Skoči na vsebino

Registerske tablice


Mary

Priporočeno sporočilo

He he,a se boji? prit v toti na?i Maribor?? :P Ne se ni nevarno,razen ?e naleti? na kakega lokalnega manijaka,ki more vse uni?it!! :( Sploh pa se vozi v MB ?e preve? avtov z LJ tablicami,tak da niso ve? tak na o?eh! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upss,pardon ?tajerka.... :D Pol si ga pa res malo "posrala" ..... :P

 

BTW,od kod te si,ker se mi zdi da pa malo le na LJ vle?e? po ?prahi!! ?zmeden?

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,to sn mislo vizualno! :D Se ve?,LJ table na ?tajerskem avtu... :P Sicer pa se bi lahko ti vse za registracijo porihtala doma v Celju,pa mela table ?e zraven,ko si ?la po avto v LJ! Tak sn jaz naredo,pa sn ?el pol po avto v Mursko Soboto,pa mam zaj MB table,ne pa MS! :blink:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja nisem mogla porihtat prej, ?e ?e nisem mela dokumentov pol bi mogla it iz lj v ce pa nazaj v lj po avto, lahko bi vzela tud preizku?njo sam me pride ceneje, ?e grem zdej menjat tablice. Pa sej v bistvu mi je vseeno, sam strah me je vandalizma.

love.gif

2160_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja,pozabo sn napisat,meni so po po?ti poslali dokumente,da sn lahko pol na ob?ini vse porihtal,tak da se tudi nisn vozo tja samo po papire! :D Glede vandalizma,pa je najbolj?e ?e ma? gara?o... :bravo: ali pa fanta ala Rocky!!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokumenti se pa ja lahko po faksu po?ljejo...jaz tud zdaj grem v Trebnje po fotrov avto,pa bo mel MB tablice v tistem trenutku ko se bo odpeljal iz parkiri??a avtohi?e...se pa strinjam z pokycar-jem,da si ga malo 'posrala'. Kak?nih problemov, pa mislim,da ne bo? imela,edino ob kaki fuzbal tekmi ne preblizu parkirat ;)

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ vuk

Kaj pa ?e doma nima? faksa?? :P Glede fuzbala pa-?e grem,tak ne grem z Mazdico,uporabim Punteka od moje drage,za vsak slu?aj,he he! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo gre se zaradi tujih navija?ev,ko grejo iz stadiona,pa tudi doma?ih pregrete?ev,?e slu?ajno na?i zgubijo!!! :( Se ve?,pol pa pleh brezveze trpi!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni problema... da? si delat magnetne nalepke v stilu "jaz sem ?tajerka, prosim ne mi uni?it avta" in jih prlima? na vseh vidnih delih. Ko se pa odpelje? v Ljubljano pa samo nalepke dol :)

 

to zgori je sicer bolj za hec kot zares iz lastnih izku?enj pa lahko re?em samo to da jaz v Mariboru nisem imel te?av pa sem recimo nekje 5x -10x na leto tam. Pri budalah pa nikoli ne ve? kako nanj vpliva tisti LJ na tablici - pri nekaterih tako kot rde?a barva pri biku.

 

sicer je pa danes itak najte?je bit budala - konkurenca je namre? prehuda...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji znanci so imeli ve? problemov z GO tablicami v Ljubljani. Bratu so skoraj vsak teden popraskali avto na parkiri??u pred blokom. Poznam pa ?e druge primere: zalepljene klju?avnice, pajek izmed 15 parkiranih avtov na plo?niku odpelje ravno tistega, ki ima GO, ....

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mel podoben primer kot ti, pa sem raje zamenjal LJ tablice za ?tajerske. Razlogi: ve? parkirnih listkov,

?kifi so bolj pozorni nate (lastne izku?nje+nasvet kolega policaja), avto so mi ?e prvi teden 2x popraskali na parkingu ipd. Saj mogo?e je bilo vse skupaj ?isto slu?ajno :ne vem:

 

Mi je pa ?al da dr?ava ne bo uvedla novih tablic brez krajevnih oznak; bi se re?li ve?ine podobnih te?av.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Nasedel, zadel... ni glih neka velika razlika v pomenu besed?  Bom pa drugič bolj pazil na izbiro besed. 
    • Hmm ja... ko pa taisti kmetje točno na vodovarstvenem področju polivajo fekalije, ki jim rečejo tudi gnojnica je pa vse Ok. Takrat pa ni problem? Ne vem no, takrat, ko to polivajo te sterajo v kurac, da jim nimaš kej govorit kaj smejo in česa ne in takrat jim dol vidi za ekologijo, ko pa ni po njihovo je pa to glavni problem.     Skor tko k Dončićev roza Camaro.  
    • Sej bi ti narisal pa mi je monitor vse barve za ta teden porabil. Bom ob priliki nalil nove. 🤡
    • Pa še nekaj je zanimivo, ko izvajajo pospeševanje in je guma pokrita s snegom, se komaj štarta, ko pa se snega znebi se pa dejasnko vidi kako šele pospeši. V tem videu se tole vidi prav lepo    
    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k po jajcih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.