Skoči na vsebino

Temnenje šip kje?


Tomek

Priporočeno sporočilo

V ponedeljek sem naro?en v Celju v Level

?e je kdo iz okolice se lahko dobimo na kaki pjaci da si izmenjamo kaksno info glede mazdic

Hvala vsem

Deeyan je ponavadi v Celju cez dan.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Decki ce kdo rabi me tlele mal PM zajebavajo ker na mail ne dobim pa morem pol skos gledat ce je kaj na novo... (nic)31 555 33(nic) poklices pa se za termin zmenmo ;)

 

Cene pa za forumase 20% dol ;)

Aja pa tomek mene nisi videl... sem bil sredi francije ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Decki ce kdo rabi me tlele mal PM zajebavajo ker na mail ne dobim pa morem pol skos gledat ce je kaj na novo... (nic)31 555 33(nic) poklices pa se za termin zmenmo ;)

 

Cene pa za forumase 20% dol ;)

Aja pa tomek mene nisi videl... sem bil sredi francije ;)

hehe a sta dva mihata? 

edino eno uprasanje mam glede flekov med folijo pa steklom to zgine?? 

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk majo garancije tele va?e folije, ker meni se nekaj ?udnega dogaja, pa avto ni na soncu, ?e res druga?e ne gre, vedno i??em in tudi najdem senco. ???

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pismo, mene tud ?e kar neki ?asa matra, da bi sprednje ?aromete mej?kn zatemnil... sam mal cvikam, da mi nebi pol k?na vlaga notr hodila alpa ?e huj voda :/

Jaz se ne bi igral z prvimi ker ze tako ne svetijo prve luci na 6ki nekaj pretirano tko da :)

 

Ja sej sem mu ze pisal na zs pa zaenkrat se ni odgovora sem pa opazil da ma on na svojem a4 zatemnjene luci zato sem se tut obrnil na njega ampak kot sem rekel se ni odgovora.

 

ZoomZoom

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se ne bi igral z prvimi ker ze tako ne svetijo prve luci na 6ki nekaj pretirano tko da :)

 

Ja sej sem mu ze pisal na zs pa zaenkrat se ni odgovora sem pa opazil da ma on na svojem a4 zatemnjene luci zato sem se tut obrnil na njega ampak kot sem rekel se ni odgovora.

 

ZoomZoom

Pri njemu to traja :) bom ga sam kontaktiral danes(klical) pa mu omenil, da ti odgovori ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje lu?i se lahko vzame prozorni lak in vanj da mala koli?ina ?rne barve, tako naredimo samo pr?i?. 

 

 

Pri sprednjih lu?eh se pa barva samo tisti kromirani del okoli le?, tako, da se svetilnost ni? ne spremeni.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako bi jaz na moji ?estki naredil, samo ?e ne vem kako bi lepo izlo?il krogec od blinkerjev.

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Jaz sem še brez FL-ja, tak da so analogni števci in manjši ekran.
    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
    • Jaz imam Focusa karavan 182 bencin s športnim podvozjem.   Seveda pa je ST bolj brutalen stroj, vozi pa se verjetno isto dobro.   Moraš se vprašat kaj bi rad imel, ker Focus ST z 280 konji je totalno drugi svet kot pa cx30. Ford je stroj v pravem pomenu besede. CX30 bo mehkejši na cesti in z dosti manj brutalnosti.   Kakšni so kaj dobavni roki trenutno za Focusa?
    • Ali vaše plastike na CX30 mažete ,da ne zbledijo? Ta teden kupim CX30 ,ali Forda ...,jah ja vem,da sploh nevem kaj bi,sedaj imam že predračun za fokusa ST 😅🙈
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.