Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu Mazde 6


Jezdec

Priporočeno sporočilo

Jaz imam 2.2 motor, delam podobno kilometrino kot ti, do slu?be 13km. Zaenkrat ni problemov, poraba je pa? mal vi?ja. Glede ketne pa ?isto odvisno od sre?e. Pred nakupom se da preveriti tudi to.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam 2.2 motor, delam podobno kilometrino kot ti, do slu?be 13km. Zaenkrat ni problemov, poraba je pa? mal vi?ja. Glede ketne pa ?isto odvisno od sre?e. Pred nakupom se da preveriti tudi to.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Kolk pa ma? porabo? Jaz imam na take relacije 7 druga?e pa 6,7 (?e gre 2x tedensko Jesenice-Ljubljana). Res dolge razdalje pa 6,5.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja ma 129km. Isto k spektrova pa pije tam od 5,6 do 7,5l. Odvisn al pele moja al pa jst konstanta podn gas :) je pa 2.2 motor ok, moja je 12.2012 in ma zdj 120tkm in dela vse bp. Na?eloma so starejse 2.0 ma?ine z oznako RF. Zdj ce gledas staro do FL k je bil okol 2005 ma svoje zakonitosti. Karter treba redn pucat pa se par zadev in je ok. Tista po FL majo pa DPF k je men pr 240 shodu. Ce jo dobis z ze odstranjenim DPF je ok drgac zanjo pa bit stroski :)

Spektr kolk casa ma powerbox not in katerga?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pb sem mel ?e v prej?nji ?estki, cirka 2 leti, mogo?e mal manj, v trenutni pa od dneva nakupa, to bo 1,5 leta, pred mano pa mislim da je tut jures imel pb notri.

 

Sent from my A510 using Tapatalk

Ja 2.2 motor se mi zdi je kr trpe?en in robusten. Trkam..

 

Sent from my A510 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj se je pojavil en zanimiv dizel na avto.net: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10271738&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20CD120%20TE

Sicer ima ?e 250k km, ampak kot ka?e na prvi pogled ima sledljivo zgodovino in bi naj bil redno vzdr?evan. Zanima me va?e foruma?ko mnenje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj se je pojavil en zanimiv dizel na avto.net: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10271738&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20CD120%20TE

Sicer ima ?e 250k km, ampak kot ka?e na prvi pogled ima sledljivo zgodovino in bi naj bil redno vzdr?evan. Zanima me va?e foruma?ko mnenje.

To, da je servisirana pri Pelkotu ti bodo vsi tukaj rekli kupi:) Edino mene osebno zmoti tale fotografija. Kaj ne more? avta ornk slikat:)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se komu ?e slu?ajno da ukvarjati z mano, imam majhen update :)

 

Torej...prodala se je mazda (oglas je ?e vedno aktiven - link), o kateri sem spra?eval tukaj in je bila servisirana pri Pelkotu. Se je pa naslednji dan isti avto pojavil spet na avto.net (link). Ker me je po prvem pogovoru z "novim lastnikom" le-ta grdo odslovil, ?e? da sem jaz tudi preprodajalec (ker sem mu pa? postavil nekaj vpra?anj), sem nebodigalen poklical prvega prodajalca, mu povedal, da se avto spet prodaja in ga povpra?al, ?e mi zaupa za koliko ga je prodal. Avto se je prodal za reci in pi?i 1200?, kar me je iskreno povedano ?okiralo. Prodajal ga je zaradi nakupa novega avta in prenosa bonusa. Mu je pa baje Pelko rekel naj ne prodaja avta (sploh pa ne pod 2k?), ker je baje ?e dober. Danes sem ?el avto vseeno pogledat, ampak ga ima ta "nov lastnik" odjavljenega iz prometa, tako da nisem uspel opraviti testne vo?nje. Papirji sicer ?timajo, zadnji servis je bil res opravljen februarja letos pri 235kkm pri Pelkotu. Glede rje je zgledal ok, tu pa tam kak?na pikica, ampak se brez testne vo?nje vseeno nisem upal odlo?it za njega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno bi ga dal za 1400? (to mu da 200? profita v par dneh zato da ga je posesal pa opral...). Znotraj je malo zjahan (predal na vrhu armaturke je zgubil en ?ep in malo ?trli, "vre?ka" na menjalni ro?ki je odstopla,...). Pa zadnji odbija? pri blatniku ni ?isto poravnan na eni strani. No...sprednji tud malo, samo zdaj nisem 100% al na isti al na drugi strani.

 

Aja...pa fedra pri ro?ki prtlja?nika je zgleda tud ?la.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zapelji se en hiter krog brez tablic ali pa daj od tablice svojega avta za?asno gor. ?ansa da te ustavijo s tvojimi tablicam je astronomsko majhna. Skoraj vsi policaji so trenutno na meji.

Veliko sre?e pri nakupu! :)

Jah...tud to, da ti avto izpred bloka maznejo je mala ?ansa, pa se je zgodlo :) I don't want to push my luck :)

 

 

Katera regija, da vidim koga ima? najbli?je od na?ih kolegov.   :P

Lj (?rnu?e)

 

Bo pa zdaj v naslednjih dneh malo gu?ve pri meni, tako da vpra?anje kako bom s ?asom. Jutri sem samo dopoldan v Lj potem pa grem na pot in sem v ?etrtek popoldan nazaj.

Popravljeno od General80
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo naprosil na?ega predsednika Mazda kluba (mojstra Cerarja), ?e bi si vzel cajt, ker Gameljne so pa zelo blizu in dobro pozna 6-ko dizla.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Use te malenkosti katere si nastel dobis na ebayu za male pare alpa na avto odpadu (majo itq use 6ke isto narejeno). Seveda, ce je use skupi samo to, ker nevem zakaj bi ga prejsni lastnik dal za taksno ceno od sebe :). Brez testne voznje ga ne uzem pa splaca se tudi podvozje pogledat v kaksnem stanju je z rjo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.