Skoči na vsebino

Ideje za registrsko tablico


poky

Priporočeno sporočilo

Bom jutri slikal ra?un :) Pa? Slovenija .. nategujejo te na vsakem vogalu

A si imel rezervacijo napisa?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena stvar je edino ?e za upo?tevat pri teh tablicah po naro?ilu (razen ?e so v zadnjih treh letih to spremenil). Ne more? jih prevzet, brez da bi registriral avto tam, kjer si jih naro?il.

 

Sicer ne igra to neke vloge, ?e ma? avto ?e doma v gara?i, je pa mal ve? komplikacij, ?e je prodajalec avta iz drugega konca dr?ave, ti pa bi rad nove lastni?ke tablice dal direkt na avto, ki se ga kupuje. V tem primeru bo najla?je prodajalcu z avtom priti naredit prepis do kupca oz. do lokacije, kjer so bile tablice naro?ene, tam registrirat in po mo?nosti nato skupaj spit kavo/?aj ter se ?udit predpisom :)

 

Potem pa prodajalca peljat domov, ?e ni kak?nega drugega prevoza

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena stvar je edino ?e za upo?tevat pri teh tablicah po naro?ilu (razen ?e so v zadnjih treh letih to spremenil). Ne more? jih prevzet, brez da bi registriral avto tam, kjer si jih naro?il.

Sicer ne igra to neke vloge, ?e ma? avto ?e doma v gara?i, je pa mal ve? komplikacij, ?e je prodajalec avta iz drugega konca dr?ave, ti pa bi rad nove lastni?ke tablice dal direkt na avto, ki se ga kupuje. V tem primeru bo najla?je prodajalcu z avtom priti naredit prepis do kupca oz. do lokacije, kjer so bile tablice naro?ene, tam registrirat in po mo?nosti nato skupaj spit kavo/?aj ter se ?udit predpisom :)

Potem pa prodajalca peljat domov, ?e ni kak?nega drugega prevoza

jest sm jih dons prevzel brez registracije vozila. Edino na kar sem bil opozorjen je, da ce bom kje drugje registriru avto morm njih poklicat da racunalnisko sprostijo zadevo. :D

 

razlika v ceni je pa verjetno ker sm jest narocil na tehnicnem pregledu ti pa na upravni enoti (crusher)

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sim jih narocu na tehnicnih, pa mi je niso hotl dat brez, da bi naredu prenos tablc >(

Sent from Nokia Lumia 930

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, jaz sem bil prijetno presene?en, ko me je v ponedeljek klical da so tablice prisle (1 teden prej v sredo pa sem jih naro?il).

 

Pa so me stra?ili da bo treba 2-3 tedne ?akat na tablice.

 

Tako da sem v?eraj tehni?nega dal skoz, danes pa registriral.

 

?e me kdo vidi na cesti kar naj pozdravi, jaz vas ?e ne poznam po tablicah hehe  :party0035:

post-8067-0-21738300-1426696911_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, jaz sem bil prijetno presene?en, ko me je v ponedeljek klical da so tablice prisle (1 teden prej v sredo pa sem jih naro?il).

 

Pa so me stra?ili da bo treba 2-3 tedne ?akat na tablice.

 

Tako da sem v?eraj tehni?nega dal skoz, danes pa registriral.

 

?e me kdo vidi na cesti kar naj pozdravi, jaz vas ?e ne poznam po tablicah hehe  :party0035:

Danes videl avto v Logatcu ob glavni cesti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ja, jaz sem bil prijetno presene?en, ko me je v ponedeljek klical da so tablice prisle (1 teden prej v sredo pa sem jih naro?il).

 

Pa so me stra?ili da bo treba 2-3 tedne ?akat na tablice.

 

Tako da sem v?eraj tehni?nega dal skoz, danes pa registriral.

 

?e me kdo vidi na cesti kar naj pozdravi, jaz vas ?e ne poznam po tablicah hehe  :party0035:

dJs jih v ponedeljek dopoldne naro?im, popoldne sem pri?el ponje, sem se moral skregat ker baba ni verjela da so tam in SO BILE ! :rulam:

Je kolega delal v KIG-u, sem ga samo poklical in jih je nazajgrede ko je ?el s slu?be ?e prinesel na upravno enoto. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dJs jih v ponedeljek dopoldne naro?im, popoldne sem pri?el ponje, sem se moral skregat ker baba ni verjela da so tam in SO BILE ! :rulam:

Je kolega delal v KIG-u, sem ga samo poklical in jih je nazajgrede ko je ?el s slu?be ?e prinesel na upravno enoto. :ouje:

Ti ni nih?e omenil da je treba na take tablice ?akat od 2 do 3 tedne ? To so namre? men rekli ko sem jih naro?il, 3 delovni dni kasneje pa sm jih je dobil :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

A je kdo drug tudi videl, da imajo nekatere nove tablice spet druga?en font ?rk in ?tevilk ali samo slabo vidim?
?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem se koncentriral ravno na to, vem pa da majo "ta nove" tablice druga? postavljen pomisljaj, 

 

Stara: registrska-tablica-310x84.png

Nova: 670x420_Kronika__Delo_Foto_20141111_hire

ta ki si jo dal za novo je ?e stara, sedaj so iste barve samo je font ?tevilk in ?rk o?ji, druga?e pa ista oblika z zelenim robom.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ja, jaz sem bil prijetno presene?en, ko me je v ponedeljek klical da so tablice prisle (1 teden prej v sredo pa sem jih naro?il).

 

Pa so me stra?ili da bo treba 2-3 tedne ?akat na tablice.

 

Tako da sem v?eraj tehni?nega dal skoz, danes pa registriral.

 

?e me kdo vidi na cesti kar naj pozdravi, jaz vas ?e ne poznam po tablicah hehe  :party0035:

 

 

KR STROSK prisel na spletno stran Radia 1 med "bizarne tablice" :) >> http://www.radio1.si/40599

 

skitched-20150708-120154.jpg

 

Pa KR POCAS se je tudi tam znasel :) 

 

Radio_1__Bizarne_tablice_na_nasih_cestah

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Suckerja niso omenili? :D

 

 

Ce je pa tako malo na cesti :) ... Se preganja samo tam po "dolini"...  :harhar:  :jezicek:

 

Goriskega BORUTa tudi se niso videli... pa CERARja ali DEEYANa in CIGIja :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.