Skoči na vsebino

filtri


hime

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

A mi lahk gdo pove ker sportn filtr bi biu dobr za mazdo 323 sedan l.95 1.5 16v. pa kok bi to stal, pa kok konjev bi dodal? pa ce lahk se kksno slikco. :bravo:

 

?portni filter pa dodatni konji :whatever::whatever: ne gre glih skup, razen ?e misli? cold air intake, takega kot je mike007 pokazal v eni temi ni?je. Je blo pa na to temo ?e nekaj napisanega pa poglej mal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja na forumu je ?e dostikrat potekala debata o tem....tako da preden odpre? novo temo poglej malo zgodovine v forumu, ali pa uporabi iskanje, da ne bo forum zme?njava postal.... :cheers: To se me moderatorji navadli... :jupiii:

 

Kakorkoli...ti dam ?e par linkov na forumu kjer je bla debata.....

 

 

Filtri 1

Filtri 2

Filtri 3

Filtri 4

 

 

No tuki ima? teme o filtrih, pa ?e v temu pod to je blo govora o filtru...

 

Pre?ekiraj pa bo? use zvedel...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

O teh filtrih je blo ?e tok prelitega ?rnila, pa ?e dons ne vem to?no, kaj se s kerim dose?e, je pa zanimiv da nekterim (psiha dela) in misljo da majo ?e avto bolj bobni pa rohni, pa pol da je kar vsaj 15 KM ve?! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz man ?porten filter pa me Symon prehiti :(

 

Pozablja?, da ga imam jaz tut. B) Ampak inkognito notranji pa od K&N. :vesel:

Ko?tal me je mislim da 13k Sit v A3Mu. Prej?njega je bilo treba tako ali tako menjat pa je vseeno ?e dam malo ve?. Zvok je morda kak dB glasnej?i, ve? ne vem ?e gre. Aja sli?i se bolj tisti CSSS zvok ko pohodi? gas z ni?le. Ko za?ne vle?i zrak. Sem pa ?isto zadovoljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

NO jz bom naviju za rde?o barvo (za razliko od scene v F1).

 

Tut u politiki je blo v?asih tko da so rde?i skupi potegnl! :blink:

 

 

jaz pa z staro neko garo pridem zbledela barva gor, hehe, pa upam peljati za klju?e proti katerikoli mazdi tu gor celo od cruiserja. :))))

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa z staro neko garo pridem zbledela barva gor, hehe, pa upam peljati za klju?e proti katerikoli mazdi tu gor celo od cruiserja. :))))

 

 

Pa kaj si to nabavu za eno stvar.... corveta ni, ford GT40?? :P

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ford GT40?? :P

 

He he,pri nas ga ?e ni tak da ne vem no... :P:D Pa reko je da je star avto.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Odlo?il sem se za nakup ?portnega filtra. Odlo?itev je dokon?na! Vendar pa rabim va?o pomo?. Nimam pojma kateri filter izbrat, kaj vse ?e rabim zraven za monta?o, kje ga lahko dobim(naro?ilo prek interneta), pribli?na cena, in kateri oz. kak?ne cevi da bi ga lahko montirav na to ma?ino: Mazda 323F BG 1.6 L.91

post-798-1175088748.jpg

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm drug problem je k je fargazrc in bo? mogu kupt zloooo mjhn filtr da ti bo pasu gor na vplinja?!

?e bi mei injection ma?ino je pa druga pesem...sam tud tm ni ne vem kakega zvoka. Kup si hondo al pa protona :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prosim ne tople vode odkrivat :D

 

tista cev se imenuje Helmhotzov resonator in slu?i du?enju zvokov in ?e bi dali tja gor filter je vseeno ?e obdr?ite navaden papirnat filter.

 

Moral bi pustiti zgornji del in vanj zvrtat neko ve?jo luknjo in speljati cev nekam kjer bi vleklo hladen zrak in vmes dodati High flow filter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa saj sem reku ?isto malo glih tolko da ga ma? gor

nism reku da bi zdej s tem ne vem kaj naredu

jst sem ga mel gor na uni cevi pa me je po vsem ?asu samo eden vpra?al ?e imam filter :notworth:

 

a na tej cevi si mel filter ki je zraven hladilnika?? a tistega okroglega nad frgazarjem si pa potem vn vrgu, al si mel kar 2 filtra?

 

Pomojem da bi bla edina vrjanta da bi tisto okroglo re? dol vzel, in spelju cev (po mo?nosti kovinsko??) iz frgazarja pa do blatnika, na koncu dal sto??ast filter ? ali bi blo potem premalo zraka, in bi mogu 2 cevi speljat ?

sej kako je sploh s dovodom zraka tu - predvidevam da ni nobenega senzorja in lopute (al je?)

 

kaj pa ?e bi tisti resonator zama?il, zvok bi bil malo druga?en ?? ali bi le zamoril celo ma?ino ker nebi dobila dovolj zraka?

 

strokovnjaki popravte me ;)

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rde?a sesa hladen zrak izpod levega blatnika

 

 

Modro bi dal stran in jo zama?il, vzel papirnat filter ven in tam ko je Rde?a cev pove?al luknjo in napeljal novo cev do levega blatnika in tam postavil nov filter. Samo zvoka ?e vedno ne bo veliko ve?.

 

Ima? pa tudi mo?nost filtra ki se da direktno na "fergazar" samo potem ti vle?e topel zrak iz vsepovsod, dobi? pa ve? mukanja. To imajo ponavadi na prvih Cliotih narejen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rde?a sesa hladen zrak izpod levega blatnika

Modro bi dal stran in jo zama?il, vzel papirnat filter ven in tam ko je Rde?a cev pove?al luknjo in napeljal novo cev do levega blatnika in tam postavil nov filter. Samo zvoka ?e vedno ne bo veliko ve?.

 

Ima? pa tudi mo?nost filtra ki se da direktno na "fergazar" samo potem ti vle?e topel zrak iz vsepovsod, dobi? pa ve? mukanja. To imajo ponavadi na prvih Cliotih narejen.

 

?e avto pa vijol?n prebarva? pa si zmagu :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.