Skoči na vsebino

Pozna kdo tole MX5


qwerty

Priporočeno sporočilo

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=771941...a%20MX-5%201.6i

 

Sicer ne vem zakaj bi airbage ven vzel ampak zanima me ce ve kdo kaj je bilo z avtom? Ohranjenost nasplosno pa tko... sicer airbagi me ne motijo ce to ni posledica hujse prometne nesrece in pa ce seveda ni bozicna jelka na armaturi, kljub temu da je taksen cas v letu :cheers:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 68
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tale se je prodajala ?e cca kake pol leta nazaj? Vem ker je imela napisano, da nima airbagov, verjetno posledica nesre?e in dejstva, da niso (bili) poceni. ?e je tako kot pri Hondah itak pa?e volan od vsake Mazde iz tistega obdobja in posledi?no vsak airbag. Ponavadi dajo ljudje ?e lu?ko ven, da ne sveti, pokli?i pa vpra?aj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm bi se dalo od kleparja stevilko dobit da prasam? Ker ce bi dal vrece not je tut senzorje menjat treba posledicno... ker so defektni ko pokne enkrat... tale mi je dokaj zanimiva, lucke spoliram pa je :):notworth: pa mam dva avta za poleti pa se kr nism zimske problematike resil :blink::hohoho:

 

Bo pa mx5 za majhne zimske radosti :blush:

 

 

 

Beri: krozni prometi, parking placi,... :aaaaa:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=771941...a%20MX-5%201.6i

 

Sicer ne vem zakaj bi airbage ven vzel ampak zanima me ce ve kdo kaj je bilo z avtom? Ohranjenost nasplosno pa tko... sicer airbagi me ne motijo ce to ni posledica hujse prometne nesrece in pa ce seveda ni bozicna jelka na armaturi, kljub temu da je taksen cas v letu :cheers:

 

Ker ni bil zavarovan ko se je razkantal.......logi?no a ne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lastnik je ze meni reko ko sm hoto splomladi kupit, da je prejsnji lastnik dobil srno v blatnik. Izjava je sicer konsistentna, saj pred 2001 letnikom niso imele spredaj senzorjev za airbag, ampak samo v blatnikih pred stebrickom.

 

Ce se gre vgrajevat nove airbage, je potrebno menjati tudi racunalnik, najbolje pa tudi vse senzorje.

 

V obratnem primeru je bilo pa oreng stolceno, lepo previdno cel avto detaljno pogledat da ni bla prej kaka totalka. Meni grejo se zdej lasi pokonc po tistem videu od fifth gear kako varen je se avto po tem ko je spredaj enkrat zbit.

 

Zanimiv, da ima od FL ?tevce :huh:

 

Druga? pa kr na ogled pa bo? najbol vedu kak?na je situacija :bravo:

 

Vse Nardi Torino NBjke so imele FL stevce.

 

Sicer je pa tale v barvi Mahogany Mica, ki pa mislim da se je devala na samo in izkljucno 2000 Special Edition Nardi Torino NB.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka super duper special limited izvedba :D

 

Vsec mi je :) bomo sli pocekirat pa pod avtom nosilne konstrukcije pregledat pa tko... sej se vidi ce mal bl pogledas ne sam od zuni pa zice :)

 

Ma padla mi je v oci za tko mal ko je sestice skoda pa ko greva sama z mojo pa je skoda dizla za po mestu ko vidm kko ji avtocesta pase ^_^

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nic ne bo tole... razmaki ne stimajo, vsi karoserjski deli cudno gor dani... levi volan nek cudn, na desni se zaprl za airbag niso dol lepo... leder tko tko... centralno odpre sopotnikova vrata samo... edino motor jr kolk tolk je pa okol kolektorja vse mastno...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? nisi napisu kako se pelje :ne vem:

 

Raj jo pel en krog, te malenkosti niso neki kriti?nega za ta dnar in starost, vsaj dokler ni ?e tolk rje, da se komaj skup dr?i al pa ?e je streha preluknjana ko ribi?ka mre?a :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Streha ma na pregibih cisto porozen material in pri oknih sprednjih not zateka... tako da me je ze to odvrnilo od nakupa... bomo kr NA iskali lopatarco... mi je velik lepsa :punk:

 

?e to ne dela ni mx5....mal spuca? in kanale odma?i?..........?e enkrat kako se pele? :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med sipo in streho ne po kanalih za odtekanje... in ker nimam garaze na voljo je nisem niti peljal... itak je ne bi vzel ker ne bi menjal strehe pa vsega rihtal da bo sploh na dezju avto lahko stal...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty ti pa si kaliber. Pozablja?, da gleda? ve? kot 10 let star avto, ki je vrhu vsega cabrio. Kar pomeni, da se je ?koljka 10 let zvijala, platno ni ve?no... Zdaj bo? pa namesto 13 let starega avta gledal 17 let starega, ker se ti ne da ubadati z obnavljanjem potro?nega materiala? :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno NA mi je lepsa :) sleppy eyes pa te scene... naslednjo zimo tko rabim neki za delat... rad bi vsaj kolk tolk dobro osnovo kupil...

 

Vidim da sem pozabil omeniti da je tale mx rjava po celem podnu in pragih, pikice na blatnikih zadnji pa stebricek rjav ok sipi... more sipa vetrobranska ven da se zrihta...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med sipo in streho ne po kanalih za odtekanje... in ker nimam garaze na voljo je nisem niti peljal... itak je ne bi vzel ker ne bi menjal strehe pa vsega rihtal da bo sploh na dezju avto lahko stal...

 

Verjemi tudi tam so kanali. ?e si pa ta del testiral ne da bi se peljal je pa itak mim - ker se voda odbija. Tam je moja tudi pu??ala a sem popravil gumo (sem opisal), ko se vozi? ma? pa lahko ?ipe odprte...

Pomembno je tudi da zapre? vrata z polno odprto ?ipo da ?ipa sede na gumo, ?e jo dvigne? v gumo bo stisnila gumo in spet pu??a.

Med pranjem je vedno blo par ?rt po ?ipi znotraj, ampak v monsumu v Franciji pa od 40km/h naprej pa tesnilo ko hudi?.

 

MX5 je druga? avto za BREZ strehe :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.