Skoči na vsebino

Zima je pred vrati - pomoc pri izbiri


cebelica

Priporočeno sporočilo

Zima je pred vrati in "rabim" pomoc pri izbiri zimskih gum za Mazdo 3 Sport (gospodicno dizel). Na kaj je potrebno biti pozoren pred nakupom, saj se cene za zimskih gum nahajajo za "moj profil" 205/55/16 nekje med 32.000 do 54.000 Sitov. Letne, ki jih imam so Bridgestone Turanza.

 

Nekateri navijajo za Continental - so pa tudi najdrazje. Je "nujno" da so najdrazje tudi najboljse?

 

Hvala Vam za vaso pomoc pri lazji "pametni" odlocitvi :)

 

bzzz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem enkrat na Golfa montiral Michelin Pilot Alpin. Za po suhi cesti so bile ok, kadar je bil pa sneg sem pa vedno rabil verige. Pred njimi sem imel Fuldo (modela se ne spominjam), verig pa z njimi nisem rabil. Za Mazdo sem letos nabavil Goodyear Ultragrip 7, kaj ve? o njih ti povem naslednje leto.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom to leto nabavil Good Year Ultra Grip 7. Predlagam ti pa naslednje: dej zimske 195/65 15 T pa se 15 jeklena platisca, ker na koncu pride precej ceneje (pa se boljs za sneg je ce je ozja guma).

Primer: 15" platisce je okoli 12.000 sit, Good Year UG7 195/65 15T pa okoli 16.000 sit...tko da se ti splaca to.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nujno,da je najdra?je najbolj?e;jaz ?e vedno ostajam na GoodYear Ultra Grip 6, ki sem jih nabavil predlani...podobno kot Labi ti predlagam naslednico te gume Ultra Grip 7...zelo dobra v snegu, ?e bolj?a pa na mokri podlagi.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot pravi Labi raje vzemi za colo manj?e plati??a in o?je gume saj je dolgoro?no precej ceneje (cena gum, 2x letno premonta?a gum in centriranje).

 

Jaz imam na svojem tudi 195/65 15 in sicer Dunlop Wintersport M3 pa moram re?i, da so dobre gume ?e posebej za zasne?ene klance.

 

Druga?e pa osebno menim, da ne more nobena M+S guma dobiti ocene odli?no, ker je pa? ?e najbolj?a med njimi slab?a od slabih letnih na suhem oz. mokrem ampak ko je enkrat sneg na cesti pa so M+S toliko bolj?e od letnih, da opravi?ijo dejstvo zakaj jih je pametno imeti name??ene 4 mesece na leto.

Joj, kdaj se bom nau?il pisati kraj?e stavke...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cenovno precej ugodne pa zelo dobre gume so Marshal.... O?e jih ima na sicer na terencu in je zelooo zadovoljen z njimi....sam bom svojo mazdico tudi obul v take gume....Pravijo da so zelo dobre...ti pa ne morem s prve roke povedat...:)

 

 

LP DAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.