Skoči na vsebino

Nakup Mazde6 III (GJ oz. Skyactive)


denny3891

Priporočeno sporočilo

Bom kar tu vpra?al:

 

1. Moja Mazda 3 ima pri opremi Revolution Top vse tipke.

 

?e pogledam pri novi 6-ki z enako opremo Revolution Top, na vseh video posnetkih in slikah, ena tipka manjka - spodnja srednja:

 

oprema.jpg

 

Morda kdo ve zakaj, saj ima vozilo vso mo?no opremo?

 

So kaj od opreme odstranili in pustili gumb prazen - za "okras"?  :rolleyes:

 

 

Jaz imam vseh sest tipk zasedenih... 

 

mazda6-sport-combi-karavan-4_gallery960x

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da tvoja 6-ka ima vse - tako kot moja 3-ka, ampak nekaj so pri novi 6-ki umaknili in ne morem ugotovit kaj to?no? Tudi nova CX-3 ima najve? 5 tipk.

 

Videl sem ?e veliko video posnetkov na YT z Revolution Top opremo in niti en ni imel vseh 6 tipk.... vedno je spodaj ta srednji bil prazen  :zvizga:

 

Morda so umaknili mo?nost, da uporabnik izklopi ASF?  :ne vem:

 

p.s. - sem popravil sliko v mojem postu, tako da je sedaj pravilno vidno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da tvoja 6-ka ima vse - tako kot moja 3-ka, ampak nekaj so pri novi 6-ki umaknili in ne morem ugotovit kaj to?no? Tudi nova CX-3 ima najve? 5 tipk.

 

Videl sem ?e veliko video posnetkov na YT z Revolution Top opremo in niti en ni imel vseh 6 tipk.... vedno je spodaj ta srednji bil prazen  :zvizga:

 

Morda so umaknili mo?nost, da uporabnik izklopi ASF?  :ne vem:

 

 

Verjetno AFS ... ker pri LED zarometih ni potrebe po izklopu tega pomoje ... Pa kot kaze iz navodil tudi TPMS nima posebej tipke... upam, da se niso vrnili nazaj ventilcki s sesnzorji :( ... 

 

Sicer pa enostavno pogledas navodila na spletni strani >> http://www.mazda.si/kupujem-imam/lastnosti-izdelka-and-prirocniki/ oz. direkt >>  Navodila za uporabo (8EA5) 8.1MB  :) in tam malo pobrskas ... :)

 

skitched-20160201-212838.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za preverbo - o?itno so res odstranili mo?nost izklopa ASF.

 

Hm... lahko bi vsaj kaj drugega dali kot nadomestek, ne pa pustili prazen in nezaseden gumb  :zvizga:  ima? avto z MAX opremo, tako pa zgleda, kot da bi lahko ?e nekaj dokupil pa nisi  :lol:

 

Evo takoj ena ideja - lahko bi dali gumb za odpiranje prtlja?nika z notranje strani, v kolikor ga na novi 6-ki ?e ni  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za preverbo - o?itno so res odstranili mo?nost izklopa ASF.

 

Hm... lahko bi vsaj kaj drugega dali kot nadomestek, ne pa pustili prazen in nezaseden gumb  :zvizga:  ima? avto z MAX opremo, tako pa zgleda, kot da bi lahko ?e nekaj dokupil pa nisi  :lol:

 

Evo takoj ena ideja - lahko bi dali gumb za odpiranje prtlja?nika z notranje strani, v kolikor ga na novi 6-ki ?e ni  :P

 

 

Lahko bi dali tudi gumb za zasilni izmet sovoznikovega sedeza ... kadar se zraven pelje kaksen lopovski stopar  :jupiii:  :lol: ... "Bond" varianta :) ... 

 

Proizvodnja je pac zaradi znizevanja stroskov narejena tako, da je cimvec delov "univerzalnih"... in kot kaze si eden izmed redkih, ki ga to moti... Mogoce so pa to pustili zato, da lahko dodas se kaj lastnega... recimo za ZMAJ-a kaksen gumb za preklop na LPG  :harhar:  :ph34r:

 

Gumb za odpiranje prtljaznika pa bi prisel v postev le, ce bi ilo odpiranje prtljaznih vrat elektricno... Ker kaj ti nuca, ce je gumb za odpiranje, ce moras za zapiranje vstat iz avta in se sprehodit... Recimo ko pomotoma pritisnes na gumb... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno - karkoli - samo da ni prazno. Tudi, ?e bi gor pustili samo napis ASF OFF bi bilo v redu  :lol:

 

 

Jaz tistih tipk niti nikoli ne opazim... Se ce iscem recimo za reset TPMS, moram pogled usmerit precej postrani, da vidim, katera tipka je prava :) ... In napis na tipki, ki ne sluzi nicemur je pa najvecje salabajzerstvo, ki bi ga lahko naredili ... :) ... Ko smo bili mulci smo ponavadi nos prilepili na sipo voznikovih vrat stoenk, golfov, katrc in podobnih "drvarnic" samo da bi videli, koliko km/h ima na stevcu ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce so pa to pustili zato, da lahko dodas se kaj lastnega... recimo za ZMAJ-a kaksen gumb za preklop na LPG  :harhar:  :ph34r:

 

Hahahaha dobra  :lol:

Gumb za odpiranje prtljaznika pa bi prisel v postev le, ce bi ilo odpiranje prtljaznih vrat elektricno... Ker kaj ti nuca, ce je gumb za odpiranje, ce moras za zapiranje vstat iz avta in se sprehodit... Recimo ko pomotoma pritisnes na gumb... :)

 

Zapreti prtlja?nik zna vsak, odpreti pa ne ravno  :P  vsaj v mojih primerih je tako  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes opravljen servis na moji Mazdi 6. Za servis sem se dogovoril z gospodom Majesom in mu tudi povedal za te?ave z USB predvajalnikom. Ob rednem servisu so mi uredili tudi te?ave z USB, zamenjali modul in to pod garancijo. S servisom nasploh in odnosom gospoda Majesa zelo zadovoljen. Naslednji servis sigurno zopet v A Cosmos BTC, to bi priporo?il tudi ostalim. Vam foruma?i pa najlep?a hvala za nasvet kateri servis izbrati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.