Skoči na vsebino

MAZDA 6 MPS v Slo


Boss

Priporočeno sporočilo

Fora je v tem da subijev noben ne kupuje zarad oblike.......kolik?na bi ?ele bila njihova cena ?e bi ?e svoj (sposoben) oblikovni oddelek meli :P

 

no ja, ampak jaz sem M6 primarno kupil zaradi oblike. s polno opreme. meni bi zadostoval tudi 1.6 motor. za po omejitvah je ?isto dost. tudi druga?e gledam na avte bolj na obliko kot na motorje, zmogljivosti, ?tevila sve?k :hohoho: . pa? nisem tok tehni?arja. ?e bi bila MPS karavan, bi jo kupil, ker bi bila najbolj?a Mazda. Tako je pa moja pa? najbolj?i karavan :P:D:danzoman::jupiii: . zame.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Men pa oblikovno ?e ni tok falena impreza! Mej bi jo pa predvsem zarad 4x4, podvozja, lege, turbo puhala... :D

Tehni?no kar napreden avto, sicer mi je pa za zdj najja?a 3 mps, oblikovno kot tud preformansko! :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razmisljam kateri japosnki avti so mi dizajnersko vsec in lahko recem, da so nasploh japonski (meni) se kar neatraktivni

izjeme: mazda mx5 (vse), mazda6, nissan primera iz leta 1991, pa honda accord iz 2004 (restyled verzija pa mi ze ni vsec)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

impreza karavan res ni n? posebnega, majo pa zato subarujevci outbacka oz. legacya, kater je meni eden zelo v?e?nih karavanov, samo da gotovo ni tolk mo?n ko impreza :unsure:

 

se pardoniram za offtopic

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ful mi je huda edino avspuhi so mi ?ist mim. :bravo:

 

Zakaj so mim?

Men pa zelo dobro izgleda. :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e je mislil na to kako so jih v resnici naredil

 

Ko so samo kromirani krogci in eni pusy ror?ki zadaj :D

 

Marko ma ?ist prav saj zgledajo tile zaklju?ki kot bi jih nekdo sam doma spacal. Se pravi lep nastavek na koncu not v sredini pa ven gleda obi?ajna cev, ki ima fi verjetno celo manj?i od rora moje dizelce. Skratka poraz.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dizli imajo extremne rore !!!!! :D

MPS, ima po xedosu 6 (V6) kopiran zaklju?ek auspuha, in pomno?en z koeficientom ve?je mo?i, pol pa je to nastalo to kar je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A obstaja nadgradnja za mojo 6-ko u MPS????????

Yavar ti povej, ti si stru?ko! :lol:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A obstaja nadgradnja za mojo 6-ko u MPS????????

Yavar ti povej, ti si stru?ko! :lol:

 

Obstaja, proda? svojo in dobljen denar nadgradi? z toliko ? da si kupi? novo 6 MPS. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstaja, proda? svojo in dobljen denar nadgradi? z toliko ? da si kupi? novo 6 MPS. :bravo:

 

...in seveda pozabi? na to, da bo? 6,5 litra prevozil 100km, ?e jih bo 50km bo ?e kar v redu ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in seveda pozabi? na to, da bo? 6,5 litra prevozil 100km, ?e jih bo 50km bo ?e kar v redu ;)

 

Jebat ga looksoz se pla?a.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.