Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

pri?el je ?as, da menjam sprednje diske na moji mazdi.

 

Mi mogo?e lahko svetujete kak?ne diske bi bilo pametno kupiti, ali bodo najcenej?i tudi v redu?

 

Gledal sem nekaj takega:

 

http://www.ebay.de/itm/BREMSE-BREMSEN-SATZ-SET-KIT-BREMSENSET-HINTEN-VOLL-265-MAZDA-/301325191157?pt=DE_Autoteile&hash=item46286187f5

 

ali pa:

 

http://www.ebay.de/itm/BREMSE-BREMSEN-SATZ-SET-KIT-BREMSENSATZ-BELUFTET-300-VORNE-MAZDA-/371137190234?pt=DE_Autoteile&hash=item566980195a

 

ali pa mogo?e kar komplet vseh ?tirih:

 

http://www.ebay.de/itm/4-BREMSSCHEIBEN-BELAGE-MAZDA-3-BK-VORNE-278-HINTEN-265-BREMSE-SET-SATZ-/360496781993?pt=DE_Autoteile&hash=item53ef485aa9

 

prosim za nasvete :)

 

hvala

 

LP Dejan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej. ?e misli? da si  cestni racer potem verjetno bolje da pose?e? malo globlje v ?ep da bo? lahko ziher  ustavljal svoj avto.  (seveda zavisi kok sedi? na bremzah :P

Druga?e pa mislim da tudi pri nam dobi? za ugoden denar diske ki bojo ?isto OK. ?e pa si ?lan mazda kluba pa se spla?a  izkoristit ?e kak?en 10% popust  pri ka?ni  tgovini z avto deli  pri katerih imamo popuste ;) 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na gumah in brezmah ne mislim niti malo ?parati in z veseljem dam nekaj ? ve?, da potem stvar ?pila tako kot mora.

 

Cestni racer glih nisem, tako da ne rabim res vrhunske opreme za nekaj 100?, ampak najslab?e pa ni tudi ni v redu.

 

Problem je v tem, da pri zavorah nimam pojma kaj je dobro in slabo, lahko sodim samo glede na ceno, ampak kdo pravi da je dra?je tudi bolj?e.

 

Mi lahko mogo?e kako konkretno znamko svetujete? Kak?ni so kaj cenovni okvirji. Na ebayu sem gledal zato, ker iz izku?enj lahko dobi? isto stvar za precej manj denarja.

 

LP Dejan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej pokli? k potokarju,pa v euroton,pa IST,al pa tapos  pa primerjaj cene

 spredne diske ima?  ponavadi kake brembo,ATE  in cenovno tam od 50-70 na kos za spredni disk potem pa ?e plo??ice nove cca 60?

 

govorim na pribli?no ceno (dosti se nisem zmotil)

?e bi pa rad kake navrtane superduper pa potem hude plo??ice , potem hitro pride? preko zastavljene cene :)

Za ta cenovni razred ne bo? odkril ni? novega in morda za 10 ? dra?je kot preko ebay(samo ne rabi? ?akat na po?ilko ;) )

 

Jaz sem za svojo mazdo 3 ?el k potokarju kupil  komplet  s plo??icam  mislim da cca 150? in to je to

Lahko pa kontaktira?  majstra  v medvode avto  Peljko pa ti bo povedal kak?na je cena s zamenjavo vred(?e si kje blizu)

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.