Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne vem kaj vi ostali poslušate kaj trenutno v svojih avtih. Jaz ponavadi poslušam CD, redko kdaj pm3. In to tako, da ko dam novega noter, se ta posluša, dokler se skoraj ne znuca.😎

Sedaj že par mesecev pilim the best of Van halen. Dal sem si ga pa v avto v spomin na zame osebno najboljšega, inovativnega, zabavnega kitarista-Eddie van Halena. 🤟

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Sem ti že enkrat omenil, da narobe razmišljaš glede teh stvari.. :prstgor:

No ja zadnjič na enem električnem avtu nisem znal spremenit postaje pa je ostalo na Veseljaku. Hmmm, sej se človek privadi pa na konc ugotovi, da znajo bit besedila kr zabavna... še irharce nataknem pa sem skor berajt. 😁

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.