Skoči na vsebino

MAZDA 6 MPS v Slo


Boss

Priporočeno sporočilo

To se mi zdi pa precej zasoljena cena za japonca....... :o

LP daVid

 

men pa niti ne... am se vzam Golfa 5-ke. po mojem mnenju in izku?njah ta avto nikakor ni vreden svoje cene, druga?e pa je z njegovo zna?ko. sam mislem da Golf ne bi smel met tako ceno sam zato ker je VW(nemc seveda) :whatever:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 3 tedne kasneje...

No da spet malo preidemo na prvotno temo..

 

Zelo dober zadek ?estke, pogleda? izpuh si misli? vau kaka rora, pogleda? tretjo sliko pa samo ? :blink::o<_<:wacko: ni smajlija ko bruha, nevem kako so lahko to naredili, besed mi zmankuje sram jih naj bo da so lahko to zasrali zelo neokusno za tak?en avto... :angry:

post-16-1139908697_thumb.jpg

post-16-1139909055_thumb.jpg

post-16-1139909082_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res,pri takem denarju,ko ga da? za taki avtek,pa bi res lahko pri?akoval kaj druga,ne pa nastavke!!! :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zgleda ?e mora? pustit malo denarja na strani ?e ?eli? imet res izpuh ne pa nastavke, ali pa gre? naredit kompleten nov izpuh pa ?e pridobi? mo? pa ?e zvok bo? imel, ker dvomim da tukaj od zadaj kaj pripoje ven, pa eh pa ne morejo to delat no resno ne, to je tako pri moji Bj ko slamica od zadaj ven gleda, pa ?e se ne motim nima trojka nic bol?e tudi neke slamice od zadaj, opa?am da Mazda to kar na koncu zanemari pa ne posve?a temu pozornosti ali pa so morali to zaradi tega naredit da so jo zadu?ili da ima majn mo?i kot ameri?ka razli?ica.... :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,pri meni tudi,na ?alost... :( Mam pa ?e nagledan en karbonski nastavek za odzadi,pa ful dobro zgleda! :bravo: Je treba malo orig.cevi odrezat pa ga navarit gor,pride pa to ?e letos gor!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja bom probal zbrskat kake slike pa da vidi?,ker zadeva res ferfektno zgleda pol! :bravo: Je pa zadeva malo draga,zaradi karbona seveda.... :( Pride pa mislim da nekje 17k SIT! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo David,sem ?el malo v akcijo za slikami kakega karbonskega nastavka za najine Mazdice!! :D Torej zgledal naj bi nekako TAKOLE! Sem se pa jaz to pozanimal pri Avto Tertinek v MB,tam sem takega gledal in se pogovarjal tudi ?e o monta?i!

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,drugi auspuh bo? te?ko dobil kakega,bi ti pasal gor razen originalnega,ta pa te bo pri?o ?e pa ?e denarja! :( Mazdica najina ma namre? zelo smotano nareto to spodaj,nima tak ko ve?ina avtov,da ma zadnji lonec proti koncu pa samo ?e cev nato ven.Mazda 3 ma zadnji lonec nekje na sredini avta,pol pa ?e samo cev naprej! Ko sn se jaz zanimal za "sport auspuh" varijanto,mi je en tam reko,da bi lahko dal celo cev od zadnjega lonca naprej novo oz.?ir?o,pa pol samo taki karbonski nastavek zadaj! Ma pa tip,ki tam dela tudi tako Mazdo 3,pa tudi taki karbonski nastavek zadi,pa morem re?t,da da kr lep zvok avteku! :bravo: ?e k temu doda? ?e ?portni zra?ni filter,mislim da bi bil kr zadovoljn! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja malo se ?e pozna,zaradi same sestave notranjosti tega nastavka,ker ni samo navadna cev.... :whatever: ?e pa k temu doda? ?e kvaliteten zra?ni filter,kot sn napisal,se pa ?e malo bolj pozna! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsej verjetnosti 1x v leto?nji sezoni...upam da do poletja! :D Ti bom pa javo in poro?al! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Kako da ne, ?e pa meni gre

 

http://www.autobild.de/test/neuwagen/artik...artikel_seite=0

 

Mazda je zmagala :bravo:

 

Tudi meni gre!!

Mimogrede - Opeln ni avto... :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je zmagala :bravo:

 

Itaq!! :bravo: Proti Oplu pa res sploh ni blo vpra?anje! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.