Skoči na vsebino

Temnenje šip kje?


Tomek

Priporočeno sporočilo

Jaz se ne bi igral z prvimi ker ze tako ne svetijo prve luci na 6ki nekaj pretirano tko da :)

 

Ja sej sem mu ze pisal na zs pa zaenkrat se ni odgovora sem pa opazil da ma on na svojem a4 zatemnjene luci zato sem se tut obrnil na njega ampak kot sem rekel se ni odgovora.

 

ZoomZoom

Sej on to celo luc dol uzame pa sname tisto zalimano leco (plastiko) pa ti notr tist krom pobarva na crno. Svetilnost je ista ker ti on nebo dobesedno nobeno folijo cez luc limal alpa s spreji sprical ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

zanimam se za temnenje ?ip. Ali lepite folijo tudi na prednje vetrobransko steko, oz. je to mo?no? Mislim samo na UV za??ito. Ali preve? zatemni? Kaj pa sprednja stranska stekla temnite?

Kako je s cenami? Pravkar mi je eden naredil predra?un in zna?a 215 ? brez homologacije ? :blink:

Dr glass mi ni ?e odgovoril, ali ima delo ali pa je ?e na dopustu:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poklici se mojga prjatla iz Mengsa Aljaza Kompare-ta, temnenje stekel in izdelava nalepk; 031338992

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...
  • Jest je spremenil naslov v Temnenje šip kje?

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.