Skoči na vsebino

DPF Lu?ka za servis


Priporočeno sporočilo

Mi je za?ela utripati.... Koliko ?asa imam do servisa preden se zgodi kak safe mode ali kak podoben shit?  Trenutno sem zelo na knap s ?asom in denarjem pa bi tole odlo?il za enih 2000 km. Kmjev je 178000

Avto je M6 CD 120 l. 2007.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

okoli 2000km :)  (vem iz izkusenj, mi je zacela utripati nekje pri zagrebu, sem sel do albanije in pol nazaj pa je blo ok, tudi iz servisa so mi rekli, da ni ptorebe da moram takoj nazaj, lahko sem koncal trip)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa ni tako, da ?e jo sam resetira? potem da mir in tudi ni bojazni o safe mode-u (drugo je seveda da nisi servisa naredu). Vpra?anje pa je kdaj si ga v resnici nazadnje, ?e si ga naredil recimo 10.000km nazaj samo resetiraj in furaj. Ker kak va?ki serviser tega ne more narediti, oz. ne naredi, ?e je bil Pelko pol pa dr?i...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

servisi so redni. Vedno sem skoraj na dan za?etka utripanja delal paniko in rinil k mehaniku. Ker sem imel prvi servis ko sem avto dobu na 16400 km sedaj je pa 177300 neki tazga. Rad bi pa tudi kon?no ?e spravil na okroglo kot mora bit. se pravi neke 1.000 km lahko spackam ?e. Hvala.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa?o, ?e ?eli? lahko za dokon?no in strokovno potrditev pokli?e? ?e dr. Pelka; 041 667 335.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V bistvu vpra?anje ni neumno. Ali se res zgodi kak?en safe mode, ali je lu?ka samo opozorilna?

se ti je pri?gala? Ven ga butni, u na?ih koncih mamo zlo ugodno in profesionalno storitev! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo

 

Lastnik mazde6 letnik 2007 2.0 diesel 113000 km prevo?enih in imam te?avo. Iz "avspufa" kadi ?rno. Ra?unalnik ni pokazal nobene napake na ?obah in ostalih komponentah. Prej?nji lastnik je odstranil dpf filter. Ali je mogo?e to te?ava? Kaj sedaj? Za vse odgovore se ?e v naprej lepo zahvaljujem!

 

 

Hvala

 

LP Pero

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je povsem normalno ker ni dpfja. Tudi jaz ga nimam ampak res pa mi kadi res samo ko ga zahodis polno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je povsem normalno ker ni dpfja. Tudi jaz ga nimam ampak res pa mi kadi res samo ko ga zahodis polno

 

pri meni isto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi to je "kao" normalno :D ...  ampak mene to kajenje zelo zelooo moti. Se da to kajenje kako zmanj?at odpravit?

ko ga prtisne? ne glej v ogledalo... :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi to je "kao" normalno :D ...  ampak mene to kajenje zelo zelooo moti. Se da to kajenje kako zmanj?at odpravit?

A ni to ?ar dizla, da smrdi - kadi in gre ko svinja ? :harhar:

 

Pa "skor" ni? ne porabi. <_<

 

Dim je for free !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am.. Kua je to diesel? :P

 

 

Gorivo za prevozno sredstvo, ki te pripelje od tocke A do tocke B  :harhar:  ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.