Skoči na vsebino

xedos 6 - servis


Priporočeno sporočilo

Ok, ?e se odlo?i? (tako kot jaz) da bi zni?al stro?ke servisov, potem ga ne bo? vozil na poobla??eni servis, temve? kakemu privatniku. Meni je YavarYe priporo?il ?loveka, ki ima veliko znanja o xedosu in ga dobro pozna. Kasneje sem se spomnil da je ta mehanik delal na Mazda - Gruda poobla??enem servisu za mazde, dokler se niso preusmerili na drugo znamko).

 

Delal sem ve?ji servis na 200 KKm, in mi je za delo vzel 35.000 (16 ur, izra?unaj koliko to pride na na poobla??enemu... Nekaj delov sem prinesel sam nekaj neoriginalnih vendar kvalitetnih je kupil on, nekaj je pa bilo treba kupiti originalnega (on je kupil). ?lovek je bil zelo korekten, dr?al se je vseh dogovorov in rokov. Delo je opravil natan?no. Ponudil mi je nadomestno vozilo v tistem ?asu ko avta nisem imel. Pozna vse te?ave za xedosa, in sem opazil da jih je preverjal tudi na mojem V6 modelu... Osnovne rezervne dele (olje, filtri) je imel kar poceni. Tisti servis me je pri?el cca.100 Ksit (seznam rezervnih delov je bil kar obse?en, po moji ?elji: preventiva in ne kurativa), in sva se dogovorila na pla?ilo v dveh obrokih. Sprejme le gotovino.

 

<<Umaknil sem naslov in GSM. Za info mi po?lji sporo?ilo>>

 

PRIPORO?AM ga.

 

L.p. ?eljko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, ?e se odlo?i? (tako kot jaz) da bi zni?al stro?ke servisov, potem ga ne bo? vozil na poobla??eni servis, temve? kakemu privatniku. Meni je YavarYe priporo?il ?loveka, ki ima veliko znanja o xedosu in ga dobro pozna. Kasneje sem se spomnil da je ta mehanik delal na Mazda - Gruda poobla??enem servisu za mazde, dokler se niso preusmerili na drugo znamko).

 

Delal sem ve?ji servis na 200 KKm, in mi je za delo vzel 35.000 (16 ur, izra?unaj koliko to pride na na poobla??enemu... Nekaj delov sem prinesel sam nekaj neoriginalnih vendar kvalitetnih je kupil on, nekaj je pa bilo treba kupiti originalnega (on je kupil). ?lovek je bil zelo korekten, dr?al se je vseh dogovorov in rokov. Delo je opravil natan?no. Ponudil mi je nadomestno vozilo v tistem ?asu ko avta nisem imel. Pozna vse te?ave za xedosa, in sem opazil da jih je preverjal tudi na mojem V6 modelu... Osnovne rezervne dele (olje, filtri) je imel kar poceni. Tisti servis me je pri?el cca.100 Ksit (seznam rezervnih delov je bil kar obse?en, po moji ?elji: preventiva in ne kurativa), in sva se dogovorila na pla?ilo v dveh obrokih. Sprejme le gotovino.

 

Simon, Spodnja Senica, 041667335.

 

PRIPORO?AM ga.

 

L.p. ?eljko

 

To sem iskal. Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ?e eno vpra?anje, ?e ima mogo?e kdo kak?no idejo, kaj je tukaj narobe. Xedosa sem kupil pred kratkim od 1. lastnika s potrjeno servisno knji?ico. Motor je 1.6, avto je letnik 98, prevo?enih ima realnih 98000 in ima pred kratkim zamenjan jermen. Problem je, da mi pri pospe?evanju v ni?jih prestavah (1,2), pri pribli?no 2500 obratih, cuka, v vi?jih obratih dela normalno. Ima mogo?e kdo podobne izku?nje? Kaj bi lahko bilo tukaj narobe?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kabli prebijajo ?

sve?ke imajo premajhen luft al pa prevelik na anodi ?

v?igalni tuljavi ?

preluknjane/po?ene cevke

 

OK to so moje izku?nje iz preteklosti pri istih simptomih, ki si jih navedel

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.