Skoči na vsebino

Mazda 6 Angel Eyes


Scr3am

Priporočeno sporočilo

Sem zmontiral to?no take v prej?njo ?estko (2005). Mora? pa razstavit celotna ?arometa, da te krogce notri vgradi?.

Je bila pa presenetljivo kvalitetna "China" zadeva tole, brez napak je delalo vseh osem let kar sem imel avto.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe slisi se super :). Se mogo?e spomni? iz kje si jih narocil, ker ce so bile kej cenejse, kot so tele iz ebaya bi potem kar tiste uzel :). Rad bi pa imel cisto bele... Bom pa se batkota kontaktiru, ce bi se mogoce kaj dalo zmeniti z montazo...placam seveda ;)

Aja, kako je pa to s homologacijo potem ? Je potrebna?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima tudi na? kolega Igor iz Srbije (skydriver) nekaj podobnega vgrajeno v svojo 6-ko?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe slisi se super :). Se mogo?e spomni? iz kje si jih narocil, ker ce so bile kej cenejse, kot so tele iz ebaya bi potem kar tiste uzel :). Rad bi pa imel cisto bele... Bom pa se batkota kontaktiru, ce bi se mogoce kaj dalo zmeniti z montazo...placam seveda ;)

 

Aja, kako je pa to s homologacijo potem ? Je potrebna?

Prodajalec, kjer sem jih jaz naro?il, jih nima ve?....

Tukaj ima? enake, kot sem jaz vzel:

http://www.ebay.com/itm/4-X-MAZDA-6-2003-2007-CCFL-ANGEL-EYES-HALO-RINGS-bulbs-lamps-set-kit-white-/150723153576?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2317cccea8&vxp=mtr

 

Homologirati pa tega sigurno ne bo? mogel. Sicer jaz nisem imel nikoli problemov s temi krogci, razen na zadnjem tehni?nem sem jih moral izklopit in dat navadno parkirno nazaj notri, potem pa spet preklopit....

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jest po pravic povedan kar mal cvikam. Ko sem bral po netu in po forumih jih je dost napisal, da kar hitro znajo crknt. Sedaj pa, da celo luc dol dajem pa v pecico pa da mi po treh mescih use crkne je pa tud tko mal. Alpa se hujse, da mi recimo samo na eni strani crkne pa bi se potem okol vozil z delujocimi samo na eni strani, ker kokr sm jest seznanjen je to vezano na pozicijske luci? Da bi pa potem spet use dol dajal pa spet v pecico, da bi zadevo zamenjal te pa kr mal mine. Tako, da bom pomoje montiral samo meglenke oz dnevne luci. Se pa zamenja samo ro?ka tako, da mislim da bi to pelko porihtal en dva tri :). Me pa zanima, ?e pri?ge? meglenke oz. Dnevne lu?i a se pr?ge tudi zadnja meglenka? Ali se da tako zvezat, da bi se samo sprednje pri?gale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolnoma ima? prav ker sem ?e menjao enkrat prsten. Zdaj ih ne koristim za vska dan zarad tega.

Na mom je na mest lu?i za meglu dnevna led ?arilja in je zvezana na zasebni gumb ker lu?i za meglo delajo samo preko pozicije. Tako sem naredu da mi dnevna led dela zasebno brez pozicije.

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha razumem samo zakaj je pa pri mojem avtu potrebna menjava rocke, saj imam na voljo da prizgem zadnjo meglenko ? Jest sem ravno zaradi tega mislil, da je potrebna menjava rocke, ker ce zasukam rocko navzdoli se prizge zadnja meglenka ob menjavi z novo rocko sem pa mislis, da bo imela se na voljo zasuk navzgor sepravi, da se prizgejo sprednje.. sam kot zgleda ni tako, ce se prizgejo se zadnje meglenke... razen ce seveda ne zvezem na poseben gumb, kot imas ti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda je kot FL modela druga?e, ker lahko pr?gem odvojeno prednje in zadnje lu?i za meglo na ro?ki. ?e se spomnim, tovarni?ko je tako: zasukam ro?ko na gor za prednje, na dol za prednje in zadnje. Bom danes ?e enkrat pogledao na avtu. Bilo je vezano je ne med sabo, ampak z pozicijom. Zato sem naredu na zasebni gumb.

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.