Ja,samo,kaj je v bistvu fuč...baterija al polnilec...k moj identičen polnilec je bil enih 7€ se mi zdi🤔...
Hmmm,jaz pa v bistvu polnilec še niti preizkusil nisem😂....da vidim🙄
Ta je performance serija. Niso imeli druge za zamenjat. Sem vrgel nazaj v avto in naročil dve nove baterije na netu🤣
Še vedno lahko vse skupaj dam na bolho.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo