Skoči na vsebino

MAZDA 6 MPS v Slo


Boss

Priporočeno sporočilo

jaz sem danes videl rde?o na gama centru (btc), registracija LJ. mene pa ne gane. od relevantnih stvari ima samo 100 kojnov ve? od moje (nima pa pametnega klju?a :P ).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?edalje bolj me zadeva mika... sam ?e na lotu zadanem pa se ra?unica izzide :hohoho:

 

vsem skup en pozdrav?ek

 

(Ta skoraj hinavska pritajenost je kot nala?? za tiste, ki ?elijo ostati neopa?eni, hkrati pa ho?ejo, da njihova zadnjica vsako jutro sede v ?portnika, ki lahko za zajtrk "pomalica" kak?nega prepotentenga pozerja.

"volk v ov?ji preobleki"?)

kaj ti tu mene nekaj ....

sem mogla zrezat in prpopat; drga? pa jaz ra?unam na loto po novem letu, ko bodo everiiii :ph34r::D

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko in Redevil

sem vesela, da me vsaj nekdo pogre?a

na?e mazda?ice so pa tak aktivne da vam sigurn ne more biti dolg?as;

tudi ?e bi jo videla (MPS 6), jo verjetno ne bi v kratkem ?asu lo?ila, vem da je spu??ena, spredaj malo spremenjena, samo to mi veliko ne pomaga; danes je pred menoj vozila modra ?estka, ker je imela repek, in dodan avspuh, se od zadaj ne lo?i katera je?!

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naj re?em za tole mps-ko:

..PRAAASSIIII***CAAAA mooo?naaaaa, tko bi joo tii??uuuu da bi oba tttulliiillaaa kkk zmeee?aaananaaa :hohoho: ...mogu sm to dat ven iz sebe :bravo:

 

ma ?e dobr, da je mazda ?enskega spola, ker drga? bi mislna da si kam drgam usmerjen :hohoho:

 

s posnetki ste se pa tolk potrdul, da, ?e bi jutri zadela na lotu, bi si jo takoj in najprej kupila

 

Hrvatje jo ?e na veliko reklamirajo, kaj pa mi?

 

pa lp vsem, k me ?e pomnte

 

kaj pa se dogaja z forumom? a je ?e v zatonu, jaz pa tega ?e ne vem?!

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bila MPS tudi karavan, bi jo kupil. tako pa ne.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmeri ti ostane Subaru Impreza WRX karavan! :bravo: Je mal ?vohnej k mps-ka ampak useen trga! :danzoman:

 

tole pa ne jemljem kot resno izjavo. odkar je Mazda 6 ven pri?la, sem si jo ?elel, ker je zgledala fenomenalno. seveda je pri?el tudi trenutek, ko sem si jo lahko privo??il. Subaru Impreza SW mi je oblikovno porazen avto.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole pa ne jemljem kot resno izjavo. odkar je Mazda 6 ven pri?la, sem si jo ?elel, ker je zgledala fenomenalno. seveda je pri?el tudi trenutek, ko sem si jo lahko privo??il. Subaru Impreza SW mi je oblikovno porazen avto.

 

word, pa na?eloma nimam ?isto ni? proti Subarujem samo impreza karavan je pa ?zmeden? kr neki

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni tudi Impreza karavan sploh ni v?e?,zato pa se ne bi brano limuzinske Impreze WRX! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.