Skoči na vsebino

Mazda6 (GJ) 2014 in stre?ne pre?ke


mazda6

Priporočeno sporočilo

Na moji limuzini (GJ) potrebujem pre?ke za nosilce za kolo.

 

Potrebni (originalni) deli so:

GHK1-V4-701

 

In obe plasti?ni letvi, saj osnovne nimajo lukenj  :angry2:

GHY1-50-9H0

GHY1-50-9L0

 

Ok, letvi bom moral nabaviti originalni, kaj pa pre?ke?

Pozna kdo kak?no cenovno ugodnej?o alternativo kot originalne mazdine?  :hudicek:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na moji limuzini (GJ) potrebujem pre?ke za nosilce za kolo.

 

Potrebni (originalni) deli so:

GHK1-V4-701

 

In obe plasti?ni letvi, saj osnovne nimajo lukenj  :angry2:

GHY1-50-9H0

GHY1-50-9L0

 

Ok, letvi bom moral nabaviti originalni, kaj pa pre?ke?

Pozna kdo kak?no cenovno ugodnej?o alternativo kot originalne mazdine?  :hudicek:

skonfiguriraj in pokli?i fux d.o.o. koliko stane:

http://www.thule.com/fitguide/Default.aspx?language=en&market=SI

 

in pa mont blanc ima dosti poceni izdelke (TO JE ZGOLJ PRIMER ZA CX7, KI PA BI ZNAL IMETI ENAK SISTEM)

http://www.ebay.de/itm/Dachtrager-Dachgepacktrager-MONT-BLANC-MAZDA-CX7-CX-7-ab-Bj-2007-/200830934038?pt=Autozubeh%C3%B6r&hash=item2ec274dc16

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam Thule.. a ta se ne privija?i na tiste matice na strehi? Ker po sliki sode? se nekako pritrdi na vrhu vrat...

http://www.thule.com/en/si/products/carriers-and-racks/roof-racks/load-carrier-feet/thule-rapid-system-754-_-754000

 

 

@Shrek: ?e pa ?e imam Thule nosilce za kolo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam Thule.. a ta se ne privija?i na tiste matice na strehi? Ker po sliki sode? se nekako pritrdi na vrhu vrat...

http://www.thule.com/en/si/products/carriers-and-racks/roof-racks/load-carrier-feet/thule-rapid-system-754-_-754000

 

 

@Shrek: ?e pa ?e imam Thule nosilce za kolo ;)

?e je tako - potem toliko bolje, popizdil bo?, ?e bo na tisto navojno pali?ico, in bo? krivil navoj strehe....(na cx7 sem ga imel in na Swiftu), ko v navoj da? navojno palico, pa na njo pritrdi? prtlja?nik, navojna palica vle?e ven in krivi nosilec na strehi. 

Tako je bilo, upam da so zrihtal, a ne verjamem.....

 

Vpra?aj FUX - oni poznajo ta problem, ker so mi potem serijsko menjali navojne palice, ker so zaradi problema dali ven mo?nej?e a kraj?e navojne palice, pa je vseeno ven vleklo. S prvimi palicami, je celo prtlja?nik bil v luftu na pali?icah in ne strehi! (Mislim da je imel ajvar isti problem na MPS)

 

Tako da s takim prtlja?nikom ima? manj dele, hitrej?o vgradnjo in varnej?i je. ?e enkrat pokli?i, ?e ti potrdijo je to to - in PS: ?e si imel thule, mogo?e zamenja? samo nogice, ali si pa? prtlja?nik dal z avtom? Bi bilo ?koda, ker to je ravno prednost zadnjih thule modelov, da palice rabi? naprej.

A je tak?

Potem je to popolnoma isto kot na CX7, in je piece of shit

879689d1395751829t-mazda-owners-unite-20

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam originalne mazda(thule) pre?ke za mazdo do 2008 5 vrat, ?e te zanima, dam ugodno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam originalne mazda(thule) pre?ke za mazdo do 2008 5 vrat, ?e te zanima, dam ugodno.

po moje tudi noge pa?ejo (je enak sistem a ne?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po moje tudi noge pa?ejo (je enak sistem a ne?)

Ne vem moje so za 1generacijo + facelift, razlika pa je ?e med 4 in 5 vratno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam originalne mazda(thule) pre?ke za mazdo do 2008 5 vrat, ?e te zanima, dam ugodno.

A to ima? komplet? Pre?ke z pritrditvami? rabim Mazda6, 2005, 5v , pred FL

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to ima? komplet? Pre?ke z pritrditvami? rabim Mazda6, 2005, 5v , pred FL

Ja, bom poslikal, naj bi blo komplet ?katle tud odprl nikol nisem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@jures: Pre?ke sem imel na Mazdi6 prve generacije in so bile na tiste navoje na strehi... pa ni ni? krivilo strehe in dobro je dr?alo. Niso pa bili Thule ampak nekaj drugega (neoriginal) in to to?no za Mazdo6 .

Je pa bilo na vijak, s katerim si pri?raufal nogice nosilca v streho.

 

 

A sem pre?ke prodal skupaj z avtom, ker itak ne pa?ejo na tole tretje generacije.


Mam originalne mazda(thule) pre?ke za mazdo do 2008 5 vrat, ?e te zanima, dam ugodno.

 

Tole verjetno ne pa?e na tretjo generacijo? Ali pa??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.