Skoči na vsebino

Mazda 3 navigacija


Eko

Priporočeno sporočilo

Zanima me kako je z navigacijo v novi Mazdi 3. Ali je res potrebno dokupiti SD kartico v vi?ini ve? kot 500??

 

 

V bistvu ne kosta toliko samo SD kartica... ampak cel modul za navigacijo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

V bistvu ne kosta toliko samo SD kartica... ampak cel modul za navigacijo ...

 

 

V challenge opremi je ta modul ?e notri.

In ja dopla?ilo je 500? za SD kartico (software).

http://www.mazda.interclasscars.si/konfigu...?u=14&g=595

 

Se ravno ubadam s tem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V challenge opremi je ta modul ?e notri.

In ja dopla?ilo je 500? za SD kartico (software).

http://www.mazda.interclasscars.si/konfigu...?u=14&g=595

 

Se ravno ubadam s tem...

 

To?no tako.

 

Mimogrede, a je kdo slu?ajno opazil, da na avstrijski in italijanski strani ponujajo nekaj ve? opcij dodatne opreme kot pri nas?

Npr. Ponujajo mo?nost dokupa prednjih (ali zadnjih) parkirnih senzorjev, na slovenski strani pa ne zasledim te opcije. Isto je npr. z alarmno napravo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako.

 

Mimogrede, a je kdo slu?ajno opazil, da na avstrijski in italijanski strani ponujajo nekaj ve? opcij dodatne opreme kot pri nas?

Npr. Ponujajo mo?nost dokupa prednjih (ali zadnjih) parkirnih senzorjev, na slovenski strani pa ne zasledim te opcije. Isto je npr. z alarmno napravo.

 

 

Saj lahko narocijo tisto, kar najdes na Avstrijski strani... Edino malo drazje je ponavadi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj lahko narocijo tisto, kar najdes na Avstrijski strani... Edino malo drazje je ponavadi...

 

ma niti ne... vsaj tisto kar sem sam naro?al. Senzorje pa lahko naro?i? brez te?av sam niso oriđinal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma niti ne... vsaj tisto kar sem sam naro?al. Senzorje pa lahko naro?i? brez te?av sam niso oriđinal.

 

 

Jest sem Majesa vprasal, ce mi lahko naroci predalcek za sredinsko konzolo >> http://goo.gl/sgRZbx ... in sem ga dobil v parih dneh ... Je pa tako, da nizje kot gres v Evropi, drazje je :) ... V Nemciji je cena 18,61?, v Avstriji je 22,86?, pri nas pa je bila cena 27,90? ... dobil pa sem nekaj popusta :zvizga:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Zdravo!

?e bo? kaj ugotovil v vezi navigacije za novo trojko, se toplo priporo?am za kak?no informacijo. 500? je odlo?no preve?.

 

?e mi naro?amo all in one naprave za 350? halo....za 450 v kombinaciji z ekran?ki v vzglavnikih.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Jaz imam enak problem vso predpripravo imam v Mazdi 3 Challenge a mi ho?ejo zara?unat 500 samo za sd kartico a najbolj?o navigavijo Garmin dobi? za 250?. Kje je to logika in pol naj imam raje dva ekran?ka v avto, ko mi en vse omogo?a le, da zasolijo z to kartico nenormalno. Nakup sd kartice za 500? mi je malo izpod ?asti. Dobil sem senzorje parkirne za 150? kar je ok tut za kartico bi dal 200-300 500 je pa preve?. ?e ima kdo kak?no opcijo naj mi prosim sporo?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A te kartice se ne da kopirat?

Sicer pa zna biti da na sdcard das igo pokazes kje je zagonski file in bi znalo celo delat. A je kdo probal?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A te kartice se ne da kopirat?

Sicer pa zna biti da na sdcard das igo pokazes kje je zagonski file in bi znalo celo delat. A je kdo probal?

 

 

Kolikor sem bral, zaenkrat ni moznosti, da bi jo skrekal... OS, ki tece na navigacijski napravi v novi trojki je UNIX (Solaris) in ne Windows CE ali Android, kot v vecini ostalih neoriginalnih navigacijskih resitvah... predvsem kitajske izdelave ... 

 

Da se jo menda sicer skopirat za backup... ampak je vezana na en avto... in deluje potem samo v tem avtu... Potrebno pa jo je kopirati z Mazdinim softverom (Mazda Connect Tool) ... 

 

Nekaj na to temo sem recimo nasel tule >> http://goo.gl/Bl2CWd

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A te kartice se ne da kopirat?

Sicer pa zna biti da na sdcard das igo pokazes kje je zagonski file in bi znalo celo delat. A je kdo probal?

Popolnoma novo kartico klonira?, in ?ele pol da? to v avto, ker verjetn se nekaj zaklene ko jo da? v avto, kak fajl.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolnoma novo kartico klonira?, in ?ele pol da? to v avto, ker verjetn se nekaj zaklene ko jo da? v avto, kak fajl.

Pa misli?, da se tega se noben drug ni domislil? Pomoje ne gre na tako enostaven nacin... In je zadevo verjetno prej treba nekako aktivirati preko interneta... Ali pa je ze sama SD kartica iz servisa ven, ko jo kupis, zaklenjena na dolocen avto...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih kontra bo tukaj. Kartica je odklenjena in se zaklene potem s serijsko stevilko radija. Zato ja nerazdeviceno je treba kopirat ampak tu ne gre za navaden win file sistem. Tu je catch in s tem se je treba igrat, ko imas OS ki jo prepozna / bere jo lahko potem kopiras.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Tudi jaz bi vas prosil da ?e kdo kaj ugotovi glede navigacije naj mi javi. Namre? imam tudi Mazdo 3 Challenge in 500? za SD kartico je totalno zasoljena cena.

 

No jaz pa bi vpra?al za navigacijo za Mazdo 6, letnik 2014. Tudi jaz ne bi pla?eval nekih 500EUR, ali obstaja kak?na druga mo?nost ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz bi vas prosil da ?e kdo kaj ugotovi glede navigacije naj mi javi. Namre? imam tudi Mazdo 3 Challenge in 500? za SD kartico je totalno zasoljena cena.

 

 

Kolikor sem bral, ni druge variante, kot uraden nakup ... Tukaj je ze kar nekaj napisanega o tem >> http://gpsunderground.com/forum/mazda/25215-new-2014-mazda-3-navigation-system.html

No jaz pa bi vpra?al za navigacijo za Mazdo 6, letnik 2014. Tudi jaz ne bi pla?eval nekih 500EUR, ali obstaja kak?na druga mo?nost ?

 

Pri Mazdi 6 pa ni enako kot pri novi trojki... Tukaj dejansko manjka se cel navigacijski modul... ki pa je menda pri trojki ze vgrajen ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.