Skoči na vsebino

Kam peljati mazdo za priklop na ra?unalnik ?


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav,sem lastnik mazde xedos 6 in imam tezave z njem kar nekaj ?asa.... avto mi ?e en 1 mesec ne v?ge,prvo sem zamenjal bencinsko pumpo v rezervarju, nato ?e bencinski filter... in avto ?e zmeraj ne v?gee, iskra je in bencin pride do ?ob... mehanik je povedal da naj ?obe nebi delale, vendar jaz mislim da ni tako zanima me kam bi lahko avto priklopil na ra?unalnik ker mislim da elktronika nagaja.... ali pa ?e kdo ve kaj bi to bilo naj pomaga hehe :) hvala , Lep pozdrav !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bistven podatek bo, v kateri regiji ?eli? najti mojstra, da npr. ne vozi? iz Gorice v Maribor, z vle?no slu?bo. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav,sem lastnik mazde xedos 6 in imam tezave z njem kar nekaj ?asa.... avto mi ?e en 1 mesec ne v?ge,prvo sem zamenjal bencinsko pumpo v rezervarju, nato ?e bencinski filter... in avto ?e zmeraj ne v?gee, iskra je in bencin pride do ?ob... mehanik je povedal da naj ?obe nebi delale, vendar jaz mislim da ni tako zanima me kam bi lahko avto priklopil na ra?unalnik ker mislim da elktronika nagaja.... ali pa ?e kdo ve kaj bi to bilo naj pomaga hehe :) hvala , Lep pozdrav !

 

nima OBD ima samo konektorje za diagnozo.

 

Verjetno ti je zobati jermen presko?il - znana napaka xedoske, ?e bo? peljal pravemu mehaniku kot je to Pelko - par urc....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem iz ljubljane .... hvala za odgovore , ali bi lahko dobil kak kontakt od Pelkota ?

 

V tej temi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem iz ljubljane .... hvala za odgovore , ali bi lahko dobil kak kontakt od Pelkota ?

 

V ta namen sem pred nedavnim odprl tole temo;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11906

 

oz. mu posvetil podstran svoje spletne strani z identi?no vsebino;

 

http://www.ekipa-1a.si/index.php/ct-menu-i.../ct-menu-item-7

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ta namen sem pred nedavnim odprl tole temo;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11906

 

oz. mu posvetil podstran svoje spletne strani z identi?no vsebino;

 

http://www.ekipa-1a.si/index.php/ct-menu-i.../ct-menu-item-7

 

Bom ga kontaktiral hvala za odgovor !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit napenjalec zobatega jermen in je mogo?e odmi?na za kak zob zamaknjena, in ne prdne, pa pol tud slab?e vle?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit napenjalec zobatega jermen in je mogo?e odmi?na za kak zob zamaknjena, in ne prdne, pa pol tud slab?e vle?e.

nevem ?e je to ker avto vergla zelo dobro in na momente skoraj v?ge ubistvu dela ... vendar ga takoj prekine nekako....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.