Skoči na vsebino

Nogomet SP 2014


Z M A J

Priporočeno sporočilo

No, pa se je za?el ta cirkus okrog ?oge in 22 mojstrov, ki te?ejo za njo. Trenutno doma?ini izgubljajo proti na?im ju?nim sosedom, kar zna bit ?e zelo zanimivo, ?e ?e uvodno tekmo izgubijo na doma?i zelenici.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?panci odhajajo domov, me prav zanima kdo se bo ?e opekel od "tavelikih". Brazilci me doslej niso preve? navdu?ili. 

 

Kaj pa ostali, kaj spremljate?  :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?panci odhajajo domov, me prav zanima kdo se bo ?e opekel od "tavelikih". Brazilci me doslej niso preve? navdu?ili. 

 

Kaj pa ostali, kaj spremljate?  :party0035:

Tudi Angle?i odhajajo domov, bojim se da bo kar se Evrope ostala samo Nizozemska, Nem?ija in Hrvati, ?e bodo pokazali na zadnji tekmi zakaj se imajo za kar se imajo. Za Brazilce pa se ni treba bati, so le doma?ini in mislim, da bodo, ?e bo potreba tudi sodniki na njihovi strani, vedno je bilo tako, da je doma?in imel podporo tako na tribunah kot pri sodnikih, sploh, ?e je to neka slovita reprezentanca kot Brazilija je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Dans bo pa zelo zanimivo, osebno ve? mo?nosti pripisujem Nem?iji, ?eprav bi pa raj?i videl Brazilce v finalu. Za ju3 pa sta mi obe ekipi okej, ampak najraje bi videl Nizozemce, ne le v finalu ampak tudi ko zmagovalce tega SP-ja.  :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans bo pa zelo zanimivo, osebno ve? mo?nosti pripisujem Nem?iji, ?eprav bi pa raj?i videl Brazilce v finalu. Za ju3 pa sta mi obe ekipi okej, ampak najraje bi videl Nizozemce, ne le v finalu ampak tudi ko zmagovalce tega SP-ja.  :party0035:

 

Moji favoriti so pa kr Brazilci.... :prstgor:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha... komedija :ouje:

 

Nemci so le postavili stvari na svoje mesto in dejansko povedali Brazilcem, da so tako dale? pri?li le zato ker imajo bu?no podporo doma?ih navija?ev in naklonjenost sodnikov.

 

Tako z lahkoto kot je Nem?ija v?eraj pohrustala Brazilce (kot nekega tretjeliga?a) se verjetno v izlo?ilnih bojih na SP-jih sploh ?e ni zgodilo, kaj ?el ev polfinalu... v glavnem - nacionalna sramota in tudi z manjkajo?ima asoma bi bila mogo?e le malo manj o?itna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprostite izrazu,ampak prou pofukal so jih!

 

Sicer me fuzbal prav malo briga... je pa polno teh zajebancij po netu, ki so zanimive :) ...

 

BsDNsF0CQAELYNH.jpg

 

skitched-20140709-145205.jpg

 

skitched-20140709-145308.jpg

 

skitched-20140709-145326.jpg

 

skitched-20140709-145346.jpg

 

skitched-20140709-145406.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=zzrwt3fYiGE

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem na volitve finale pripravljen :) ... pa ceprav me fuzbal ne zanima kaj dosti :) 

 

skitched-20140709-155051.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bilo tole dans finale, bi mi bili obe ekipi okej, tako pa bo ?al ena izpadla in prvaki bodo potem Nemci.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt upam da Nizozemska, in danes in na naslednji tekmi  :hudicek:

ENAKO! Naj jim letos uspe tisto, kar se jim je le za las izmaknilo pred 4-imi leti.   :danzoman:

 

Ampak proti tako mo?nim Nemcem bo te?ko, zelo te?ko.  :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ENAKO! Naj jim letos uspe tisto, kar se jim je le za las izmaknilo pred 4-imi leti.   :danzoman:

 

Ampak proti tako mo?nim Nemcem bo te?ko, zelo te?ko.  :closedeyes:

 

Do vceraj so tudi govorili, da so Brazilci nepremagljivi :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do vceraj so tudi govorili, da so Brazilci nepremagljivi :) ...

Jah no, kaj pa vem, ko sem gledal tekmo s ?ilenci, pa ko so igrali oba podalj?ka in kasneje 11-metrovke, so bili njihovi zvezdniki videti precej negotovi vase in je njihovo napredovanje dejansko viselo na nitki do zadnjega strela.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred prvenstvom stavil 10? na Gav?e....sem eno tekmo od zelo dobrih 100 ojro. Go Messi!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred prvenstvom stavil 10? na Gav?e....sem eno tekmo od zelo dobrih 100 ojro. Go Messi!!!

Dr?im pesti za tvoj scenarij in upam, da se ne ponovi izid finala iz Italije leta 90.  :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.