Skoči na vsebino

Te?ave s cukanjem v nizkih obratih


Priporočeno sporočilo

Ok, vem da ni glih Mazda, ampak bi vseeno imel eno vpra?anje za malo bolj podkovane mojstre. Imam te?ave s cukanjem moje Honde od nekako 1800-2200 obratov na minuto. Ko je motor mrzu je ?e ok, ko se pa segreje, pa za?ne cukat v nizkih obratih. Razdelilna kapa, sve?ke in kabli so novi, se pravi je problem nekje v razdelilcu v?iga. Rotor je notri okoli 70.000 kilometrov, elektronika v?iga je bila malo zatem tudi menjana, ampak so bili vgrajeni aftermarket deli, tako da lahko da karkoli od tega odpoveduje. Zdj me pa zanima, kaj bi vi rekl da je kaput? Rotor, v?igalna tuljava ali elektronika v?iga? Te?ava je huj?a ko pada de? (?e Tine ne hre u hrapa), ampak ponavadi samo prvo spreljevanje (enkrat je po?epnil ko zmaj, sm ga kr raj iz prestave vn dau). Any thoughts?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

merilec pretoka zraka ti ne deluje pravilno ali pa sploh ne... probaj s kak?nim od druge Honde, ki ne cuka

 

Nekaj podobnega sem rihtal na bratovem Hyundaiu, kjer je merilec dobesedno padel ven iz ohi?ja in prosto bingljal na kablu, avto pa je cukal, ko je bil segret.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm ampak kokr gledam na jutubu, bi za MAF senzor vrgu vn check engine light, men pa n? ne svet, poleg tega je prosti tek ok, n? ne zajebava. Kaj pa kaki vakumi al pa kj?

 

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lambda je bila kupljena nova original Honda 40.000 kilometrov nazaj, pa tud za lambdo vr?e check engine lu?ko ?e ne da signala (ima samo 1 ?ico). Sumim elektroniko v?iga, ker v?asih ko ga v?gem, obratomer za?teka, signal za obrate pa pride iz elektronike v?iga. Bom probal dobit komplet nadomesten v?ig pa bomo potem vidli ?e je v razdelilcu v?iga te?ava.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?igalne tuljave so kar problem pri hondah, lahko da je tud to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.