Skoči na vsebino

Cukanje, ?e posebej ko je avto hladen.


Priporočeno sporočilo

Prelep ve?er D:

 

Po obisku pri poobla??encu in novima filtroma goriva ter zraka mi avto ?e vedno ob?asno cukne tudi pri avtocestni vo?nji in ko je avto ulaufan (ne vejo kaj bi bilo, in tudi ko jim ho?em pokazat, je avto priden, kot da ni? ni. Res ekstremno je pa tu in tam, ko sta jutro in avto ?e zelo hladna: Avto v?gem, po?akam kake pol minute (v leru gladko te?e), po tem pa malo gasa in zna kar orng porukat.

 

Kake podobne izku?nje? Luftmesser? Na mazdi so mi sicer kao nek software na novo nalo?il, pa se ni ni? spremenilo. Smotan je to, da se problem ne pojavlja konstantno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nih?e me ne mara!... :vskalo:

Si nisem mislil da imam tak unikaten primer...

Danes pono?i recimo, ko sem krenil domov od enih kolegov, je bil avto celo pomrznjen in ni ni? pocukal, ?eprav se mi zdi, da na?eloma bl protestira, ko je hladno...

 

u?enje injektorjev ?e je dizel, bo sigurno re?il ta problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pazi ?e ima? 2.2 ma?ino slu?ajno bo tvoj avto defekten...nevozen. to je SAMO za 2.0 :P

 

Druga? pa kje se skriva?, kr vsak dan v?tric parkirava - razen ko jo pusti? na sredi voznega pasu makadam parkiri??a, da se moram mimo po luknjah basat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pazi ?e ima? 2.2 ma?ino slu?ajno bo tvoj avto defekten...nevozen. to je SAMO za 2.0 :P

 

Druga? pa kje se skriva?, kr vsak dan v?tric parkirava - razen ko jo pusti? na sredi voznega pasu makadam parkiri??a, da se moram mimo po luknjah basat

 

A dej ne me basat :D

Sicer hodim pe?, ampak kadar se mi mudi, pa sem z avtom ga pa res pustim direkt po sredini...

S star?i smo sem preselili podjetje pred kakimi dvemi mesecemi :)

 

Avto je pa 2.0, tko da bo kul...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dej ne me basat :D

Sicer hodim pe?, ampak kadar se mi mudi, pa sem z avtom ga pa res pustim direkt po sredini...

S star?i smo sem preselili podjetje pred kakimi dvemi mesecemi :)

 

Avto je pa 2.0, tko da bo kul...

 

pa ne govore?i pes v 16 ?tuku?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal proces kalibracije, pa se ne naredi ni?, razen da lu?ki za motor in grelne sve?ke zdej gorita :(

 

Am, tukaj bi jaz dodal nekaj. A ti gori check engine pa utripa spirala?

 

Ker na 2.2. motorju sem jaz zadnji? fasal to, in je cela ?tala s tem. Peljal na celov?ko, tam so mi pametovali itd...zdej mi ne dela ne webasto, ne sub :-) In to je uradni servis....

 

Pa to ?e ni vse. Naro?im korekturo za avto, pridem ?ez 2 dni iskat...in spet ?akam ?akam, nakar mi po 10ih minutah majstr re?e, ja va?o barvo smo prodali oz. kolega je va?o barvo prodal drugemu..ampak..tisti drugi je dobil napa?no barvo zgleda :))))))

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal proces kalibracije, pa se ne naredi ni?, razen da lu?ki za motor in grelne sve?ke zdej gorita :(

 

ja to je to na kar sem opozarjal......o?itno ni samo 2.2 ma?ina ampak SW ?e od FL naprej.... :angry:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am, tukaj bi jaz dodal nekaj. A ti gori check engine pa utripa spirala?

 

Ker na 2.2. motorju sem jaz zadnji? fasal to, in je cela ?tala s tem. Peljal na celov?ko, tam so mi pametovali itd...zdej mi ne dela ne webasto, ne sub :-) In to je uradni servis....

 

Pa to ?e ni vse. Naro?im korekturo za avto, pridem ?ez 2 dni iskat...in spet ?akam ?akam, nakar mi po 10ih minutah majstr re?e, ja va?o barvo smo prodali oz. kolega je va?o barvo prodal drugemu..ampak..tisti drugi je dobil napa?no barvo zgleda :))))))

 

Đizs, motor mam sicer 2.0, mi pa gorita obe lu?ki, ni? utripanja, pa avto tud dela normalno (z cukanjem) kot prej. Zdej mam z opozorilom TPMS ?e tri lu?ke na armaturki kot kak?en strmoglavljajo?i pilot...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to ?e ni vse. Naro?im korekturo za avto, pridem ?ez 2 dni iskat...in spet ?akam ?akam, nakar mi po 10ih minutah majstr re?e, ja va?o barvo smo prodali oz. kolega je va?o barvo prodal drugemu..ampak..tisti drugi je dobil napa?no barvo zgleda :))))))

 

a pizda no - a zato sem debel gledal ker je bla po korekturi barva ?ist sfalena... damn :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.