Skoči na vsebino

MAZDA 6 MPS v Slo


Boss

Priporočeno sporočilo

So pa baje avstrijski kolegi razbili svojo MPS in je ?la na?a slo. na posodo za nekaj ?asa.

 

Jao,jao..... :( A je ni ?koda???? Toti Avstrijci pa res ne znako vozit! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Predvidevam,da ma tvoj sodelavec Opla.... :P Re?i mu,naj ga kr proda! :D:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

rde?e barve.. saj kupejev je verjetno ve? ampak s to ma?ino in opremo pa redkost

vsaj pri nas

 

Kolmani? ni verjel da jo ima, dokler je ni sam videl, ker pri nas je baje sploh naj nebi blo (nevem ?e se je sploh prodajala)

ima pa zadaj 1.6 ¸16v napis da jezi voznike ko jih zadaj pusti pol pa zagledajo ta napis :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da jezi voznike ko jih zadaj pusti pol pa zagledajo ta napis :hohoho:

 

Al najprej vidijo napis potem jih pa zadaj pusti? :blink:

Pa 150 konjev? Malo premalo za 2.2 motor. :huh: No ja ampak vseeno je lep avto. :bravo:

 

Marko ej prav ?akal sem, ?e bo napisal, da je zlate barve. ;) Jaz jo vidim velikokrat, ?lovek dela nekje proti ?tajerskem koncu pomoje.

Aja a Astra Coupe je Pinifarinin design? No saj znajo res kar klasi?no lepe avte delati.

Fak spet smo offtopic. :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e vedno smo offtopic

Sem danes kupil AM in takoj ko sem odprl prvo stran, kjer me je ?akala dvostranska reklama za Passata mi je bilo jasno kdo je zmagal na testu ?e predno sem pri?el do strani s primerjalnim testom. Vsem so potalali oceno ?tiri le Passat je dobil petico in to za ve?ino laikov pomeni, da je to dale? najbolj?i avto.

 

Subjektivno dodeljevanje to?k spada pod rubriko "kr neki" in na koncu glavnega konkurenta za prvo mesto (Honda Accord) onemogo?i? tako, da mu meri? pro?nost v predzadnji in zadnji prestavi (ker ima petstopenjski menjalnik) ostalim s ?estopenjskim menjalnikom pa v predpredzadnji in predzadnji.

 

Zraven se pa zla?e? ?e pri uradni ceni kjer "zgubi?" 100 jurjev, pa napi?e?, da ima oprema trendline pri Passatu ?e serijski dvosmerni climatronic (ni res in stane 100 jurjev).

 

Glede na accordovo opremo (primerljiva je sport in ne executive, kot je napisano) bi morali dokupiti pri Passatu ?e 17" alu plati??a z gumami, trikrak volan s tipkami za upravljanje, tempomat, sredinski naslon za roke, ...) Tak?en Passat je skoraj 300 jurjev zdaj dra?ji od Accorda ?!? Ne pa tako kot v primerjalnem testu, ko je v rubriki "gospodarnost" dobil Passat 11 pik ve? glede na AM na?in dolo?anja cene in njihov izbor opreme (tipalo za de?, parkirni senzorji :whatever: ). Passat na testu kao zmaga za 17 to?k in ?e popravimo samo to dvoje nerealnih to?kovanj je Accord na prvem mestu in tudi s kon?no oceno 5.

 

?e pa v to dru??ino spustimo ?e Mazdo 6 pa je Passat dra?ji za cel milijon od Mazde (tole primerjavo sem ?e enkrat napisal na Avtomobilizem.com http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...er=asc&start=20 ). Res ?koda, da je uvoznik ni posodil na test sam sigurno ne bi bila prva, ker Passat je MORAL zmagati tako kot je MORAL zmagati Golf, ko so imeli primerjavo spodnjega srednjega razreda (mislim da enkrat maja lansko leto). Mogo?e pa prav zato niso posodili ?estke, kdo ve?

 

 

V zadnjem AM so "kon?no" testirali Mazdo 6 CD143TE in so jo resni?no pohvalili - predvsem motor in njegove zmogljivosti :bravo: Napisali so tudi, da takrat, ko so izvajali test dru?inskih limuzin ta mazda na ?alost ?e ni bila na voljo a ?e bi bila so zmogljivosti tako dobre (malce slab?e kot od Avensisa s 177KM), da bi bila Mazda na stopni?kah - po moje bi zmagala glede na zmogljivosti in seveda z zelo ugodno ceno.

:danzoman:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

evo zdaj nazaj grede sem imel porabo nekaj pod 10 litrov / 100km...ampak je bla zelo hitra voznja Skopje-Ljubljana (cca 1000km) v manj kot 9 urah ...cca 120km/h povprecna hitrost

 

ima? pa veliko porabo za 120 km/h pod 10 litrov

 

?e jaz vozim 100-120km/h imam porabo 5,4 -6 govorim o ravni cesti, ?e je pa navhrib, pa je lahko tudi 9 in malo ?ez - dalj?a vo?nja

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima? pa veliko porabo za 120 km/h pod 10 litrov

 

?e jaz vozim 100-120km/h imam porabo 5,4 -6 govorim o ravni cesti, ?e je pa navhrib, pa je lahko tudi 9 in malo ?ez - dalj?a vo?nja

 

sem napisal povprecna hitrost...na relaciji 1000km meti povprecno hitrost 120 - to je manj kot 9 ur voznje-je kr v redu (ti lahko povem da pod 180 sem redko sel)

diesel power :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.