Skoči na vsebino

filtri


hime

Priporočeno sporočilo

Rde?a sesa hladen zrak izpod levega blatnika

Modro bi dal stran in jo zama?il, vzel papirnat filter ven in tam ko je Rde?a cev pove?al luknjo in napeljal novo cev do levega blatnika in tam postavil nov filter.

 

 

 

to bi bla kr dobra varijanta si ?e jst nism tega po?tudero kr jst sm ga mel kar na uni modri cevi

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Evo, (moje in va?e izku?nje gor al pa dol) zamenjal sem zra?ni filter na moji 6-ki za K&N vlo?ni zra?ni filter in glej ?udoooo, zvok avta se je kar precej spremenil, odzivnost na pritiske na pedalko plina pa je tudi ob?utno bolj?a - ni mi ?al teh nekj EVROF...... :rispekt::bravo::ljubezen:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je

sam vseen si faca..in to super faca :bravo:

(moram vseen vprasat: a bos znizal? :D)

 

Hmmm, zaenkrat ne - mogo?e potlej, kaj pa vem, kaj se bo spremeknilo v moji bu?i....

 

Z tem filtrom se zvok v vi?jih obratih vsaj malo pribli?a Diesel powerju - moram priznat, da ga v?asih malo pogre?am.... :(:rulam:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta :rulam: me spominja na zdravek case...

lahk ti dam za krog diesel powerja ce hoces :)

 

Praso, da si bom samo lu?te naredo, pol pa hoto avto menjat...pa nimam dinari... B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam takrt ste se pa res po?l o benz vs dizl :(

Je blo kr dost kregarije.

 

Samo jaz sem bil (in sem ?e vedno) na strani Diesel Power-ja, vozim pa benz... :ne vem: :mi pijemoo: :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komar ?e du?ilce dej stran pol pa bo mukal :bravo:

 

pa pri filtrih naj bi se ?ele od 1.8 motorjev naprej kaj poznal, kar je na manj?ih je samo zaradi zvoka, ?e posebej pri Hondah :P

 

Ja pri hondah dobi? ko kupi? novo ?portni konusni filter :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

prosim pomo?!!!

 

Odlo?il sem se, da si bom v mojo Mazdo 323F BG letnik 91. namestil konusni zra?ni filter ampak ker se sam s tovrstnimi stvarmi ?e nisem ukvarjal, me zanima, kako in kam pritrdit. Problem je ta, da ima trenutno org. okrogel filter.

 

SLIKA POD POKROVOM:

Objavljena slika

 

Razmi?ljal sem pa tako:

Objavljena slika

da bi cev ozna?eno s ?t.1 zama?il in na cev ?t. 2 nataknil konusni filter. Org. filter, pa bi odstranil iz ohi?ja. Konusni filter bi lahko tako pripeljal ?isto v sprednji del odbija?a, kjer so tudi odprtine za dovajanje hladnega zraku.

 

Predlogi in namigi. Prav bi mi pri?le tudi slike va?ih sistemov na istem motorju iz. istem org. zra?enju.

 

Sem pa ?e gledal univerzalne konusne filtre, ampak se ?e nisem odlo?il za nakup, ker potrebujem namig za monta?o pred nakupom.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako takole izgleda pravi CAI.

Ali pa takole.

?e ima? dovolj prostora pa lahko naredi? nekak?no za??ito za filter.

Bistvo? Predlagam, da si nabavi? cevi in jih se?vasa? skupaj ali pa ti jih nekdo drug. Pa ne pozabi vmes dati kak?no gumijasto cev, da ne bo ?isto trda ampak pregibna cev. ?e bolje je, da gre? v kak A3M po "harmoniko" (gumijasta cev, ki je kot harmonika tak?na kot je pri tebi vidim ?isto na koncu cevi 2) ki bo potem "dihala" torej bo cev lepo pregibna. Lahko pa? le kupi? eno 90 stopinjsko krivino, ki jo da? k loputi in eno cev ki bo speljana tja kamor ho?e?. Da se marsikaj samo pljuniti je treba v roke. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravzaprav so ne le dobre ampak odli?ne, poceni, nesumljive in se ne grejejo toliko kot plehnate kar pomeni hladnej?i zrak v motorju. B) Sem skoraj pozabil, evo ?e par slik:

Objavljena slika

Deli ki jih potrebuje? naprimer za Renault 1.4

Objavljena slika

Vse skupaj najprej sestavimo "na suho"

Objavljena slika

Potem je tale tip le ?e zakovi?il dele in cel CAI po?trihal na mat ?rno in voila:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho: manka nekaj ,kotli?ek za vodo potegnit :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.