Skoči na vsebino

Ideje za registrsko tablico


poky

Priporočeno sporočilo

Mah,to ni stvar,ki bi jo lahko ?ez kaki teden ali dva spremenil,?e ti ne bi ve? ustrezala,tak da..... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,ve? da bi pri?o,samo delam celi toti vikend.... :( Zaj se bom tak od za?etka samo fledral sem pa tja,tak da pridem 1x tudi v LJ pa se ?ujemo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem bo? moral tudi sliko v podpisu zamenjat. Drga? sem pa zelo vesel zate. Pa na slikce ne pozabi. ?e kar jutri. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a bo za 1. al ne, najbolj? da napi?e? na tablico HELLISH, ?e je pa preve? ?rk pa HELI?

 

nema ?umnikov na na?ih tablicah....

Pa ?e to...jaz si bom na motor tudi dal tablico po ?elji nardit;kaj naj gor napi?em? Omejen sem na ?tiri znake.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo neu?akanci,avto je doma! :jupiii: Res,v?eraj pa danes me celi dan ni blo tu gor,ker mi enostavno ni blo iz avta za it.... :bravo: Avto je res noro,noro do?ivetje,slike pa pod drugo temo sledijo! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK,pubeci dosti predlogov.... :P Na koncu mam pa navadno tablico gor. <_< Malo prevlka cena je tega,?eprav zgleda pa zlo cool! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam:

 

post-427-1157096873.jpg

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e na?el in se odlo?il za kombinacijo ?rk na tablici;in ne bo VUK;cena 17.000 SIT;moram ?e letos dat naredit,ker drugo leto pridejo ve?je tablice za motorje.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e na?el in se odlo?il za kombinacijo ?rk na tablici;in ne bo VUK;cena 17.000 SIT;moram ?e letos dat naredit,ker drugo leto pridejo ve?je tablice za motorje.

lp vuk

 

...and you're letting the suspence kill us? :)

pa dej povej jebote :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,predlog sprejet! :P To bo na tablici! :P:hohoho:

 

 

:ne vem: ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se dobr, da si dodal to zadnje v stavku hahah

vrazeverni smo a? :)

:bravo:

 

Nope,sploh ne,ampak taka kul ideja se mi zdi;saj VUK bi blo tudi kul,ampak malo te moti'ju?nja?ki' pridih,ki bi lahko koga motil.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.