Skoči na vsebino

gretje m6 2004 dizel


Priporočeno sporočilo

zadnje 2 dni mi mal gretje nagaja...ko zjutraj pri -4 avto pri?gem...se mi zdi, da mi webasta sploh ne vklaplja...vem- pihat mora ''k kurba'' :) pol se enkrat po 20 minutah spomn...pol pa vmes kr neki mrzlo....k se peljem proti ?ihtu...pa enkrat spet normalno toplo...ventilacija pa se nekontrolirano dviga, pa v?asih umiri in ne trza na gumb ob spremembi temperature....WTF ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Pozdravljeni.

 

Da ne odpiram nove teme...

Mazda 6 letnik 04.Webasto ne dela. Imam uro in na njej pri?gem ogenj?ek, pa se pri?ge ventilacija v avtu, malo brni in po cca 30 sekundah ugasne vse skupaj. Kaj je lahko narobe, da webasto ne zalaufa?

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Da ne odpiram nove teme...

Mazda 6 letnik 04.Webasto ne dela. Imam uro in na njej pri?gem ogenj?ek, pa se pri?ge ventilacija v avtu, malo brni in po cca 30 sekundah ugasne vse skupaj. Kaj je lahko narobe, da webasto ne zalaufa?

 

LP Ivan

Jaz sem samo baterijo odklopil, jo nazaj priklopil in je Webasto delal spet normalno.Mo?no je, da se resetira, ker meni lani skoraj dva meseca ni delal.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj.

 

Ni? se ne kadi...samo ob pritisku na v?ig na uri, za?ne ventilator v kabini delat...vse skupaj cca 30 sekund, potem pa se vse izklopi...

 

?e je montirana ura za vebasto, dela samo na uro, ali se tudi vklaplja sam, ko je hladno zunaj? Na mazdi5 se mi je sam vklapljal...

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj bi se. Ja izlo?i po?asi kak faktor, recimo akumulator, je ?e dovolj juica notri? Recimo ob pri?ganem avtu tudi ne dela?

 

Potem, ?e je kaj na dotoku goriva.

 

Potem, ko pri?ge?, ?e gre? ven poslu?at, a se sploh za?ene webasto procedura? Lahko da je zalokan. Najprej ponavadi ventilator, potem za?ne po?asi z gorenjem naprej..itd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.