Skoči na vsebino

Nakup: Mazda 6


BprimoZ

Priporočeno sporočilo

@Mrki

 

Sem premaknil tvoje sporocilo v temo, kjer je ze kar nekaj napisanega na to temo, ki tebe zanima ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, 


 


 


sem novi na forumu in se zanimam za nakup Mazde 6 letnik 2008/09 motor  2.0 dizel,140 hp. Zanimajo me pomankljivosti avtomobila,problemi, na kaj moram biti pozoren pri nakupu. Kak?ne te?ave ste imeli z avtomobilom,....itd. 


 


Sem pa zainteresiran za tole Mazdo in ?e jo kdo pozna? Vsak info mi prav pride. 


http://www.avto.net/... Combi CD140 TE


Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tale izgleda res lepo pa ?e Avtoplanet ima na?eloma OK Mazde. Je pa, kot omenjeno, tole kve?jemu 120kW model. Dodaten plus je ?e to, da je ?e imela preventivno menjano verigo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale izgleda res lepo pa ?e Avtoplanet ima na?eloma OK Mazde. Je pa, kot omenjeno, tole kve?jemu 120kW model. Dodaten plus je ?e to, da je ?e imela preventivno menjano verigo.

Lahko bi bila to 2.2 180KM mazda. 185KM je imela 2 auspuha, potem so enega odvzeli in je bila najmo?nej?a z enim in CD180 :)

 

Ampak ja v opisu je 120kW

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

?e dolgo se odlo?am za nakup rabljene mazde 6, pa se je sedaj nekako pojavila prava/?eljena 'razli?i?a' (no vsaj mislim J ).

 

URL: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9953139&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20Sport%20Combi%20CD129%20TE.%201.LAS...

 

Prosil bi vas za mnenje glede te mazde, na kaj moram biti posebej pozoren ob ogledu, ?

 

Predvsem pa, kaj menite o ceni (12.990 ?)? Nekako se mi zdi 'nabita' (primerjam glede na mazdo combi cd129, ki se je prodala nekje 3-4 mesecev nazaj, letnik 2012, z okrog 50.000 prevo?enimi km in 1-letno garancijo od peugeota (levja prilo?nost). Cena je bila nastavljena na 12.700 ?).

 

Lp, Matej

matej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.