Skoči na vsebino

Smrad v kabini


Priporočeno sporočilo

A je kdo seznanjen s tem problemom pri ?estkah do ne vem katerega letnika, za 2009 vem da ?e je te?ava, ko pri vklopljeni klimi potegne smrad po izpuhu oz. nafti v kabino? 

Kolega ma to te?avo, samo se ne spomnim, da bi tukaj gor kdo imel ta problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem mu rekel, pa pravi da nima wbasta. Je letnik 2009. No pa sem ga prepri?eval d ga vseeno ma. ampak on pravi, da mu to na avtocesti notri vle?e, ne ko stoji na miru..

 

2009 pomoje se ima webasto za predgretje motorja... Sele pri zadnji generaciji z novim Skyactive-D motorjem (od 2013 dalje) ni vec webasta ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da tut prej?nji zadnji FL ni imel webasta. Tako imam jaz, notri je Jures poten naknadno vgradil webasto.

Saj se mi je zdelo, pa nisem bil siguren... :) ... Jures je pa itak v vsakem avtu nekaj vgrajeval webasto... Pri enih samo nadgradil... Zdaj pa se spomnim, da je klel pri tasrebrni, da ni nikjer placa za webasto :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se bom ?e jaz vklju?il v debato...imam 2009 CD185 ?estico in sedaj v hladnih dneh tudi prinese vonj po izpuhu v kabino. Pa ?e to samo takrat, ko je avto hladen, ko je topel, te te?ave ni ve?.

 

Sedaj pa butasto vpra?anje...?udil sem se ?e, kako hitro se zagreje motor v zimskih razmerah, dejansko pri -10 stopinjah ?e po kak?nih petih kilometrih normalne vo?nje piha prijetno toplo...torej ima ta motor ?e webasto (ali kaj drugega?) za predgretje motorja? Kako je to predgretje izvedeno pri teh motorjih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je webasto, dodatna zunanja dizel pe?, ki pomaga segreti vodo ki gre ?ez motor. Super zadeva

 

Tudi v petki smrdi ko se ustavi?, je pa res da je v petki webasto DIREKT pod nogami voznika, in druga?e kot da smrdi ne gre. V ?estki so jo premaknili izpod po?arne stene levo ob motor, a pomoje podtlak dela svoje in pa? malo posmrdi. Bolje da posmrdi to ko kak bat  :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.