Skoči na vsebino

Mazda RX-8


Hazzard20

Priporočeno sporočilo

Avto je za videt vrhunski (?e danes), je pa precej po?re?na zadevca, ampak to ti ne bi smelo predstavljati ve?je te?ave, kak?na no? ve? na on-line, pa ?e je bogata bera ima? hitro za gorivo za Wankla za cev let! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O teh avtih je bilo pa ?e toliko govora, pomoje je bilo ?e kar nekaj tem s to?no istim namenom... Malo poi??i.

 

Iskreno sem prelen in tako odpre? novo temo, kjer ti morda nekdo z veseljam postre?e z nasveti.

 

JozaGulikoza nekej "primernih" avtov zase mam ogledanih. RX-8 je tud na seznamu, ampak tole zna bit kr velik stro?ek potem. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ve? kaj lenobe pa ne podpiramo na tem forumu :):harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa vseeno kaj se podpira na forumu :harhar:

 

torej ne bo ? dobil odg. :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko jo bo? ?el peljat, te bo ZA?ARALA, se spla?a poskusit! :danzoman::ljubezen: ?e si upa?, seveda? :harhar:

 

Lepa je in ne dvomim da se ne pelje odli?no. Sem siguren da se zelo rada vozi od ?rpalke do ?rpalke glede na porabo :D

 

Bencinar more bit v vsakem primeru, ker mi je zdej ?udno in sme?no vozt dizla. Baba ho?e met urejeno stanovanje, jaz si pa ?elim vsaj turbo bencinarja v gara?i :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa je in ne dvomim da se ne pelje odli?no. Sem siguren da se zelo rada vozi od ?rpalke do ?rpalke glede na porabo :D

 

Bencinar more bit v vsakem primeru, ker mi je zdej ?udno in sme?no vozt dizla. Baba ho?e met urejeno stanovanje, jaz si pa ?elim vsaj turbo bencinarja v gara?i :D

 

hhhmm kot bi sebe gledal v ogledalo :) pred par leti. zdaj pa se ustavi pri ? :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj je najhitrejsega v rangu?

 

aja pa move over pomeni umakni se. mogoce je tisti profesor zgoraj mislil move on. :D

 

profesor kokolada,gor sm pisal in tocno mislil 'move over',ko se prevaja tako kot si ti rekel in pomeni nej se omakne na drug avto(v slovenscina se ne slisi dobr,v englesko se pa uporablja,sorry). slovenian is not my first language,zato mal mesam.ce te pase ali ne.my2c.

 

 

@pristavec:ce bi pa se napisal nej si dam prst v rit,bi pa se to linkiral zdraven :D :

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja, seveda. :bravo: nimas pojma

 

no kaj je najhitrejsega v razredu?

 

te bom dal kaksne kontakt od prijateli iz australia and uk,bos se nimi naucil kako morajo govoriti :D

 

si glih iz zidanica da si tolk pameten?lol

 

naihitrejsi v razdredu?kaj bi pa ti v razredu dal z rx8?men ne gre nec v glavi.we can downgrade pa bi bilo dovoli ena cipirana ibiza tdi in straight line ,peugeot 106 16v v ps,ali en clio rs ali honda civic(vti ali type r),v ravnini in v ovinki,v hrib ali v dolini,in bi rx8 dalec nazaj vstala.

 

ampak verjetno si toliko avto probal v zivlenje da ze ves...ROTFL

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te bom dal kaksne kontakt od prijateli iz australia and uk,bos se nimi naucil kako morajo govoriti :D

 

si glih iz zidanica da si tolk pameten?lol

 

naihitrejsi v razdredu?kaj bi pa ti v razredu dal z rx8?men ne gre nec v glavi.we can downgrade pa bi bilo dovoli ena cipirana ibiza tdi in straight line ,peugeot 106 16v v ps,ali en clio rs ali honda civic(vti ali type r),v ravnini in v ovinki,v hrib ali v dolini,in bi rx8 dalec nazaj vstala.

 

ampak verjetno si toliko avto probal v zivlenje da ze ves...ROTFL

 

hahahah carsko

 

ibiza tdi/clio rs v. mazda rx8 ahahahaah

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahah carsko

 

ibiza tdi/clio rs v. mazda rx8 ahahahaah

 

probaj,stavim da se ne bo seguren smejal lastnik rx8.

 

za ibiza ena cipirana 130 ali 160.ocitno ne kaksna 90 ,nism tako vsekan ko kokolada ce si to mislil :D

 

ih je bilo dost nazaj v leti ko so prisli v monza track day pa so ih fasali iz vsaka stran .na nasleden track day so pa lepo bile vse v vrstu na parkirisce .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, moj dream car je ibiza tdi

pa se dizel...kdo rab zadnji pogon, direkten volan, super zvok motorja, odzivnost in eksotiko, ko lahko mas kanto k gre hitreje za 0.3s na progi pa se z 5l manjso porabo :bravo:

 

mas pa mal cudn okus .

 

super zvok.evo to je vse kar je super glide tist motor.v mazda po mojem so zaceli smarenca pit ko so prekinili rx7 produkcija.rx7ma se zdaj lepsi styling v primerjava z rx8,pa gre 3krat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto realno kako je lahko en "skret" Renault Megane RS (prej?nji!) hitrej?i kot superduper RX-8 pa ?e pije manj.

In ker ima RX-8 RWD ajde primerjava z BMWjem 330Ci Poraba ista kot RX-8 pa vseeno da ravno toliko ve? od sebe, da je filing. Da ne omenjam, da je wankel vedno rizi?en. ?e si wankel fan je super, ?e pa i??e? nekaj hitrega, po mo?nosti RWD pa pogleda? ?e kaj drugega, zanesljivej?ega, ekonomi?nej?ega... ?al.

 

RX-7 je bil super avto, s turbino so dobili prepotreben navor. ?al so potem zaradi emisij ali sake-ja pa? pri RX-8 pozabili na turbino pa dodali en par vrat. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.