Skoči na vsebino

Ideje za registrsko tablico


poky

Priporočeno sporočilo

ti daj normalno tablco delat, pa za ostali ke? do tablice po ?elji, nas na pir povabi? ;):P

 

Ko bo avtek,se na prvem sre?anju to itaq uresni?i! :bravo:

 

Moj predlog MB-BOLAN, to bi najbolj ustrezalo zate.

YavarYeX6V6-kaj si pa s tem mislo?? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo se ena moja ideja, sam ni MB :)

Ko bomo kupl kaksno mx3, bo na njej tabca KR MACA, ko ma lepo 2 pomena in si vsak lahko svoje misli :danzoman:

 

Lp :P

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gori?ani mamo kar precej mo?nosti :danzoman:

 

Verjamem ja,samo meni pride v po?tev samo MB.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni tako, da lahko avto registrira? kjerkoli in ima? posledi?no tiste tablice, kjer ga registrira??

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ravno ne vem,samo mi ni v interesu,da bi mel na avtu tablice z oznako recimo GO,?e ne ?ivim tam... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ravno ne vem,samo mi ni v interesu,da bi mel na avtu tablice z oznako recimo GO,?e ne ?ivim tam... :whatever:

 

Te popolnoma razumem! Iz istega razloga sem se sam cel vikend preva?al naokoli s preiskusnimi iz Celja, da sem potem lahko registriral LJ tablice. :D Namesto celjskih, kjer sem kupil avto in bi ga lahko registriral tam. :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa tablico na notri obrni (undercover), he he.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker ?tudiram u lj razmi?ljam dat lj tablice,ker ljubljan?ani nimajo lih radi gori?ane oz tujce na splo?no :D

 

Ja Bravo, pa kaj ?e, mislim da res ?e ni tok hudo, ima? pa povsod raznorazne "intelektualce", ki radi mahnejo po plehu! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker ?tudiram u lj razmi?ljam dat lj tablice,ker ljubljan?ani nimajo lih radi gori?ane oz tujce na splo?no :D

 

No,to je tudi eden izmed razlogov,zakaj MB na tablici! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker ?tudiram u lj razmi?ljam dat lj tablice,ker ljubljan?ani nimajo lih radi gori?ane oz tujce na splo?no :D

 

tale izjava je pa res kr-neki... enaka tisti, ?e Ljubljan?an pride v Maribor (oz. kontra)in mu kar razmontirajo avto.. Pri prej?nji firmi smo imeli en avto z MB tablico in smo ga terenci ve?ino ?asa vozili in parkirali po raznoraznih parkiri??ih (tudi v Fu?inah ;) ) pa se v dveh letih kar sem bil tam ni na avtu zgodilo ?isto ni?.

 

Poznam pa en resni?en dogodek, ko sem ?e hodil na faks in imel kolega, ki je bil Maribor?an. Enkrat sva ?la skupaj na z njegovim avtom na en ?ur pa je bil kolega malce neroden in je pri vzvratni vo?nji zadel v kovinsko ograjo ter razbil lu? in malo skrivil pleh. Fora pa je bla pa namre? ta, da je zgodba ?ez ?as zokro?ila in sem jo sli?al ?isto spremenjeno, ?e? da so mu avto razbili v Ljubljani ker je imel MB tablice. ?e ne bi bil takrat zraven bi verjetno ?e celo verjel tej zgodbici in bi se zgra?al tako ko 99% tistih, ki niso bili prisotni ob dogodku.

 

Tolk o teh urbanih mitih, ki so verjetno resni?ni v zelo majhnem procentu dogodkov saj veliko bolje palijo zgodbice o ve?nem sovra?tvu LJ in MB ter drugih mest.

 

Bi se pa tisti, ki sem jim taki dogodki celo dogajajo, morali raje vpra?ati, ?e niso mogo?e sami vspodbudili nastanek nekega dogodka. Predvsem so to zadeve vezane na parkiranje, kjer nekateri pa? pu??ajo avte vsepovsod na plo?nikih (tako, da prepre?ijo hojo pe?cem) pred dovozi do hi? ipd... Tudi jaz sem bil enkrat v Ljubljani dele?en zvitih brisalcev ampak sem to?no vedel zakaj in sem bil jezen sam nase in ne na tistega, ki je to mogo?e celo "upravi?eno" naredil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi

Tvoji predlogi so dobri,samo mi nekak ne sedejo najbolj....ne vem zakaj..... :P:hohoho:

 

@Boss

Ja valjda tvojemu avtu niso upali ni? naret,?e so vidli kaki ded je ven stopo.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss

Ja valjda tvojemu avtu niso upali ni? naret,?e so vidli kaki ded je ven stopo.... :D

 

so ?e ta lansko koruzo nazaj prinesli :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale izjava je pa res kr-neki... enaka tisti, ?e Ljubljan?an pride v Maribor (oz. kontra)in mu kar razmontirajo avto.. Pri prej?nji firmi smo imeli en avto z MB tablico in smo ga terenci ve?ino ?asa vozili in parkirali po raznoraznih parkiri??ih (tudi v Fu?inah ;) ) pa se v dveh letih kar sem bil tam ni na avtu zgodilo ?isto ni?.

 

Poznam pa en resni?en dogodek, ko sem ?e hodil na faks in imel kolega, ki je bil Maribor?an. Enkrat sva ?la skupaj na z njegovim avtom na en ?ur pa je bil kolega malce neroden in je pri vzvratni vo?nji zadel v kovinsko ograjo ter razbil lu? in malo skrivil pleh. Fora pa je bla pa namre? ta, da je zgodba ?ez ?as zokro?ila in sem jo sli?al ?isto spremenjeno, ?e? da so mu avto razbili v Ljubljani ker je imel MB tablice. ?e ne bi bil takrat zraven bi verjetno ?e celo verjel tej zgodbici in bi se zgra?al tako ko 99% tistih, ki niso bili prisotni ob dogodku.

 

Tolk o teh urbanih mitih, ki so verjetno resni?ni v zelo majhnem procentu dogodkov saj veliko bolje palijo zgodbice o ve?nem sovra?tvu LJ in MB ter drugih mest.

 

Bi se pa tisti, ki sem jim taki dogodki celo dogajajo, morali raje vpra?ati, ?e niso mogo?e sami vspodbudili nastanek nekega dogodka. Predvsem so to zadeve vezane na parkiranje, kjer nekateri pa? pu??ajo avte vsepovsod na plo?nikih (tako, da prepre?ijo hojo pe?cem) pred dovozi do hi? ipd... Tudi jaz sem bil enkrat v Ljubljani dele?en zvitih brisalcev ampak sem to?no vedel zakaj in sem bil jezen sam nase in ne na tistega, ki je to mogo?e celo "upravi?eno" naredil.

 

poanta ni v tem da bi mi v lj po?kodovali avto zaradi reg tablice,tak texas pa tudi ni,upam :whatever:

 

doma?ini so precej bol nestrpni do tujcev ki cincajo skozi mesto in so kot izgubljeni in ovirajo promet.

sem se pa za novo leto zakopal v sneg na parkiri??u v be?igradu pred barom in notr sem videl kako so se usi krohotali ?e?:'glejga gori?ana z letnimi gumami kako se maltra' :hohoho:

ko pa je kolegu z lj reg tablicami isto za?elo kopat so usi iz bara sko?ili na pomo? :whatever:

 

sicer pa je to bol ali manj offtopic sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:o Sej ni ne vem kaka fora a vseeno:

 

MB-IKOP

 

(IKOP kot POKI nazaj -- pac z I namesto Y) danzoman:

 

Je mysterious, cudno zapomnjljivo in hitro vidno, ce ves v cem je finta :bravo:

... al pa tudi ne :blink:

 

Urgh!

 

Ma ne vem... Logika je ampak meni se zdi kot ime gradbene firme... :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni bilo tisto KIPKOP, od gradisa betonarna?

 

pardon za offtopic

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,da bom mel tako tablico,da bojo pol vse hru?ke za beton za mano vozle..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.