Skoči na vsebino

katera konzola


Gustav

Priporočeno sporočilo

Hojla,

 

vi boste gotovo vedeli, katero konzolo kupiti. Na? mulc namre? raste in po?asi ne zmorem ve? zadr?evati pritiskov v to smer, ?eprav ga najraj?i brcnem ven pa naj okol hi?e ska?e kot smo mi ko smo bli majhni. Torej, zanima me, kaj je smiselno kupit da:

- ima neko pametno ceno

- da ni ?e ob nakupu out

- da se da igre na kakem partisu dobit ker ne mislim potem ?e vsake igre posebej kupovat

- ?e gornja alineja ni mogo?a da so igre kokr tok poceni in kok je to?

- da je obvladnjiva brez akademskega naslova doktor znanosti ra?unalni?kih ved

 

kolikor so mi sive celice ujele signalov je govora o xboxu, Wii ju in playstationu. ?e kaj? imajo te stvari ?e prednalo?ene kake igre?

 

Hvala za razsvetljenje.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor so mi sive celice ujele signalov je govora o xboxu, Wii ju in playstationu. ?e kaj? imajo te stvari ?e prednalo?ene kake igre?

Trenutno potekajo "velike bitke" med novim Xbox One in Playstation 4.

Wii je najcenej?a opcija, kolikor sem testiral tudi zelo dru?abno/zabavno/preprosto naravnana. Mislim, da so igre tudi cenej?e. Sam sem igral pri prijatelju, kontroler zazna gibanje kar je super za ?portne igre, sabljanje, tenis (ena na ena pred zaslonom - omogo?a veliko napetih trenutkov).

Xbox in PS4 sta pa na?eloma stvar izbire. Xbox je trenutno razvpit ker bo imel lastno kamero, ki bo lahko kadarkoli snemala in uploadala na njihov stre?nik. Vsaj na za?etku se je govorilo o takih idejah, nisem pa sledil. Glede na to, da je od Microsofta, Ameri?anov, me to ne bi presene?alo. Prijatelj mi je sicer razlagal, da bo xbox mo?nej?i, sam se nisem poglabljal.

 

Dosti iger je tako za eno ali drugo konzolo. Obstajajo pa ekskluzive na eni ali drugi konzoli. Cena iger? Ko bo? ?el nabavljati konzolo preglej. Une najbolj znane so lahko spotoma do 80? za eno ali drugo konzolo.

 

Glede na to, da bosta obe konzoli trenutno zelo sve? nakup bosta dobra za dolgo ?asa. Sam sem ?e od PS2 pristranski (trenutno imam PS3, PS4 se mi pa ne mudi kupiti ker dejansko ne igram veliko).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xbox 360... fajn je ce ima ze JTAG da lahko pirate nalagas ce ne ga pa GOBLIN podjetje odklene... 60? pa je...

 

Iger je poln partis, pirate bay,... se ga poceni dobi ker je xbox one naslednjik prisel :) pa priporocam se kinect vzeti da malo lahko migas pred tv ;)

 

Ce te kej vec zanima imam doma.vse pa vprasaj na PM

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem expert in konzole poznam bolj od dale? ampak vseeno moje razmi?ljanje.

 

PS4 je fri?en in zato ima dokaj navito ceno cca 400? in tudi igre zanj ni ?e toliko so pa drage kot pes. Kaj ?e bi vseeno raje vzel PS3, ki mislim, da je cca 160? pa vzame? ?e tisti letni account za 50? al neki tazga pa lahko vsak mesec nekaj naslovov (ne najnovej?ih) ?isto legalno zdownloada? oziroma se pofo?ka? pa jih kasneje preto?i?, ko je cajt.

 

To se mi zdi najbolj posre?ena varjanta sploh, ?e je froc nov na podro?ju konzol kar pomeni, da je na voljo tiso?e iger, ki jih ni igral in dejansko lahko poceni pride? do outlet iger in bo stro?ek dokaj nizek.

 

Razni jailbrakingi pa odklepanje konzol je pa potem lahko naslednja faza, ?e bo sploh potrebna sej bo legalnih iger toliko, da jih ne bo imel ?asa vseh igrat, sploh, ?e ga mal vn na zrak spodi? se premigat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce te kej vec zanima imam doma.vse pa vprasaj na PM

 

Gre za tajne podatke, no?e? dajati javno? :harhar:

 

Sicer pa kot pravi Boss, PS3 ?pili bojo zdaj cenej?i, pogleda? lahko tudi na bolho. Res pa je, da zna biti mulc s?asoma "pohlepen" in imeti tanove igre kot so?olci. Vsaj tako je ponavadi. Koliko je mulc star? Ker edini problem je, da z nakupom prej?nje generacije ne upo?tevamo tole to?ko, ki zna tamalemu "pokvariti" dan: "- da ni ?e ob nakupu out"

 

Kaj ve? kake igre mu hodijo po glavi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za tajne podatke, no?e? dajati javno? :harhar:

 

Sicer pa kot pravi Boss, PS3 ?pili bojo zdaj cenej?i, pogleda? lahko tudi na bolho. Res pa je, da zna biti mulc s?asoma "pohlepen" in imeti tanove igre kot so?olci. Vsaj tako je ponavadi. Koliko je mulc star? Ker edini problem je, da z nakupom prej?nje generacije ne upo?tevamo tole to?ko, ki zna tamalemu "pokvariti" dan: "- da ni ?e ob nakupu out"

 

Kaj ve? kake igre mu hodijo po glavi?

 

 

Hvala za mnenja. Mulc je star 7 in pol in si dovolim ?e dosti vplivati na to kaj bo igral. Fri?en na tem podro?ju je res, trenda "ker ima sop?olec ho?em tudi jaz" se pa ne mislim iti ker me bo na kant spravil. Tudi cifre 400?so me sezule ?e 160 se mi zdi za igra?kanje preve? ampak ok bom moral pre?ve?it. Vsekakor dobivam nek pogled na svet in se bom la?je odlo?il. Tista alineja o ob nakupu out ni bilo mi?ljeno ?isto na 100%. Tud moja Mazdica je ?e dooooolgo out pa bo ?e nekaj ?asa grizla ceste pod mano.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha no za 7 letnika bi znal biti Wii res najbolj primeren ker ima najbolj "lu?tne" igre. Polno je takih risankastih in zabavnih da ti bo za nekaj let dal mir.

za ob?utek, kako izgledajo igre na Wii. Nasploh je ve?ino ekskluziv za Wii primernih za mulca teh let, pa tudi fotr se zna zabavati s kako. :D

Ravno tako, ne bo kompliciral ?e mu kupi? PS3 ali prej?nji xbox. Sploh ker ima? na bolhi tega dovolj pa ?e polno iger zraven.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.