Skoči na vsebino

Vse nove Mazde - minusi


sylver

Priporočeno sporočilo

Jaz bom pa tako rekel/napisal: tudi na?i servisi so dobri, nekateri celo prijazni do strank (moj primer z A-Cosmos BTC). Zaupam jim, da so moje vozilo ustrezno posservisirali (kar se rednega servisa zadeva).

 

Se pa strinjam s tem, ko je nekdo napisal, da takoj, ko se gre za neko ve?jo te?avo, o kateri niso seznanjeni, kako jo re?evati, se tudi oni obra?ajo na svoje vi?je in bolj usposobljene tehni?ne kadre. Konkretno za mojo te?avo "Loading navigation" so upo?tevali navodila, katera so prispela iz Avstrije. Ampak ve? ali manj je bilo to: namestite nov SW ali povozite isti SW. Torej tudi v Avstriji v takem primeru ne bi odpravili napake, ker je (o?itno) bila napaka v samem SW. Ne vem - ugibam.

 

No, sedaj, ko pa MZD zmrzuje kljub temu, da smo namestili zadnji SW (celo 2x ?e se ne motim), pa spet nih?e nima re?itve. Tukaj pa se sedaj za?nejo te?ave, ker ni re?itve. Nih?e ne ve, zakaj se to dogaja in najla?je je re?i, da je tako delovanje normalno. Tu ne bo pomagala niti Avstrija, niti Nem?ija itd....ker se gre za te?avo, katera nastane nepri?akovano in nih?e ni seznanjen z njo, ampak jih (servis) stranka obvesti o te?avi.

 

In v takih primerih oziroma za take primere bi bilo potrebno, da ima servis/uvoznik neko re?itev za stranko, da se stranka ne rabi ukvarjati s tem. Tega pa ni - o?itno nimajo postopkov, kako ravnati v takem primeru. To je problem, ?e mene kdo vpra?a. Kaj preostane taki stranki? Edino to, da se obrne na varstvo potro?nikov.

Ma kaksno varstvo potrosnikov?

 

Ko sem jaz naletel na tezavo oz.nesporazum glede nakupa vozila in zavajanja (ni slo za novega), sem aktiviral advokatko, ki je tako hitro postimala zadevo in to za nekih 60 eur, pred tem pa samo 'nategovanje' Tako se to pocne, ce so le neke obljube, resitve pa od nikoder!!!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.