Skoči na vsebino

Menjava motorja


somisebastian

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!Imam eno vpra?anje, na katero na tem forumu ve?ina vas verjetno pozna odgovor. Imam ford probe 2.5V6,mazdin motor.Ne vem to?no kolko sme biti potro?nja tega avtomobila, ampak meni tro?i pribli?no 12l :angry: , s tem da zelo pazim na porabo. zdi se mi preve?, ker se z avtom samo normalno vozim, sem ?e mislil tudi na zamenjavo motorja na kaki 1.6 ali 1.8 motor, samo to?no ne vem :ne vem: kateri motor od mazde bi to?no pasal na menjalnik in brez kake koli predelave pod havbo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ni slaba ideja, da bi montiral plin v kufer, ker to bo ratalo ?edalje bolj aktualno in ?e si kaj prisoten na Avtomobilizem.com, so tam potekale ?tevilne debate na to temo, pa tudi investicija se ti lahko povrne v par mesecih, vse naprej od tega pa dela? ?isti plus svoji denarnici! :)

 

Za tale motor 170 KM, ?e se ne motim, se mi pa zdi 12 l ob res na izi vo?nji krepko preve? in bi se verjetno moral voziti okoli deset al pa celo manj, zdej odvisno od tega kje se vozi?!

 

Menjava motorja pa je cela jeeeba in se najprej pozanimaj kolko bo kej stro?ka to potegnilo za sabo, tole o plinu pa dobro razmisli, ker stvar je bolj?a kot se mogo?e sli?i!!!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Lahko je bil anti-stalinistično nastrojen Ali pa se je uprl Rusom, ko je videl, kako super in lagodno je živeti na veliki nogi s tujim denarjem. 😉
    • Ne jaz, pač pa kolega. Je imel Ford fiesto. Kolikokrat smo ostali na cesti in kaj vse je zamenjal na njej. Ko jo je končno prodal je kupcu po par mesecih zaribala. In je imel probleme še naprej, ko se ga ni mogel rešit. Skratka, odločitev je padla. Nikoli Forda, prav tako ne nobenega Peugeota, s katerim sem imel pa  jaz miljon  problemov. 
    • Italija bi prekinila schengenski sporazum, Slovenija o tem ne ve nič | 24ur.com WWW.24UR.COM Da je Italija zaprosila za prekinitev schengenskega sporazuma s Slovenijo, je dejal podpredsednik italijanske vlade. Kot razlog je Antonio Tajani navedel nevarnost, da bi se med begunce infiltrirali teroristi z...   E makaronarji moji, pa lih oni največ migrantov pokasirajo na jugu
    • A se niste na FBju v skupini menili, da en iz Brezovice obnavlja? Jaz imam namen ga poklicat
    • Opolnoči pocenitev naftnih derivatov, dizel spet pod 1,5 evra za liter | 24ur.com WWW.24UR.COM Vlada se tokrat ni odločila za spremembo trošarin, kar ob znižanju cen goriv na borznih trgih pomeni, da se bomo naslednjih 14 dni vozili ceneje. Opolnoči se bosta pocenila tako bencin kot dizelsko gorivo –...  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.