. Vse razumem, samo na tehni?nem? Snamem dol? Kaj bi rekli policaji? ALi ?e kdo uporablja to re?itev? Katero sistem naj kupim, kaka znamka, na netu jih je malo morje razli?nih cenovnih razredov? Za strokovno monta?o bom poskrbel ob morebitnem nakupu kita ;)

 

Ja jst sm kupil na ebayu .. 5000k ka je bol bela in nisem imel problemu .. ce mi bo kj na tehnicnem tezil dam pa navadne nazaj gor pa to je to..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam z markom 91 to je to ,?e je lu? z le?o in bela svetloba xeon je ok .seveda strokovno montirano :prstgor: seveda ti lahko komplicirajo prijatli v modrem in na tehni?nem preg. :P mislim da ne ..malo se ?e posvetuj lp ale? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam z markom 91 to je to ,?e je lu? z le?o in bela svetloba xeon je ok .seveda strokovno montirano :prstgor: seveda ti lahko komplicirajo prijatli v modrem in na tehni?nem preg. :P mislim da ne ..malo se ?e posvetuj lp ale? :D

 

Ima le?o ja, govora je o Mazdi 6. Marko je rekel da je vzel raj? 35W, da mo?nej?e lahko stopijo le?o? Je tudi tukaj kaka alternativa? Pa? ?e ?e bom ?el v to, naredim da bo zadeva svetila kot je treba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima le?o ja, govora je o Mazdi 6. Marko je rekel da je vzel raj? 35W, da mo?nej?e lahko stopijo le?o? Je tudi tukaj kaka alternativa? Pa? ?e ?e bom ?el v to, naredim da bo zadeva svetila kot je treba.

 

stari po mojem raj?i 35 w zaradi le?e . bo vseeno dobro svetlo , :prstgor: lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pretiravate, zmontiral tega da glava boli, pa pri M6 je ena specifi?na TE?AVA, ki se ?e bolj poka?e po monta?i napa?nega-nustreznega kita. ?zmeden?

 

35W - 55W je po moje samo tr?na fora, jaz ne opazim razlike, :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pretiravate, zmontiral tega da glava boli, pa pri M6 je ena specifi?na TE?AVA, ki se ?e bolj poka?e po monta?i napa?nega-nustreznega kita. ?zmeden?

 

35W - 55W je po moje samo tr?na fora, jaz ne opazim razlike, :ne vem:

 

Mhm to lahko ti reces ...

Jst ti pa povem da razlika je v 35w in 55w ...

1. 35w manj svetijo ,pac men se vidi vredi .. in se manj grejejo ka imajo manso sijalno vrednost...

2. 55w se bol grejejo in vec svetijo ..

A si ki stromar al ne? :ne vem:

Cene primi doma eno zarnico od 40w

In tarnico od 100w pa nam sporoci razliko kolk te je ena zapekla in koliko druga ter kera bolje sveti :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pretiravate, zmontiral tega da glava boli, pa pri M6 je ena specifi?na TE?AVA, ki se ?e bolj poka?e po monta?i napa?nega-nustreznega kita. ?zmeden?

 

35W - 55W je po moje samo tr?na fora, jaz ne opazim razlike, :ne vem:

 

No, tvoj odgovor ?akam, kateri kit naj kupim da bo vredu :)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nam je pa dr?ava prepovedala vse 100W ?arnice tako, da sploh ne morem ve? probat - ej ti povem, svinjarija na kvadrat

 

Hehe ja to je vse kakor res .. ma sej zdej ka so te varcne mores gledat une luxe to ti pac pove sijalnost zarnice in nekatere imajo tolk luxa da se pribliza 100w .. sej ce se nemotim na enih skatlah kaze primer.. cene smo mi to v soli mogli vse zracunat pac el. Sola . Sam nevem vec formul :P ..

Cene pa mam se nekaj 100w zarnic doma na zalogi tko da za en cas sem se zalozen ;-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nam je pa dr?ava prepovedala vse 100W ?arnice tako, da sploh ne morem ve? probat - ej ti povem, svinjarija na kvadrat

 

Jaz jih dobivam od kolega iz hrva?ke-30 centov komad 100W. :P

 

Hehe ja to je vse kakor res .. ma sej zdej ka so te varcne mores gledat une luxe to ti pac pove sijalnost zarnice in nekatere imajo tolk luxa da se pribliza 100w .. sej ce se nemotim na enih skatlah kaze primer.. cene smo mi to v soli mogli vse zracunat pac el. Sola . Sam nevem vec formul :P ..

Cene pa mam se nekaj 100w zarnic doma na zalogi tko da za en cas sem se zalozen ;-)

 

Tisto, kar pi?e gor je teorija.Sam sem moral recimo dati tri "var?ne" ?arnice od 24W v eno lu?, da sveti isto kot prej 100W.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mhm to lahko ti reces ...

Jst ti pa povem da razlika je v 35w in 55w ...

1. 35w manj svetijo ,pac men se vidi vredi .. in se manj grejejo ka imajo manso sijalno vrednost...

2. 55w se bol grejejo in vec svetijo ..

A si ki stromar al ne? :ne vem:

Cene primi doma eno zarnico od 40w

In tarnico od 100w pa nam sporoci razliko kolk te je ena zapekla in koliko druga ter kera bolje sveti :prstgor:

 

Lej govor ti kar ho?e?, dokler je balast isti samo ?arnica druga?na, ne more biti in tudi ni nevemkak?ne opazne razlike, pa glede na to da je MINILO mojih 10 let igra?kanja z xenonom, se mi tud zdi da nekaj vem, oziroma sem nekaj stvari zmonitral, predelal, uporabljal in testiral.

 

Razlika je samo iz katerega stekla je narejena ?arnica sama, pa tudi ?e je ista firma, samo drug "model", ki jima drugo steklo je razlika da glava pe?e.

 

Naj povedo ostali foruma?i katerim sem karkoli ?aral na xenonu.

 

Pa ?e ti slu?ajno primerja? Xenon ?arnico in navadno ?arnico, si po moje zidar, ker to NITO POD RAZNO in NITI pribli?no NI enako.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej govor ti kar ho?e?, dokler je balast isti samo ?arnica druga?na, ne more biti in tudi ni nevemkak?ne opazne razlike, pa glede na to da je MINILO mojih 10 let igra?kanja z xenonom, se mi tud zdi da nekaj vem, oziroma sem nekaj stvari zmonitral, predelal, uporabljal in testiral.

 

Razlika je samo iz katerega stekla je narejena ?arnica sama, pa tudi ?e je ista firma, samo drug "model", ki jima drugo steklo je razlika da glava pe?e.

 

Naj povedo ostali foruma?i katerim sem karkoli ?aral na xenonu.

 

Pa ?e ti slu?ajno primerja? Xenon ?arnico in navadno ?arnico, si po moje zidar, ker to NITO POD RAZNO in NITI pribli?no NI enako.

 

Da ?efe

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj pi?e da proizvaja manj temperature kot 55W halogenka? Komu je potemtakem topila le?o oz. sen?nik?

Bi bil vredu ta kit?

 

55W XENON HID CONVERSION KIT H1 MAZDA 6 2002-2007

55w Full xenon Conversion kit, allows you to convert the dip or main beam to true Xenon HID. This kit is for the dip beam in the cars in the title

300% more light than standard halogen

12v AC 55w

Plug and play. No need to cut into your cars wiring

Latest digital Slim ballasts with very low fail rate

Lasts up to 10 times longer than standard Halogen

Safe to use in plastic headlights (they actually produce less heat than 55w Halogen)

2 Years warranty on bulbs and ballasts (free to swap for new)

Ballasts are E4 marked although all kits are now for "off road use" only

Available in 4 colours

5000K - OEM WHITE - 4400 lumens

6000K - ICE WHITE WITH SLIGHT BLUE TINT - 4200 lumens - SENT BY DEFAULT AND MOST POPULAR

8000K - NOTICEABLE BLUE - 4600 lumens

10000K - DEEP BLUE - 4400 lumens

Lumens is the brightness. 55W is about 1000 lumens brighter than 35W Standard Halogen is about 1100 lumens. LOWER THE K THE BRIGHTER THE LIGHT

Check the photo to see the difference

In the box:

Pair HID bulbs

Pair Digital 55w Ballasts

Pair Ballast mounting brackets

Other wiring needed

Instructions

55W Ballast technical:

Input Voltage 7-20v

Working Voltage 12v

Working Temperature -40 - 105 Degrees C

Starting Current >6.5A

Working Current 3.5A

IF YOU WANT A COLOUR OTHER THAN 6000K PLEASE LET US KNOW AT THE CHECKOUT

This kit is not canbus compatible and all cars in the title have been carefully selected and do not have a canbus wiring system. Please check our other listings for canbus compatible kits. Canbus is basically error reporting. If you car tells you when a bulb has blown then normally your car has canbus.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj pi?e da proizvaja manj temperature kot 55W halogenka? Komu je potemtakem topila le?o oz. sen?nik?

Bi bil vredu ta kit?

 

55W XENON HID CONVERSION KIT H1 MAZDA 6 2002-2007

55w Full xenon Conversion kit, allows you to convert the dip or main beam to true Xenon HID. This kit is for the dip beam in the cars in the title

300% more light than standard halogen

12v AC 55w

Plug and play. No need to cut into your cars wiring

Latest digital Slim ballasts with very low fail rate

Lasts up to 10 times longer than standard Halogen

Safe to use in plastic headlights (they actually produce less heat than 55w Halogen)

2 Years warranty on bulbs and ballasts (free to swap for new)

Ballasts are E4 marked although all kits are now for "off road use" only

Available in 4 colours

5000K - OEM WHITE - 4400 lumens

6000K - ICE WHITE WITH SLIGHT BLUE TINT - 4200 lumens - SENT BY DEFAULT AND MOST POPULAR

8000K - NOTICEABLE BLUE - 4600 lumens

10000K - DEEP BLUE - 4400 lumens

Lumens is the brightness. 55W is about 1000 lumens brighter than 35W Standard Halogen is about 1100 lumens. LOWER THE K THE BRIGHTER THE LIGHT

Check the photo to see the difference

In the box:

Pair HID bulbs

Pair Digital 55w Ballasts

Pair Ballast mounting brackets

Other wiring needed

Instructions

55W Ballast technical:

Input Voltage 7-20v

Working Voltage 12v

Working Temperature -40 - 105 Degrees C

Starting Current >6.5A

Working Current 3.5A

IF YOU WANT A COLOUR OTHER THAN 6000K PLEASE LET US KNOW AT THE CHECKOUT

This kit is not canbus compatible and all cars in the title have been carefully selected and do not have a canbus wiring system. Please check our other listings for canbus compatible kits. Canbus is basically error reporting. If you car tells you when a bulb has blown then normally your car has canbus.

 

Ja sej pole je ql sej mas use ze lepo pripravljeno kakor ti pise plug &play .. sam v tist pokrovcek naredis jamo in pole povezes napajanje na blaster al ki je in pole na zarnico h1 .. sam zarnnice z roko po steklu nw tikat ka pole se zamaze pa take fore ... cene pa veliko srece pri nakupu in montazi :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej pole je ql sej mas use ze lepo pripravljeno kakor ti pise plug &play .. sam v tist pokrovcek naredis jamo in pole povezes napajanje na blaster al ki je in pole na zarnico h1 .. sam zarnnice z roko po steklu nw tikat ka pole se zamaze pa take fore ... cene pa veliko srece pri nakupu in montazi :prstgor:

 

"tist" kak?

"blaster" kaj je to?

Lej, poznam vse pokrove in blasterje, samo se spodobi za tak forum, da se potrudi? s Sloven??ino in malo strokovnosti v odgovorih. Pa ne mi zamerit, tud jaz ne pi?em perfektno :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.